Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Čočo said:

Izgubiš od autsajdera, konkurenti svi pobede, odlepe se za pobedu više. Sledeće kolo pobediš, konkurenti svi izgube opet se vrstiš na pređašnje stanje. Ajde više da zaređamo sa pobedama, ni Baskonija, Partizan, Milano i Valensija neće do kraja baš dobro proći. Sad je momenat da se dignemo. Dok smo kompletni. 

Može da se napiše i tako, a može i rečnikom koji paše nama Ciganima:
 

Jaooo što mi sad žao za Asvel, Albu i Baskoniju! Bili bismo ispred komšija!

  • Like 3
  • Ha-ha 14
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Može da se napiše i tako, a može i rečnikom koji paše nama Ciganima:
 

Jaooo što mi sad žao za Asvel, Albu i Baskoniju! Bili bismo ispred komšija!

Ja boga mi ne prezalih jos onaj prvi derbi.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Mislim da sa igrackima koji otpadnu iz NBA zbog sklopa nesretnih okolnosti ili jednostavno se ne snadju u prvom mandatu, kao i od momaka iz G Lige, se mogu bas naci dobre glave koje vole kosarku i samim tim zele da uce i upiju znanje od nekih veterana iz evrope. Jasno je vrlo lako moze da se dovede i neka vruca glava koja ce izgoriti u Evropi jer nece moci da radi ono sto je navikao u G ligi.

 

Vjerujem sada kada su plate jos porasle u Evropi i kada Kina vise nije toliko zanimljiva, sve vise igraca dolaziti u evroplu na godinu, dve i tako traziti povratak u NBA, vodjeni primjerom nekih igraca (zadnji Egzum).

 

Mislim da smo mogli, i trebali, pokusati sa nekom cetvorkom iz G Lige ove sezone.

 

Tako da kada sklopite ekipu kao nasu punu EL veterana i iskusnih igraca u godinama, milsim da je odlicno zatvoriti roster sa dvojicom atleta iz USA, koji imaju motor i zelju da "gone" i po 30+ minuta kada ima se ukaze prilike, ili muka natjera (gledaj Yago zadnjih mjesec dana).

 

Ovaj Javonte mi se cini kao cool lik, i po ovom intervju, vjerujem da je veliki kulturalni sok upasi u Evropu, Beograd tako odjednom u sred sezone i naci se na parketu 2 dana nakon sletanja iz amerike, ali lik apsolutno nije divljao, trudi se u odbrani. Ja bih licno volio, u zavisnosti sta pokaze do kraja godine, da ostane i sledecu sezonu.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Naleteo sam na tviteru na zanimljivu kalkulaciju kako mozemo da odemo dalje, pa cak i na F4 a tamo... ko zna... 

 

Nije tako nerealno, zapravo prosto je. 

 

Spoiler

Ma kakva kalkulacija, sta vas spopalo 🙂 Pa mi moramo da dobijemo svaku do gostovanja Realu. 

 

#EveryGameMatters

#WinEveryGame 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Gotov januar.

 

11 utakmica za 28 dana. 7:4 skor.

 

Od te 4, 3 (asvel, baskonija, alba) ce nas kostati plej ina. Cedevita nebitan poraz. 

 

Ubitacan ritam za uzasan roster i gomilu povreda.

 

Jos su momci odlicno odigrali kad se podvuce crta. Ajmo sada februar: dve EL pobede, potvrda pol pozicije u Aba i prvi trofej.

  • Like 25
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, NMX said:

Gotov januar.

 

11 utakmica za 28 dana. 7:4 skor.

 

Od te 4, 3 (asvel, baskonija, alba) ce nas kostati plej ina. Cedevita nebitan poraz. 

 

Ubitacan ritam za uzasan roster i gomilu povreda.

 

Jos su momci odlicno odigrali kad se podvuce crta. Ajmo sada februar: dve EL pobede, potvrda pol pozicije u Aba i prvi trofej.

Kakve nam sanse dajes da cemo dobiti Barsu?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Crni said:

Ja boga mi ne prezalih jos onaj prvi derbi.

 

U suštini za tim i treba da žalimo jer smo igrali dobro i sami sebe pobedili. Žal je i za Baskoniju jer smo i tu igrali dobro, ali nas zadesio maler da Nedovic i Teodosic ne igraju, a da ovi ludaci bas tad ubace 20 trojki. To jeste za žal i te dve pobede fale za boru za 4-8 mesto.

 

Alba i Asvel su nebitni, jer smo odigrali loše i zaslužili da izgubimo. To su i najnezahvalniji protivnici jer nam ne leže, a igraju košarku bez pritiska i po zakonu verovatnoce svaku petu ce nekog da upropaste. A mi smo uvek pogodan rival za tako nesto.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Losmi17 said:

Morace Kalina da pogasi kalkulatore sutra.

I poslije trazimo pojacanja, bunimo se pljujemo a ovaj komentar je realan opis prosjecnog razmisljanja ovdje.

Taj isti Bolomboj koji se dizs u nebesa je proglasen beskorisnim od pocetka,za Tea nema potreebe pisati sta su sve cijenjeni navijaci simpatizeri pricali-pljuvali posalice bacali.

Sta reci za Branka Lazica, Nedovica koji nema "korisno pogodjenog kosa" Mitrovica svake godine.. sta se pise i prica.. komplimenti koji se daju igracima poslije izgubljene utakmice... Probili smo plafon odavno sa pobjedama koliko zasluzujemo, na drugoj adresi se trebaju traziti krivci,ovim momcima Teu Yagu Mitrovicu Lazicu Bolomboyu Gedraitisu Hangi Nedovicu kapa dole za trud i zalaganje, da je klub vodjen drugacijom politikom drugacije biistanje na tabeli bilo. Za to sigurno nisu krivi gore navedeni momci

  • Like 16
  • Love 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Unknown said:

Alba i Asvel su nebitni, jer smo odigrali loše i zaslužili da izgubimo. To su i najnezahvalniji protivnici jer nam ne leže, a igraju košarku bez pritiska i po zakonu verovatnoce svaku petu ce nekog da upropaste. A mi smo uvek pogodan rival za tako nesto.

 

Bio sam u banovini dok smo igrali sa Asvelom, vratio sam stranice i niko ziv nije napisao da Asvel taj vikend nije igrao uopste utakmicu zbog Kupa ali oni i Monako jos uvek ne igraju taj kup, neki slican sistem kao kod nas Kls.

 

Dakle imali smo pakleno duplo kolo, Fener tamo, izuzetno zahtevan mec pa 2 dana nakon derbi u El, osim fizicki tu je i ozbiljna psihicka potrosnja jer svi znamo da je derbi spcificna utakmica i praznjenje emocija na neki nacin bez obzira bio neko Zvedas u timu ili ne, prosto takav ambijent. Onda dosta tezak mec sa Cedevitom na strani 2 dana nakon derbija i 2 dana nakon toga Asvel. Asvel se spremao 5 dana samo za nas imali su vremena i da odmore 1 dan verovatno. Nije ni cudo da su energetski izgledali 5x bolje od nas i ubacili nam 100 poena. Za mene tu nije bilo nista neocekivano. Ali Asvel, Asvel, Asvel... Forsirace se sigurno do kraja sezone neprekidno poraz od njih jer ljude ne zanimaju stvarni razlozi za poraz, okrivice nekog igraca ili trenera jer tako je najlakse. Odigrase ljudi 4 utakmice u 7 dana pre toga od cega 2 gostovanja. Vremena za trening 0 a ovi odmarali i imali nekoliko treninga samo za nas spremajuci se.

 

Na igrici se igraci ne umaraju pa tamo stoje ocene jedna ekipa je jaka 87 rejting a druga 79 pa imas vece sanse da dobijes. U stvarnosti, ima mnogo faktora, ovo je bila najveca prednost Asvela, osim domaceg terena. 

 

Vece su nam sanse da dobijemo Barselonu sutra nego sto smo tada imali Asvel. Ludo zvuci, ali je tako.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Ja ne delim entuzijazam zbog ovih pobeda, konkretno ove protiv Valensije. 

 

Sad hvatamo ,,hemiju'' kad je 2/3 najbitnijeg takmicenja proslo i kad je sasvim svejedno. Izgubilo smo od Asvela i Albe kad je trebalo da dobijemo i jedno 10 tesnih zavrsnica. Bili i ostali luzeri kao proslih sezona. Sad i da dobijemo sve do kraja, izgubili bi odlucujuci za top8. 

Jedina pozitivna stvar je sto drknemo Partizan pa to moze da utice na psihu u Aba finalu i to je to. 

 

Cetvorke i dalje nema. 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Petar1995 said:

Kakve nam sanse dajes da cemo dobiti Barsu?

 

Malo na buku, malo na frku, malo da se pusti ruka, malo da Grimau popizdi i napravi tehnicku i eto nas na 4-6 razlike pobedi :s_d:

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Steve Gerrard said:

I poslije trazimo pojacanja, bunimo se pljujemo a ovaj komentar je realan opis prosjecnog razmisljanja ovdje.

Taj isti Bolomboj koji se dizs u nebesa je proglasen beskorisnim od pocetka,za Tea nema potreebe pisati sta su sve cijenjeni navijaci simpatizeri pricali-pljuvali posalice bacali.

Sta reci za Branka Lazica, Nedovica koji nema "korisno pogodjenog kosa" Mitrovica svake godine.. sta se pise i prica.. komplimenti koji se daju igracima poslije izgubljene utakmice... Probili smo plafon odavno sa pobjedama koliko zasluzujemo, na drugoj adresi se trebaju traziti krivci,ovim momcima Teu Yagu Mitrovicu Lazicu Bolomboyu Gedraitisu Hangi Nedovicu kapa dole za trud i zalaganje, da je klub vodjen drugacijom politikom drugacije biistanje na tabeli bilo. Za to sigurno nisu krivi gore navedeni momci

Тако је свака част момцима на оваквим играма. Нису појединци криви што су ту, а реално се види да не могу, не припадају за овај ниво кошарке. Кривци су људи који су као нека управа клуба што се сваке године понавља иста прича, увек фале те две или три победе можда чак и једна да би се ипло даље, да би се направио неки искорак. То је по мени првенствено непоштовање навијача, сезонаца итд. Људи који искрено воле Звезду, а после и тих играча да им не обезбедиш најбоље могуће услове да се такмиче, а не увек са неким хендикепом идемо да се бијемо са алама. Бар ове сезоне је било средстава да се обезбеди такав тим, ако није било претходних. Е то је највећа брука и срамота управе која би, ма какви резултати били на крају, требала да се покупи и оде.

Link to comment
Share on other sites

Nasu sansu protiv Barse vidim pre svega jer oni imaju dan manje odmora i put do Bg-a.

Videli smo da u duploj nedelji to itekako moze da bude bitan faktor.

 

Dobro je da su sinoc dobili Virtus pa ne moraju da se vade. Lose sto su to lagano resili.

Nadam se da ce biti ono Goldbergovo - skinuli gace posle 1/2 i rutinirali ih. 🤪

 

Ocekujem da Arena opet bude prepuna i atmosfera na nivou.

dopuna

Edited by NikolaTest
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Против Барселоне ће бити можда и најпунија арена ове сезоне, тако да очекујем добру игру наших и да нам се врати за оно гажење линије од прошле године и за неке несрећно изгубљене утакмице ове сезоне. 

 

Ако Гилеспи и Тоби буду имали какав такав учинак да помогну екипи макар то било у скоковима асистенцијама или доброј одбрани биће то одлично. Идемо по победу! 

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

Barca više nije bauk i nepobjediva. Daleko su oni od svojih najboljih dana. I opet, nismo favoriti u tom meču ali itekako imamo šanse. Pobjeda nas vrača u ozbiljnu priču za play in iako nam nakon toga dolazi u goste vazda neugodni Žalgiris. Neka nas puna dvorana u sinergiji sa dobrom igrom vode do novog trijumfa. A ne bilo loše da se isprave i neke krive Drine iz ne tako davne prošlosti. 

Edited by bodo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, bodo said:

Barca više nije bauk i nepobjediva. Daleko su oni od svojih najboljih dana. I opet, nismo favoriti u tom meču ali itekako imamo šanse. Pobjeda nas vrača u ozbiljnu priču za play in iako nam nakon toga dolazi u goste vazda neugodni Žalgiris. Neka nas puna dvorana u sinergiji sa dobrom igrom vode do novog trijumfa. A ne bilo loše da se isprave i neke loše Drine iz ne tako davne prošlosti. 

Nisu, ali igraju drugačije nego prošle godine iako su zadržali dosta igrača

Ovaj Dzabari Parker je klasa

 

mora publika da povuče , ekipa da se priključi i biće puca barsa le

Link to comment
Share on other sites

@Bad, moraće ceo komitet na jabarija, pre svega da se ne bi navikao na slabosti jednog čuvara: roki, deda, čak i gile nekoliko minuta.

čak mislim da gillespie ima najviše šansi ako ne krenu parkeru da ulaze lopte u koš od starta

 

@Brat od Korneta, svaka čast za post, naučio sam svašta, tj neke stavke nisam ni primetio a za neke se nisam nikada zapitao zašto se dešavaju

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...