Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

14 minutes ago, spajk32 said:

Znate li od kad je moguće uci u Arenu? Nisam dugo bio a evo sad uzeh kartu

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 

Od 31.07.2004. tad je zvanicno otvorena.

Moglo se uci i ranije ali su jos radovi bili u toku.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 24
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, spajk32 said:

Znate li od kad je moguće uci u Arenu? Nisam dugo bio a evo sad uzeh kartu

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 

 

Obicno je 2h pre pocetka al su za oba derbija pustili 2 i po sata ranije, Baskoniju sam propustio su mozda i tad pustili ranije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kuku ode 4ti put nivo 400 rekordnom brzinom a sad pustili još za B tribinu Delija. To nikad nije bilo do sada. Tu će ljudi jedni drugima na glavama da stoje. Biće ovde prijavljen dozvoljen maksimum ali kako stoje stvari u realnosti biće preko 25000k. 🙉

Edited by Čočo
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Čočo said:

Kuku ode 4ti put nivo 400 rekordnom brzinom a sad pustili još za B tribinu Delija. To nikad nije bilo do sada. Tu će ljudi jedni drugima na glavama da stoje. Biće ovde prijavljen dozvoljen maksimum ali kako stoje stvari u realnosti biće preko 25000k. 🙉

Bas je glupost pustati 5x dodatne karte. Stavis odma max broj koje mozes pustiti i to je to. Samo zbunjujes ljude..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Zvezdan said:

Bas je glupost pustati 5x dodatne karte. Stavis odma max broj koje mozes pustiti i to je to. Samo zbunjujes ljude..

faktor koji je u zadnje vreme odlučujući da se ide na neki događaj je da se čulo da su već sve karte rasprodate pa kao eto svi jure da nađu još koju kartu i udu na utakmici

danas me zvalo baš dosta ljudi da pita gde i kako da dođe do ulaznice    

Link to comment
Share on other sites

Meni je naprotiv faktor za odlazak na  utakmicu sa Valensijom bilo to sto sam znao da ce biti karata na blagajni pola sata pre mece, sto sam znao da mi niko nece stajati nad glavom i na prolazima, a da ce opet biti dobra atmosfera. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, John Terry said:

Dobro, umemo mi i gluplje. One gusle su nivo iznad ove gluposti.

Dj je skroz dobra fora.

Ne dolaze svi da skacu i ostave glas u hali, iako sam ja definitivno blizi njima.

Neko dolazi sa namerom da se zabavi na vise nacina, pre i nakon utakmice, vidi nesto i sem kosarke, eventualno pojede ili popije nesto u skladu sa kartom koju je kupio.

Ne da dodje i pred svaku utakmicu slusa istih deset pesama sa razglasa, istim redosledom, nesto od toga moze da se podvede pod tradicijom ali je uglavnom lenjost i nedostatak maste.

 

Da se ja pitam, svaka nasa utakmica kuci bila bi poseban spektakl, sa posebnom koreografijom.

To ne kosta puno, a i te kako utice na sliku i kompletan imidz kluba.

Pa neka i ti strucnjaci za marketing, kao i ovi sa sipke, zarade platu jednom.

Mi smo na ovom planu izuzetno tanki i gledamo u ledja komsijama, tako da podrzavam svaku normalnu ideju.

 

Za gusle se slazem.

  • Like 13
Link to comment
Share on other sites

Sama koreografija nije samo estetika nego se koreografijom uključuju svi navijači u hali, ima manje sedenja u ložama i tako dobiješ aktivnu celu halu. Na svim utakmicma gde je bila koreografija skoro da nije bilo sedenja u ložama i najbolje navijanje je bilo. Ovo govorim jer sa A tribine se to odlično može uporediti kroz prizmu lože pored nas. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Bad said:

Ja volim da sedim i gledam utakmicu, eventualno zapevam ako bude neka dobra serija/potez ali ne duže od minut-dva, da li sam ja Srbin?

ko te pitao koje si nacionalnosti?

gledaj, pevaj, zviždi, sedi ,skači, raduj se ( ne mora da tuguješ)

koga je briga koje si nacionalnosti😆

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, Bad said:

Ja volim da sedim i gledam utakmicu, eventualno zapevam ako bude neka dobra serija/potez ali ne duže od minut-dva, da li sam ja Srbin?

Jesi, ali bih ti preporucio da gledas nba onda eventualno megu ako ti je cimanje do amerike

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Овако стоје ствари 10 кола пре краја: 

Каскамо за Валенсијом и Партизаном. Имамо две победе мање, ал' бољи међусобни скор од оба тима 1:1 (+14). 

МОРАМО ДОБИТИ и Барсу и Жалгирис ПОД ОБАВЕЗНО! Услов свих услова!

Затим добити бар једну од две у гостима: Бајерн или Монако. Пре Бајерн.

Како год знамо и умемо МОРАМО ОПЕТ ДОБИТИ 3 ВЕЗАНЕ У АРЕНИ (Макаби, ПАО и Виртус). ДЕЛИЈЕ знају како!

У Мадриду скупо продати кожу, па шта буде. Можда да крене чартер ДЕЛИЈА са играчима. Нереално је добити тамо ове сезоне прејаки Реал, ал' ко зна...

Затим ОБАВЕЗНО добити Олимпијакос у Арени! На последњих 5 добили смо 4!

На крају требало би се потући у Турској против Ефеса за скор 18:16. Они ће вероватно већ отпасти из трке за play in. Ако пукнемо, имаћемо највероватније скор 17:17, као и прошле сезоне кад смо били 10-и. Е сад да ли ће то бити довољно, видећемо...

Идеално би било да будемо 9-и и да идемо на 10-и Партизан. Игра се само једна утакмица, ал' МИ ДОМАЋИНИ! ГОРИ АРЕНА! Победник иде у госте код пораженог из сусрета СЕДМИ-ОСМИ!

Analiza jednog mog prijatelja 😊

  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Petar1995 said:

Овако стоје ствари 10 кола пре краја: 

Каскамо за Валенсијом и Партизаном. Имамо две победе мање, ал' бољи међусобни скор од оба тима 1:1 (+14). 

МОРАМО ДОБИТИ и Барсу и Жалгирис ПОД ОБАВЕЗНО! Услов свих услова!

Затим добити бар једну од две у гостима: Бајерн или Монако. Пре Бајерн.

Како год знамо и умемо МОРАМО ОПЕТ ДОБИТИ 3 ВЕЗАНЕ У АРЕНИ (Макаби, ПАО и Виртус). ДЕЛИЈЕ знају како!

У Мадриду скупо продати кожу, па шта буде. Можда да крене чартер ДЕЛИЈА са играчима. Нереално је добити тамо ове сезоне прејаки Реал, ал' ко зна...

Затим ОБАВЕЗНО добити Олимпијакос у Арени! На последњих 5 добили смо 4!

На крају требало би се потући у Турској против Ефеса за скор 18:16. Они ће вероватно већ отпасти из трке за play in. Ако пукнемо, имаћемо највероватније скор 17:17, као и прошле сезоне кад смо били 10-и. Е сад да ли ће то бити довољно, видећемо...

Идеално би било да будемо 9-и и да идемо на 10-и Партизан. Игра се само једна утакмица, ал' МИ ДОМАЋИНИ! ГОРИ АРЕНА! Победник иде у госте код пораженог из сусрета СЕДМИ-ОСМИ!

Analiza jednog mog prijatelja 😊

 

U stilu 

 

Spoiler

3-ako_kanis.jpg

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DejoLazaKalina said:

Milsim da se precenjuje cela ta Delije prica. Ok verovatno utice na koncrtraciju igraca kad im zviždi 20.000 ljudi ali njihove uspavanke tesko da uticu na to da protivnici igraju lošije 

 

 

Ne uticu na protivnike, uricu vise na nase igrace...nije isto kad das trojku ili napravis seriju 9-0 a u hali muk ili 3 babe aplaudiraju i kad eksplodira arena 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...