Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 minute ago, Stefi88 said:

Iz Kafane kazu da smo na trzistu, sada videcemo sta nose naredni dani, nedelje...

 

"Najbolje tako, da se vi prvo upoznate, pa da se zbližite, pa onda za desetogodišnjicu braka...da krenemo polako u pljačku"

 

- Moma, "Tri palme za dve bitange i ribicu"

39 minutes ago, Stefi88 said:

Hoce ovo Petrusev u Olimpijakos kao onda u Efes?

A bese prica da smo mu prva opcija u Evropi...

 

Možda on nije nama prva opcija. Petrušev je centar. Nemam sumnju da je Čović upoznat i da ima prvu opciju, ali šta će nam još jedan centar?

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, K.Dot said:

Sve sam blizi misljenju da je to to sto se tice sastava i da sa ovim planiraju da izguraju sezonu.

Ja sam siguran da cemo dovesti bar jednog igraca, ali da trenutno ni sami ne znaju sta im je ciniti sa Nejpirom i Tobijem. Dzabe nama i novi bek i nova cetvorka ako ce Nejpir da igra kao sto je do sada. Tobi jos i nekako, mozda jeste bio projektovan za prvog centra ali mozemo da prezivimo i bez njegovog pravog doprinosa sa ovakvim Bolombojem i Mitrovicem.

Link to comment
Share on other sites

Nakon nelogicnog odlaska u NBA posle jedne dobre (polu)sezone u EL, jos nelogicniji potez bi bio dolazak u Olimpijakos. Ja ne znam gde on sebe tamo vidi pored Milutinova, Halla, Petersa, Sikme. Njemu treba jos veca uloga i minutaza u odnosu na proslu sezonu ako hoce da napreduje, a u Oliju to sigurno nece dobiti. Mi ovde placemo za cetvorkom, a on ce u Oli. Koji je djavo Misku uopste?
 
Petrusev nema čvrst mentalitet, a ovde ga konstantno targetiraju, pogledaj objavu File u julu kad je potpisao ugovor 3k komentara i svaki aludira na policiju i cinkarenje, jednostavno nije lako ovde ni živeti više kad se jedna grupa obrusi na tebe, dečko je i u finalu očajno na strani igrao i pao je pod pritiskom, plus da se ne lažemo nikad mu san nije Zvezda bila...

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Prica oko Petruseva je bila, po recima Miska, da ako do avgusta ne potpise sa klubom u NBA, da mu je onda "prva opcija Zvezda". S obzirom da je potpisao u NBA, ovo vise nije aktuelno. Tako da nemojte da zamerate ni Misku ni Petrusevu. 

 

S obzirom da je sada druga polovina novembra, a ne pocetak avgusta, opcije su mu drugacije. Prvo - da li smo mi uopste zainteresovani za njega sada? Nama pre treba neka skocna cetvorka, sa sutem za 3p, da li je on ta? Drugo - da je ostao i nije otisao u NBA, drugaciji tim bi se mozda pravio, ali mi svakako nismo mogli da cekamo, a mozda je i dobro sto nismo. Sada je drugacija struktura tima koja je pravljena bez njega na umu. Trece - ko zna kakve opcije mu se sada otvaraju, eto Olimpijakos je jedna, za njega sigurno primamljiva opcija. Dobra konkurencija u timu ali i nije prenatrpan roster na 4 i 5. Imao bi prostora. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma meni je to skroz logicno  nece ni Misko da svoja dva “projekta” Simonovica i Petruseva stavi da se u istoj ekipi bore za mesto.

Samo mi se ne svidja Olimpijakos za njega, na centru imaju Fall-a i Milutinova a na 4 Sikmu i Petersa ne vidim kako on tu moze da ima znacajnije minute kada su svi zdravi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Kooineeperk said:

S obzirom da je potpisao u NBA, ovo vise nije aktuelno. Tako da nemojte da zamerate ni Misku ni Petrusevu. 

Ja ne zameram, nego se cudim kako Olimpijakos sa ovim sastavom moze biti bolja opcija u odnosu na klub kojem fali cetvorka i u kojem si vec igrao prosle sezone. Sto se tice tih stvari koje su mu se desile prosle sezone sa Lesorom, to bi trebao da mu bude samo dodatni motiv. Doduse, mozda zato i hoce da ide u Olimpijakos jer ce igrati protiv Panatinaikosa.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Nele said:

Ma meni je to skroz logicno  nece ni Misko da svoja dva “projekta” Simonovica i Petruseva stavi da se u istoj ekipi bore za mesto.

Samo mi se ne svidja Olimpijakos za njega, na centru imaju Fall-a i Milutinova a na 4 Sikmu i Petersa ne vidim kako on tu moze da ima znacajnije minute kada su svi zdravi.

Simonovic u Oly, Filip kod nas. Ko kaze ne?

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Mi bi sa ovin sastavom mogli izgurati sezonu i nadati se top 8/play-inu da je sve krenulo kako treba tj da je Napier u zivotnoj formi, da se Simonovic uklopio itd itd... Ovako bice bljeskova, bice serija mozda 2-3 pobjede, ali bice i izgubljenih "dobijenih" utakmica, nazalost povrijeda i svega sto ide uz krljav roster, i onda neka realna 12-14 pozicija...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, K.Dot said:

Ako i dovode nekog, ne bih ja žurio, sad će decembar pa nova godina, Božić, tamo negde u februaru bismo se mogli pojačati taman da se taj novi uigra do aprila.

 

Kapiramo se...

 

1 hour ago, John Terry said:

"Najbolje tako, da se vi prvo upoznate, pa da se zbližite, pa onda za desetogodišnjicu braka...da krenemo polako u pljačku"

 

- Moma, "Tri palme za dve bitange i ribicu"

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Nije samo stvar u dovodjenju.Treba videti sta cemo sa ovim postojecim. Mnogo ima igraca pod ugovorom koji nemaju nikakav doprinos. Simonovic, Ilic, Davidovac, Lazarevic, Tobi, a sta tek reci za Kuzmica. On cak i ne igra a prima pare.

Nakaradno sklopljen roster i sad gledaj šta ces, jer gomila igraca je pod ugovorom a doprinos mizeran skoro i da ne postoji.

 

Ja takodje mislim da nam je neophodna četvorka , i črvršci igrač. Previse smo mekani pod košem. Samo treba naci resenje za ove sto imamo. Slicno kao i u FK, magacin je pun, a kvaliteta malo. 

Par igrača vuče , dok 70% i vise,  nista ne radi , ni ti ima uticaj. Čascavaju nas prisustvom.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Meni ne može niko da objasni taj mozak koji na već postojećeg Ilića koji još nije ni bekap četvorka, dovodiš Davidovca koji nije nikad ni bio bekap četvorka, i ne dovedeš startnu četvorku već Simonovića koji nikad nije bio niti je niti će biti četvorka, da igra četvorku.

 

Bukvalno logika idiota. Evo ja ako to razumem...

 

A tek ona priča da se nekima duguju pare pa ih produžavaju... pa neće se dug smanjiti zbog toga...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam uspio ispratiti ako je bilo tačno mi smo Shengeliju planirali kao prvu četvorku,da smo njega doveli ova ekipa bi skroz drugačije izgledala i siguran sam da bi sad umjesto 3-6 imali bar 6-3.Za Davidovca mogu razumjeti nekako mi ide uz Sengeliju da odigra 10-12 min ali zašto Simonović kada tu na 4 imamo kao ispomoć Ilića i Lazarevića i još plus 4 centra.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...