Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Taki said:

Koliko sam uspio ispratiti ako je bilo tačno mi smo Shengeliju planirali kao prvu četvorku,da smo njega doveli ova ekipa bi skroz drugačije izgledala i siguran sam da bi sad umjesto 3-6 imali bar 6-3.Za Davidovca mogu razumjeti nekako mi ide uz Sengeliju da odigra 10-12 min ali zašto Simonović kada tu na 4 imamo kao ispomoć Ilića i Lazarevića i još plus 4 centra.

Uklapanje jednog igraca, pogotovo nekog veceg imena koje bi trebalo da ima veliku ulogu, nije toliko jednostavna stvar, nego naprotiv vrlo kompleksna. Svaki novi igrac u timu remeti uloge koje su do tada bile prisutne, utice na minutazu ostalih igraca, na broj njihovih suteva, poseda. Da me ne shvatis pogresno, slazem se da bi bilo dobro da imamo dobrog igraca na 4, ali to ne znaci da bi nasa igra i rezultati sigurno bili bolji. Mozemo videti i na primeru Nejpira koji je doveden kao najvece pojacanje da nije to sve bas tako jednostavno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

42 minutes ago, Clash said:

Meni je odmah bilo jasno da su krivi Šengelija i Mirotic za ovakvo okupljanje družine prstena a nipošto da je kriv Nebojša.

Ta nemojte našeg Neboyu 2011, grebite nas sve samo njega ne! Leave him alone! 

 

преузимање.jpeg

Edited by Molina23
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Cavani said:

Meni je najgori izgovor za drzanje domace boranije kup i kls, koji su se sveli na 7-10 utakmica zajedno. To mogu da iznesu i sedam do osam igraca, a i ne moraju. Svakako nije razlog za nekoliko miliona eura lose rasporedjenog novca.

Zeludac mi se okrece od te price. Kup su 3 utakmice. A ovo drugo bez komsija, mozes da osvojis i sa 7 igraca, 4 strana i tri domaca.

Al dobro sta zna Zeljko, oni su Kamerunci i ne igraju KLS, al zato prve godine dodjose na loptu od F4, dok mi igramo standardno revijalne utakmice poslednji deo sezone u EL i pitamo se kako nam krivi svi, od sudija i Miorotica, preko Savica drukare, Bili Berona, Zalgirisa... a to sto gubis od Virtusa, nikad goreg Pao, Albe...ma nesreca. Jos da dodam da je Partizan usao lagano i kolo cini mi se pre kraja u top 8. 

 

I hajde sto x godina ne mozes da se umuvas u taj top 8, nego sto imas ovaj put pokaznu vezbu iz komsiluka, dakle samo prepisi od majatora, kad vec imas lovu. Neeee, Cova zna bolje, daj tuce bezveznjaka, daj 18 igraca u roster, bitno da je domace, jer u slucaju neuspeha uvek moze da se izadje na Pink i Hepi i kaze"koliko poena je postiglo domacih igraca u komsiluku?"

I tu dodjemo do Covinog "mec vinera" 

Prosecan Srbin gleda Pink, prosecan Srbin je veliki Delja, prosecni Delija peva Zvezda, Srbija nikad Jugoslavija, samo je Zvezda srpski klub, a komsije(Hrvati, Siptari, Kamerunci) stavi po potrebi, i nije uopste potrebno da Zvezda udje u top 8 ili osvoji ABA ligu, jer mi imamo vise srpskih krvnih zrnaca od Zeljka Turcina i njegovih placenika.

Pitam se dokle ce da nasedaju na tu pricu? 

Koliko smo mi bez pokrica ponosan narod, jedne sile poput Spanije, Italije, Engleske ne samo da u svojim timovim imaju strance, vec im i igraju za nacionalne selekcije(kod nas nastane rat pri samom pomenu da eventualno Panter zaigra za Srbiju, isti slucaj bi bio neko iz Zvezde).

I za sve to vreme, dok mi brojimo krvna zrnca, jedna sila kao sto je SAD naturalizuje Embida. Otisao sam u of, ali me dosta pogadja sada vec Coviceva agenda zvana "domaci igrac".

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

ljudi situacija za top6/plej in je vec sad zajebana. imamo 6 poraza, a realno je da ce nam trebati bar 17 pobeda sto znaci da smemo da izgubimo maksimalno jos 11 utakmica od preostalih 25.

od tezih gostovanja odradili smo barselonu, pirej i kaunas, ostali jos madrid i istanbul dva puta, mada sa efesom moze da se igra. pa i pao za nas je ultra tesko gostovanje zna se zbog cega. 

sreca da nemamo tel aviv. i monako i milano ce biti zajebano. 

ali to je generalno sve gde cemo biti autsajderi i gde ce biti iznenadjenje ako dobijemo. 

lagano mozemo sad da vezemo 5 pobeda i onda tako u naletu dobijemo i real.

armani i efes moraju da se dobiju i onda bar jedan brejk mora da padne u valensiji ili vitoriji i da se bar sa 7-7 doceka real.

u durgom delu imamo dva puta 3 vezane tekme kuci. 

bice gusto veoma pogotovo sto su i valensija i virtus nekako nenadano u igri i vec na 5 i 6 pobeda.

i ovo sa makabijem vec to nije to jer gubis jednu odlicnu ekipu koja sad nema domaci teren na kome veoma retko gubi i vec je celo takmicenje bezveze. plus makabi sacuvao gro ekipe i delovalo je da su ultra zajebani. 

bas mi je to bedak tezak. isto kao i sto nema rusa, znaci nema el giganta cska i zenita koji je postajao opasna ekipa.

 

tekmu po tekmu, ali mora da se pobedjuje, kuci skoro sve i obavezno bez kiksa protiv direktnih konkurenata tipa armani i efes. 

 

ne znam zasto juce nismo malo sekli fala kad krene da zida i kad nismo u bonusu? i zasto nismo rizikovali sa njegovim bacanjima?

a sve to smo radili pre dva dana kad smo motlija sekli skoro svaki put i potpuno ga izbacili iz ritma i tekme.

 

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Smrtokapa said:

Rekao bih da je Teo tu čarobnjak.

 

Orlando Blum glumi Nedu.

Za Gimljija ne znam, stasom Jago a bradom Kuz.

Šabaz Boromir poginuo već u prvom delu.

 

A hobitska osnova će biti ključna za pad Željkovog oka.

Nebojsa je Smigl

Link to comment
Share on other sites

Just now, Smrtokapa said:

 

On mi se više nekako uklapa u rolu Elronda.

 

"Bio sam tamo... 3000 godina sam u košarci."

 

A ima i ćerku za udaju Filipa.

Ja iso po fizickom izgledu mada ocekujem i da ce njegova opsesija prstenom (f4) dovesti do toga da na kraju sezone upadne u vatre Mount Doom-a (penzija). A mozda usput i nekom prst odgrize 😁

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Svakako gledaoci zvezdaši treba da budu strpljivi, jer smo tek na početku ovogodišnje veličanstvene sage.

 

Još nismo stigli ni do zajebanog gostovanja u Moriji.

 

"Baskijci su kopali suviše duboko i suviše pohlepno. Znaš koga su iskopali kao trenera..."

  • Like 2
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Crni said:

I hajde sto x godina ne mozes da se umuvas u taj top 8, nego sto imas ovaj put pokaznu vezbu iz komsiluka, dakle samo prepisi od majatora, kad vec imas lovu. 

Naravno da smo mogli i morali bolje da selektiramo ekipu, ali cisto sumnjam da bi dovodili npr Gedraitisa, Holanda, Bentila u slucaju da smo mogli Pantera, Nanelija i Ledeja. Mi smo u poslednjih nekoliko godina doveli jedno top EL pojacanje - Kalinu, jer je on hteo da se vrati. Znaci igraca koji iza sebe ima dobru sezonu u EL i u najboljim je igrackim godinama. A da ne pricamo o tome da zbog neizvesnih finansija ne potpisujemo igrace na vise godina i da svako ko odigra dobru sezonu odmah ode po jaci ugovor. Covic koliko god da je lud, da je imao za ovih 10 godina vodjenja kluba garancije da ce tri godine imati jak budzet i igrati EL sigurno bi i on doveo bolje igrace od ovih koje je inace dovodio. A ko veruje u ono - mogli smo umesto Kuzmica, Ilica i Lazarevica da potpisemo jednog dobrog igraca, sta da mu kazem. Ne funkcionise to bas tako jednostavno. 
 

Tako da, kritika i sve ostalo apsolutno stoji, ali poredjenje nas i komsija nije na mestu.

 

E i da, nadam se da nikada necemo devastirati i obesmisliti domaca takmicenja zarad malo boljeg plasmana u EL.

Edited by СтелаРоса
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, СтелаРоса said:

Naravno da smo mogli i morali bolje da selektiramo ekipu, ali cisto sumnjam da bi dovodili npr Gedraitisa, Holanda, Bentila u slucaju da smo mogli Pantera, Nanelija i Ledeja. Mi smo u poslednjih nekoliko godina doveli jedno top EL pojacanje - Kalinu, jer je on hteo da se vrati. Znaci igraca koji iza sebe ima dobru sezonu u EL i u najboljim je igrackim godinama. A da ne pricamo o tome da zbog neizvesnih finansija ne potpisujemo igrace na vise godina i da svako ko odigra dobru sezonu odmah ode po jaci ugovor. Covic koliko god da je lud, da je imao za ovih 10 godina vodjenja kluba garancije da ce tri godine imati jak budzet i igrati EL sigurno bi i on doveo bolje igrace od ovih koje je inace dovodio. A ko veruje u ono - mogli smo umesto Kuzmica, Ilica i Lazarevica da potpisemo jednog dobrog igraca, sta da mu kazem. Ne funkcionise to bas tako jednostavno. 
 

Tako da, kritika i sve ostalo apsolutno stoji, ali poredjenje nas i komsija nije na mestu.

 

E i da, nadam se da nikada necemo devastirati i obesmisliti domaca takmicenja zarad malo boljeg plasmana u EL.

Domaca takmicenja odavno nemaju smisla.

Kampaco i Vildoza uopste nisu dosli za sicu. Zavrsen je bio i Polonara, znaci imalo se para.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...