Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Don Dusko said:

Jesam li ga kritikovao veceras? Jesam li?Kritikujem kad zasluzi.

 

A to sto ga kritikujem ne znaci da ga mrzim, Volim ja njega i drag mi je i imao je dosta dobrih i svetlih momenata. Ja sam ga i kritikovao i hvalio. I bude mi drago kada odigra dobro.

 

Al sad druga stvar sto nema kvalitet pa mu se nekada bas prenaglasene mane,Jbg.

 

Ja znam da ga jesam kritikovao(nekad malo vise) ali veceras nisam i na to se odnosio inicijalni post koji si quotovao.

Inicajlno ok.

Ne bih se nastavljao.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, TB Told said:

A još su gori poslodavci koji imaju radnike koji su na platnom spisku samo jer ih šef voli i voli da ih čašćava novcem koji nije njegov i koji te pare nigde drugde ne bi dobili. 

Pa su onda krivi oni koji su "nosioci" jer ne igraju i za ove "siromahe" koji igraju za siću od par stotina hiljada evra.

Ako ne grešim ti vrlo često napadaš Nedovića, koji je za Lazarevića, Davidovca, Kuzmića i Ilića izmislio košarku. Ali kao što rekoh to je klasični Čovićevski narativ koji se usvojio. Ako imaš platu od milion evra moraš da imaš učinak od 20 poena na svakom meču, a ako imaš platu od 300 hiljada onda možeš da da koš na svakom petom meču, ili ako imaš platu od 700 hiljada onda možeš da imaš 1 skok na dve utakmice protiv Partizana.

mnogo, brate, imas ovde proizvoljih konstrukcija tako omiljenih na forumu, a koji ne postoje u stvarnosti.

 

cak ni Nedovica ne kritikujem (ima on sasvim solidno kosarkasko umece), ali imam problem s tim sto je takav luzer doveden u klub. tako da je onaj (oni) koji ga je doveo u klub posredno predmet moje kritike.

Link to comment
Share on other sites

I da se razumemo, Davidovac spada u ovu grupu koja uglavnom nicemu ne sluzi, kao i lazarevic i ilic, ali oni nisu projektovani kao nosioci igre, od njih nista i ne ocekujem. Da se ja pitam, sutra bi zavrsili u fmp-u. Problem je sto bi, kad bih mogao, vrlo brzo za njima poslao, shodno igrama, i sabaza, tobija i rokasa. Znam da je nemoguce, ali ako nesto platim, ocekujem odgovarajucu protivvrednost.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Jesam li ga kritikovao veceras? Jesam li?Kritikujem kad zasluzi.

 

A to sto ga kritikujem ne znaci da ga mrzim, Volim ja njega i drag mi je i imao je dosta dobrih i svetlih momenata. Ja sam ga i kritikovao i hvalio. I bude mi drago kada odigra dobro.

 

Al sad druga stvar sto nema kvalitet pa mu se nekada bas prenaglasene mane,Jbg.

 

Ja znam da ga jesam kritikovao(nekad malo vise) ali veceras nisam i na to se odnosio inicijalni post koji si quotovao.

 

2 hours ago, Don Dusko said:

Al opet nisam siguran u tu njegovu mehaniku. 

 

2 hours ago, Don Dusko said:

A jbt sa njim nikad ne znas.

Ipak jesi, i to za slobodna bacanja koje je izvodio 80 posto u sezoni, sto je jedan od  najboljih procenata visokih u EL.

 

 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Crni said:

Hajde da pokusam jos jednom:

 

Kupis Sabaza za 2miliona. 

Kupio si ga jer je covek nabio cenu minulim radom, kvalitetom itd.

 

Dovedes Davidovca za masu para, bas bas masu para, da bi se vukao kao ranjeni puz citave godine i ne smes da uperis prstom na njega jer je domaci igrac. I opet pitam kakve veze ima sto je domaci igrac? 

И ја се питам какве везе има да ли је домаћи или није? Само не може иста одговорност да буде на њему, Луки или Јагу који је пројектован као трећи плеј као што је на Шабазу, Недовићу, Гедраитису и Тобију који требају бити носиоци па ипак само Недовић испоручује. Ко је крив носиоци што закажу или Давидовац што закаже? 

Оно што је добро да и поред оваквих партија носиоца ми играмо егал са сваким, када крену да испоручују ето нас у 8, а кренуће бар неко од њих.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Cavani said:

 

 

Ipak jesi, i to za slobodna bacanja koje je izvodio 80 posto u sezoni, sto je jedan od  najboljih procenata visokih u EL.

 

 

A jbg tad je 0-2 i to u trenutku kada nam ide sve ok. Al nema veze ima milion centara koji su gori od Luke po tom pitanju. Ali i dalje stojim da bih voleo da imam vise poverenja u njega(svaka cast za procente ove sezone). Nisam ni znao da je na 80%. Svaka cast.

Link to comment
Share on other sites

Sad kad se malo ohladila glava, mora se priznati da je Oli ipak vrhunski tim koji je zakljucao kos u trecoj cetvrtini, pritom ih je sut za 3 tokom cele utakmice sluzio kao retko kad.

 

Mogli smo dobiti, ali ne moze se ovo podvesti pod los poraz, realnost je da trazimo gostujuce pobede po Spaniji i Nemackoj + Makabi i Asvel. Doduse, ako je plan da nas do daljnjeg Teo vuce kao konj, da na 4 djuskamo sa Pradedom i Lukom, a na 2 molimo Boga da Nemanja ne prokliza, sve je ovo jedno veliko gubljenje vremena i zivaca, da ne kazem sviranje qrcu.

  • Like 11
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Najveći problem u klubu što se tiče igračkog kadra jeste da se vode tim "može da zakrpi" pa tako od tri četvorke nemamo nijednu legitimnu evroligašku, od 5 bekova smo spali na 3, a uskoro ćemo i na dva ukoliko Teo nastavi da igra sa ovom potrošnjom, a što se tiče doselekcije ne nadajte se, nema ništa ni na vidiku i to će nas kao i svake godine koštati plejofa.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Crni said:

Dovedes Davidovca za masu para, bas bas masu para, da bi se vukao kao ranjeni puz citave godine i ne smes da uperis prstom na njega jer je domaci igrac. I opet pitam kakve veze ima sto je domaci igrac? 

kako mislis 'ne sme da se uperi prstom na njega'? tone fekalija se izlivaju po njemu na forumu na svake dve-tri strane. ponekad ga u tome odmeni i Mitrovic, ali prst je uvek uperen, nema odmora ni na sekundu.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, fradler said:

Sad kad se malo ohladila glava, mora se priznati da je Oli ipak vrhunski tim koji je zakljucao kos u trecoj cetvrtini, pritom ih je sut za 3 tokom cele utakmice sluzio kao retko kad.

 

Mogli smo dobiti, ali ne moze se ovo podvesti pod los poraz, realnost je da trazimo gostujuce pobede po Spaniji i Nemackoj + Makabi i Asvel. Doduse, ako je plan da nas do daljnjeg Teo vuce kao konj, da na 4 djuskamo sa Pradedom i Lukom, a na 2 molimo Boga da Nemanja ne prokliza, sve je ovo jedno veliko gubljenje vremena i zivaca, da ne kazem sviranje qrcu.


pa brate, vi ste dali 15 trojki od 33 pokusaja (45%) i pricas o tome da ih je sluzio sut kao retko kad?

 

pa sta onda reci za vas?
 

Ovako odokativno, bio bi spreman da se opkladim da vam je ovo utakmica sa najvecim brojem pogodjenih trojki..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Threekola said:

Najveći problem u klubu što se tiče igračkog kadra jeste da se vode tim "može da zakrpi" pa tako od tri četvorke nemamo nijednu legitimnu evroligašku, od 5 bekova smo spali na 3, a uskoro ćemo i na dva ukoliko Teo nastavi da igra sa ovom potrošnjom, a što se tiče doselekcije ne nadajte se, nema ništa ni na vidiku i to će nas kao i svake godine koštati plejofa.

Prvo tokom leta ozbiljno zagrizemo za Šengeliju i nudimo mu ozbiljnu lovu do toga da se manijaci u klubu inate i ne dovode nikog na PF.

Link to comment
Share on other sites

Sto se davidovca tice, na njega i treba uperiti prst, meni nije jasno zasto se luka stalno proziva? Mi vec 4 utakmice u el igramo jako dobro i to uglavnom na pogon tea, jaga, bolomboja i luke, a prikljucuje se i nedovic. 

Meni smeta sto titramo jajca ovim nabedjenim zvezdama za koje ne sme niko nista da kaze.

Da se prosto izrazim, zabole me sta sve sabaz moze, kad nista od toga u zvezdi nije pokazao. Mozda ce rokas u nekom drugom tima trojke sutirati 50%, ali procenti u zvezdi, posebno u gostima, su mu uzasavajuci. Za tobija ne znam ni sta da kazem.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, djura.net said:

s tim sto je takav luzer doveden u klub. tako da je onaj (oni) koji ga je doveo u klub posredno predmet moje kritike.

Kako da ne, on je luzer, a bukvalno je imao manje ili više značajnu ulogu u 90% naših pobeda u EL prošle godine. Sa druge strane evo ti strana sa rekordima Davidovca 

https://www.euroleaguebasketball.net/euroleague/players/dejan-davidovac/records/007960/

Znaš li šta je zajedničko za sve utakmice gde je on ostvarivao rekorde? Dvocifreni porazi Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

Zbog četvorice igrača se vodila polemika da li će pokazati nešto u Zvezdi.

Za sada,trojica igraju jako dobro,ponekad i odlično.

Da,mislim na Tea,Jaga i Bolomboja.

Za sada najviše prikazali od svih pojačanja.

 

Večeras nas je pobede koštala skraćena rotacija gde smo morali da gledamo veliki broj minuta Davidovca i Lazarevića koji imaju dosta limita što se tiče EL košarke.Raduje me pristup i želja igrača da ne odustaju do kraja,uz malo racionalnije odluke na -5 smo mogli možda i do brejka.

Nisam pristalica,ali mislim da je večeras Kuzmić morao dobiti neki minut da čuva Falla,ozbiljne probleme nam je napravio.

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Mi da bi smo dobili u Pireju smo morali da imamo ynacajno bolji sut za 3 od njih , sto se nije desilo. Ja recimo imam nekako utisak da nismo bili ni blizu, jeste 2 poseda na kraju al sam nekako imao utisak da ih ne bi dobili da se igralo 2 dana. Mi smo sansu propustili u prvom poluvremenu kad uz sjajan sut nismo zavrsili sa +10 nego egal.

Link to comment
Share on other sites

Možemo da analiziramo i kritikujemo, ali nešto se pitao i Olimpijakos. Uglavnom, posle onog jezivog starta sezone, imamo prostora za optimizam. Pogotovo jer imamo dobar raspored. Do Valencie(6.12) verujem da ulazimo u seriju pobede, tj imamo solidne šanse da završimo Novembar sa 5 vezanih pobeda. Bez obzira na sve i dalje nam treba doselekcija, jedan visoki igrač je pod must.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...