Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Don Dusko said:

Jos jedno ratovanje Covica sa medijima.

Nezadovoljni navijači su plaćenici, novinari su plaćenici svi su plaćenici kada vide šta je napravio od kluba. Ali tu je uvek prisutna,, drž te lopova" dok ja mešetarim. 

Link to comment
Share on other sites

Ovaj je Dozetov ortak igrali su zajedno u istoj ekipi one biznis lige, ovaj je bio uvek problematičan u tim ligama u fazonu nisi smeo da ga fauliras a sudije nisu smele da sude protiv njega...

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Vec vidim "Sasa Doncic i Ilija Jovic sede jedan do drugoga" 😄

2 minutes ago, Filbi said:

Ovaj je Dozetov ortak igrali su zajedno u istoj ekipi one biznis lige, ovaj je bio uvek problematičan u tim ligama u fazonu nisi smeo da ga fauliras a sudije nisu smele da sude protiv njega...

To nam treba

  • Like 4
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Steve Gerrard said:

Daleko od toga Coksa da podrzavam ili nesto priblizno, seljacki jeste sto se prelazi u pionir zbog svega ,al ajde da sami sebi postavimo pitanje-gdje smo svi mi proslu utakmicu? Dal zasluzujemo mi kao mi( jebe mi se za covice dozete terzice vucice itd) nesto puno da pricamo kad u vecini situacija kad nam guzici ne treba, nema nas ni u ludilu u dvorani? Grobari ispadnu iz evroligr hala im puna, mi ispadnemo pionir jedva napunimo.

Druze, nema to veze. Prodao si mi ulaznicu. Hocu li ja doci ili ne, moja stvar. Tvoje je da mi obezbijedis ono za sta sam platio i to tacno onoliko koliko si ti trazio. To je to. 

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Klasicno sibicarenje je prelazak iz Arene u Pionir. Jedini odrziv put za nas kao klub i jedinina sansa da dobijemo B licencu je da svake godine prodamo 10k + sezonskih. Da se na neki nacin stvori situacija da je prestiz prisustvovati nasim kosarkaskim utakmicama. Preduslov za sve to je da bude prodato 10k + sezonskih. Da bi se to postiglo mora se pre svega postovati svaki sezonac. 

Prebacivanje iz Arene u Pionir je jasan pokazatelj da Nebojsa Covic nije covek za velika dela. Njegovo prirodno staniste je bara u kojoj moze da muti i mutnu vodu cini jos mutnijom. Sibicarsko ponasanje u kojem cemo danas prevariti 4k sezonaca, zarad ostvarenja odredjenog cilja, a pritom ne shvatiti da ce se time izgubiti mnogo vise u buducnosti.

To ili nas on poznaje bolje nego mi sami sebe, pa ce mu i ovo proci, kao i mnogo sto sta do sad. Ali onda prosto EL nije sredina za nas.

10 minutes ago, MarioKempes said:

Prilično sam uveren da klub uopšte ne razmatra ozbiljno opciju da finale igra u Pioniru, bez obzira što je ovde ispisano 5 strana samo o tome:)

Vec mesec dana se prica da klub to planira, a mislim i da je Covic u intervjuu tako nesta nagovestio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Priča se da klub planira, bez ljutnje, to za mene nema neku težinu. Pričaju besposleni ljudi po portalima i forumima, ili kvazinovinari željni klika.

Nisam nijednom čuo Čovića da je izjavio kako ćemo finale da igramo u Pioniru. A i da jeste (vrlo moguće da sam propustio) - zašto bismo mu to verovali, kad se slažemo da ionako uglavnom govori neistinu.

Edited by MarioKempes
Link to comment
Share on other sites

Ko je pustio snimak ne znam, samo znam da trunku empatije nemam prema Boltauzeru, cak se i radujem mogucem sunovratu njegove karijere. 
(kakva je EL krsina od organizacije, ne bi me cudilo da kazne ni ne bude)
 

Pored toga sto je nas direktno jebavao gde god je imao priliku, znamo ko je skoro nepobediv kada Matej sudi. 

 

Edited by Admiral
  • Like 20
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Nema gde pa moram ovako i ovde, praštajte na oftopičarenju. Sve čestitke našim sjajnim odbojkašima na tituli posle 8 dugih godina posta. Odlično zezanje na Banjoli, jedno pravo fer plej šibanje na terenu. Nije sve samo fudbal i basket. Još jednom, bravo šampioni ❤️

 

 

 

Edited by Molina23
  • Like 13
  • Love 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

16 hours ago, Brat od Korneta said:

po meni mi i nismo favoriti ovako bez Hange a oni su jaci za Smita koji je poceo dobro da igra i evo Douzer im se taman vratio iz povrede.

Nisam baš siguran da je izostanak Hange veći hendikep od (potencijalnog i očekivanog) izostanka Boltauzera.

Link to comment
Share on other sites

Gledam ovo sibanje veceras i duele gde sve prsti u utakmicama Monaka, Olija, Barse, Fenera, bas prava muska borba sa puno kontakata, blokova, guranja.

Jos mi je manje jasno sta su nasi imali u glavama kada su sastavili spoljnu pamuk liniju Nejpir, Teo, Neda, Jago.

Bilo bi bas neprijatno za gledanje da smo kojim cudom prosli.

 

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Ajde sto je prebaceno u Pioniru gde ne moze da se garantuje ulaz svakom sezoncu, nego je sada jos i ulaz BESPLATAN. Bas kretenski potez u moru kretenizama koje mogu doci samo iz glave jednog coveka. 

 

To sto je na Veliki Petak je problem za Dileje, ali oni i onako ne dolaze... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Što se tiče Pionira, jel ima više klizanja tamo zbog temperature? Ako je tako, još jedan razlog zašto ne igrati tamo, pogotovo kada imaš talenta koji će biti top 5 na draftu.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Filbi said:

Ovaj je Dozetov ortak igrali su zajedno u istoj ekipi one biznis lige, ovaj je bio uvek problematičan u tim ligama u fazonu nisi smeo da ga fauliras a sudije nisu smele da sude protiv njega...

Jako posten covek, ispucali mu osam metaka u noge pre par godina...

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Kankkunen said:

 

Dončić, Nikola Jović... Sve očevi zvezdaši, a sinovi rasuti po svetu. Jedini koji se pokazao i sledio očeve emocije je Filip Čović.

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Zacudjujuce neiskusno od gazde ovo objavljivanje snimka Boltauzera sa aerodroma.

 

Iskusan udbas bi snimak poslao Boltauzeru licno, kao jasnu poruku za koga treba da navlaci u buducnosti, a snimak drzati u fioci ako se isti kada pusti sa lanca 😆😆😆

  • Like 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...