Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, Don Dusko said:

Uh bogami veceras se bas izkritikovao Geidratis.Mnogo vise nego Mitrovic. Ne secam se veceras pisanja za Luku u negativnom smislu.

Bukvalno niko ne brani njegovu igru večeras, za razliku od Davidovca. A onda pogledaš i vidiš da imaju iste procente šuta, dok Davidovac ima samo bedni jedan skok i minijaturu u odbrani posle koje su otišli na +15. Čak su im i plate tu negde, što neki vole da koriste kao argument.

Edited by TB Told
Link to comment
Share on other sites

Veliki je pritisak na pojedinim igracima gde svi ocekuju da oni sami igraju i pobede, dok ostatak tima statira i ceka sta ce oni da urade. Teo, Nedovic,Santos, Mitar, generalno vuku....a onda imas Tobija, Lazarevica,  Kuzmica,Davidovca, Simonovica, Ilića, koji nemaju nikakv doprinos ili mizeran. 

Ok, nemogu da isprate kosgeterski, ali dajte doprinos u odbrani , skoku...Kao da popunjavaju broj na terenu.

Davidovac i Lazarevic zajedno 35 min na parketu (17-18)...i za to vreme 1 ( JEDAN) SKOK ZAJEDNO...Vise skokova je veceras pokupio Teo , Nedović,  Gidra

Ja ne mogu da verujem da Davidovcu ovakva igra prolazi.

Probijaju ga kako stignu, u napadu stoji u cosku. 

Kuzmic , Lazarevic , Davidovac , totalno neupotrebljivi. Bolje za to što njih placaju da su kupili jednog igraca.

Godinama na isti kalup igramo, sve na istu foru.  Moramo se prešaltati .

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Овде се само смењује дежурни кривац Тео, Неда, Давидовац, Митровић.

Сва срећа па Шабаз, Гедраитис и Тоби убијају како играју. До сада је од странаца једино испоручио Боломбој и то изнад очекивања, а и Јагу се не може наћи замерка.

jbt ko da ti domaci igraju za sicu

 

ako je verovati onim Litvanacima Gidra ima ugovor na 850k

Deda tricavih 700k

 

to je ozbiljan wtf

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

На једну критику за Гедраитиса дође 10 за Митровића. Ко треба да буде носиоц Митровић, Давидовац или ипак Шабаз и Гедраитис?

Mitrovic je prebacen sa 5 na 4, i od tada ga niko nije kritikovao. U svakom slucaju, kritikuje se onaj koji je dozvolio da vec krajem oktobra ostanes bez bekova i to se tako vuce...

I da, Sabaz treba da bude nosioc, pun mi je k vise podela na domace i steane kosarkase🤮

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

I sva trojica su dobila zasluzenu porciju kritika.Ali dobro kad se kritikuju domaci to para usi jer se valjda ocekuje da se kola slome nad strancima.

dodaj spisku i Hangu, brat je vec neko vremena povredjen. 

inace ce ta 'ekipa' otici koliko sledeceg leta (neki, mozda i ranije) punih dzepova.

meni ne smetaju ni strani ni domaci graci, ali mi smeta da se kola lome na ljudima koji ne zaradjuju ni priblizne 'novce' kao vedete i nosioci, a konstanti su predmet kritika. to tako ne ide ni u jednom poslu, osim kod jako rdjavih poslodavaca.

 

rekoh jos na pocetku sezone da onaj ko ocekuje od Rokasa da ce dati drasticno veci doprinos od Dobrica, da ce biti razocaran.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nick_theking said:

Jesi li ti gledao utakmicu? Neda je odigrao odlično, to što u trećoj nije pogodio par trojki ne znači da je stao već da nije MJ. 


Био је вечерас укупно гледајући добар за разлику од тима јер индекс 115-76 ипак то показује.

Ипак када смо некако дошли на минус наде имао је лоше одлуке. Већином је то тако увијек и било, нажалост. Зато и није постао топ класа а био је топ таленат.

Edited by Константин
Link to comment
Share on other sites

Vidi, Crni, ja se u zivotu vodim prostom maksimom, koliko para, toliko muzike. Ako je sabaz doveden da bude alfa i omega, i za to masno placen, onda mora da bude alfa i omega bez obzira na okolnosti. Ako je rokas doveden da bude pretnja sutom, ne moze da sutira 0 od 5 i da masi zicere. Nama vecito smeta pomocno osoblje koje se bori koli god moze, ali glavnim zvezdama se sve oprasta i gleda kroz neku drugu prizmu. 

Jebemmumater, sa kakvim je timom prosle godine igrao dobric, sa hasanom iseckanim martinom, penzionerom markovicem, glupim bentilom, pa je i za bolje igre od rokasovih mazan uzduz i popreko.

Stvari treba nazvati pravim imenom, glavne zvezde moraju da pruze najvise, koj su moj placene koliko su placene.

Edited by drako
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Mitrovic je prebacen sa 5 na 4, i od tada ga niko nije kritikovao. U svakom slucaju, kritikuje se onaj koji je dozvolio da vec krajem oktobra ostanes bez bekova i to se tako vuce...

I da, Sabaz treba da bude nosioc, pun mi je k vise podela na domace i steane kosarkase🤮

Не ради се о подели бар не у мом случају већ да ми је досадило да је после сваке утакмице крив неко од Тео, Неда, Митар, Деда. Док баја Гедраитис од 9 утакмица на 2 је био двоцифрен само, од Шабаза осим Асвела нисмо добили ништа, од Тобија апсолутно ништа, а то су три играча који уз Недовића треба да воде ову екипу.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne bi se slozio u vezi Gidre, daj tacno ono sto smo i kupili i sasvim je korektan ukupno gledano do sada. Definitivno bolje sutira kuci, nike nepostojeci u idbrani i veoma prisutan na ofanzivnom skoku. Ne zam sta je ko ocekivao, ali on isporucuje u akladu sa icekivanjima. Toby je vec igrac koji bi mogao i da se cut-uje jer realno nema neki doprinos, kako ofanzivno tako i defanzivno. Po meni bi zaista bilo steta da se ova ekipa ne nadogradi sa jenom cetvorkom i dvojkom. Moze i petica ali bi vise voleo cetvorku uz pomeranje Simonovica na 5 i cut Toby-ja. Toby mi je simpatican kao lik nije iritantan ali realno ne mozemo mnogo ocekuvati od njega.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Don Dusko said:

Uh bogami veceras se bas izkritikovao Geidratis.Mnogo vise nego Mitrovic. Ne secam se veceras pisanja za Luku u negativnom smislu.

Zar treba da se kritikuje Mitrovic za vecerasnju igru?

Treba,  jer se stvorila atmosfera da se to radi po difoltu.

Ti prvi to radis.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Kankkunen said:

Zašto previše,  dobrih 41,7 %  to mu je posao kao SG.

Bilo ko da sutne 12 trojki to je mnogo suteva. Usput je promasio neke otvorene ne racunam onu preko Fala. Ne govorim o procentu uspesnosti. Vec o racionalnosti vise. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, suptil said:

Mada, Nedovic 12 suteva za 3 . Malo previse.

nije strasno, sutirao je uglavnom otvorene suteve,

problem je cuvena zavrsnica utamice kad smo imali sansu da ih stignemo, kad se u kontri zaleteo kao junior i prodao loptu.

e, i sudije, bas su me u nekim momentima izvele iz takta.

Inace, mislim da smo utakmicu izgubili u trecoj cetvrtini kada su nasi bekovi previse respektovali Fala, koji je bio vidno umoran. Cim smo poceli da ga napadamo, zivnula nam je i igra.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Clash said:

Zar treba da se kritikuje Mitrovic za vecerasnju igru?

Treba,  jer se stvorila atmosfera da se to radi po difoltu.

Ti prvi to radis.

Izvini sto mi podmeces?

 

Ja sam samo rekao da se veceras vise kritikovao Gidra u odnosu na dezurnog krivca.Nigde nisam rekao da to treba da se radi prema Mitru.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, suptil said:

Bilo ko da sutne 12 trojki to je mnogo suteva. Usput je promasio neke otvorene ne racunam onu preko Fala. Ne govorim o procentu uspesnosti. Vec o racionalnosti vise. 

Pa ako ih pogadja nek ih sutne i 30 kakve veze ima ? Sve bi dao da je on uzeo veceras svaku Rokasovu trojku bar bi 2 ubacio.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, djura.net said:

 

meni ne smetaju ni strani ni domaci graci, ali mi smeta da se kola lome na ljudima koji ne zaradjuju ni priblizne 'novce' kao vedete i nosioci, a konstanti su predmet kritika. to tako ne ide ni u jednom poslu, osim kod jako rdjavih poslodavaca.

 

 

A još su gori poslodavci koji imaju radnike koji su na platnom spisku samo jer ih šef voli i voli da ih čašćava novcem koji nije njegov i koji te pare nigde drugde ne bi dobili. 

Pa su onda krivi oni koji su "nosioci" jer ne igraju i za ove "siromahe" koji igraju za siću od par stotina hiljada evra.

Ako ne grešim ti vrlo često napadaš Nedovića, koji je za Lazarevića, Davidovca, Kuzmića i Ilića izmislio košarku. Ali kao što rekoh to je klasični Čovićevski narativ koji se usvojio. Ako imaš platu od milion evra moraš da imaš učinak od 20 poena na svakom meču, a ako imaš platu od 300 hiljada onda možeš da da koš na svakom petom meču, ili ako imaš platu od 700 hiljada onda možeš da imaš 1 skok na dve utakmice protiv Partizana.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Hajde da pokusam jos jednom:

 

Kupis Sabaza za 2miliona. 

Kupio si ga jer je covek nabio cenu minulim radom, kvalitetom itd.

 

Dovedes Davidovca za masu para, bas bas masu para, da bi se vukao kao ranjeni puz citave godine i ne smes da uperis prstom na njega jer je domaci igrac. I opet pitam kakve veze ima sto je domaci igrac? 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Don Dusko said:

Izvini sto mi podmeces?

 

Ja sam samo rekao da se veceras vise kritikovao Gidra u odnosu na dezurnog krivca.Nigde nisam rekao da to treba da se radi prema Mitru.

 Sta ti podmecem?

To da konstantno kritikujes Mitrovica za svaku sitnicu?

Pogledaj malo svoje postove ako hoces.

 

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Pa kad suter rokas okean ne moze da pogodi, a u reket ne mozemo zbog one grdosije onda neko mora i da sutira.

Sad ispade nedovic kriv sto je preuzeo odgovornost i sa teom i jagom nas vratio na posed zaostatka.

To sto rokasu ispadaju lopte iz ruku, ne moze nista da pogodi, masi zicere, to nije bitno, daj da izmazemo nedovica.

Kako nam vedete igraju mi imamo super rezultat: sabaza zabole uzduz i popreko da se cima, rokas se na strani pretvori u preplasenu devojcicu, tobija lahor oduva sa terena... igru nam nose penzioner teo, maleni jago, baba mitar, stakleni neda i glupi bolomboj.

Jbg, super mi igramo i izgledamo u ovakvoj konstelaciji snaga.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clash said:

 Sta ti podmecem?

To da konstantno kritikujes Mitrovica za svaku sitnicu?

Pogledaj malo svoje postove ako hoces.

 

Jesam li ga kritikovao veceras? Jesam li?Kritikujem kad zasluzi.

 

A to sto ga kritikujem ne znaci da ga mrzim, Volim ja njega i drag mi je i imao je dosta dobrih i svetlih momenata. Ja sam ga i kritikovao i hvalio. I bude mi drago kada odigra dobro.

 

Al sad druga stvar sto nema kvalitet pa mu se nekada bas prenaglasene mane,Jbg.

 

Ja znam da ga jesam kritikovao(nekad malo vise) ali veceras nisam i na to se odnosio inicijalni post koji si quotovao.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...