Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

Ko hoce da menja trenere i dovodi igrace? Ljudi sa nekog foruma, kafica u Strahinjica Bana? Mi smo imali velika ulaganja, znate i sami da je Dusko poceo sezonu i da je on dovodio igrace, sta se Covic pitao??? pojacanja koja su dosla nisu opravdala ocekivanja, Boze moj, ionako pored ovakve Evrolige ne bi mogli da uzmemo ovo, top 8 ili F4 je cisto zamajavanje. Aba liga, imacemo domacinstvo mozda, ni to vam ne valja? Mnogo ste se ubezobrazili, nije ovo Francuska, Spanija, pogledajte Asvel… gde smo bili pre 15 godina? Samo se trofeji broje na kraju
 

Kazete treba centar i suter? Imamo dovoljno jaku ekipu, centara imamo 5, a suter… pa niste naucili da je ovo moderna kosarka i da svako igra sve? 
 

pisi kao najveca Coviceva podguzna muva

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Fromthecorner said:

Posle jos jedne doze manipulacija i zeludacnog sadrzaja koje smo dobili ove sezone od predsednika kluba, ja ne vidim ni jedan smisleni komentar koji moze da se napise u vezi sa nasim klubom osim “Covicu  odlazi”

 

Sad će komentari: "setite se gde smo bili 2011." i "nisam ni ja fan čovića ali koga biste vi doveli umesto nebojše"...

Edited by Čvarkov
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, stefan1 said:

Realno jako inteligentan potez je otpustanje Neipira a dovodjenje Topica kao prvog pleja. 

Pošto ima onih koji se i dalje primaju na priču o domaćoj osnovi teško da ima bolji potez da se sa priče o još jednoj neuspešnoj sezoni u EL skrene na priču kako je Topić otišao u NBA iz Zvezde i kako je to najbitnije.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čvarkov said:

 

Sad će komentari: "setite se gde smo bili 2011." i "nisam ni ja fan čovića ali koga biste vi doveli umesto nebojše"...

Da dodam na ovaj komentar a i na moj post odozgo cuvenu Covicevu: “Zivot ide dalje, jel zivimo? Zivimo!”

 

Kako nam je iskusno mazao oci pricom da uzimamo ABA ligu i da budemo srecni. Pa jedan F4 bih menjao za ova dva KLS-a sto smo uzeli prethodne dve sezone. Usrao ga je Ostoja ali vidim da Covica zabole uvo vise za to. Gradi covek naselje na Cukarickoj Padini i jebe mu se sto se mi sekiramo.

Link to comment
Share on other sites

On 11/17/2023 at 10:48 AM, СтелаРоса said:

Ja govorim u svoje ime, jer od pocetka smatram da ovaj tim na papiru nije za top 8. Gomila backup igraca dovedenih da budu prve opcije, sa jednim klasnim igracem Nejpirom koji nema ni 20 ozbiljnih utakmica u evropskoj kosarci. To po meni nije za top 8 u danasnjoj EL u kojoj se ulaze nikad vise i gde imas jedno 12-13 ekipa koje napadaju plej-of. To sto smo potrosili ove sezone vise sredstava ne znaci da smo automatski postali ekipa za 8, jer su i drugi krenuli da trose vise. Jaci klubovi su poceli da dovode ozbiljna NBA imena, dok se mi zadovoljavamo backup centrima Olimpijakosa i Barse. To sto je Covic najavio da napada F4 je njegova ludost, ja nemam sa tim nista.

Ja ne pričam o F4, već o plej-ofu. Sredstva koja su uložena su bila dovoljna da se formira tim koji će se plasirati u plej-of. To što je selekcija vršena naopako, nije opravdanje. Sigurno nisu Virtus ili npr. Valensija uložili više. Samo niko od njih nije nagomilao domaću osnovu koja je uglavnom neupotrebljiva. Čak i ovakav tim nije daleko od toga ako bi se dovela potrebna pojačanja, za koja je i Čović tvrdio da su potrebna u julu. 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, TB Told said:

Ja ne pričam o F4, već o plej-ofu. Sredstva koja su uložena su bila dovoljna da se formira tim koji će se plasirati u plej-of. To što je selekcija vršena naopako, nije opravdanje. Sigurno nisu Virtus ili npr. Valensija uložili više. Samo niko od njih nije nagomilao domaću osnovu koja je uglavnom neupotrebljiva. Čak i ovakav tim nije daleko od toga ako bi se dovela potrebna pojačanja, za koja je i Čović tvrdio da su potrebna u julu. 

Pa i ja pricam o plej ofu.

 

Virtus ima na papiru jaci tim od naseg, plus ima kontinuitet sa igracima poput Mikija, Heketa, Belinelija, Kordinijea, Sengelije, Lundberga koji su ti bili minimum i prosle sezone. Valjda je jasna razlika u odnosu na nas koji smo promenili 10 igraca i zadrzali od kvalitetnih igraca jedino Nedovica, a od pojacanja doveli veterane, bekape i neproverenog Nejpira. I opet ne mozes ni za Virtus da kazes da je tim za plej-of jer je konkurencija nikad jaca. Valensija nema jaci tim od nas, a to sto su trenutno u 8 na tabeli ne znaci mnogo jer ima jos puno utakmica da se igra. Ne verujem da ce ostati tu.

 

Slazem se da se mogao napraviti bolji tim, ali nisam siguran da su ulozena sredstva bila dovoljna za plej-of. Nismo ni blizu Barse, Reala, Fenera, Efesa, Monaka, Makabija, Milana, Panatinaikosa. To je vec 8 klubova ispred nas, a gde su jos Partizan, Virtus, Zalgiris...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Don Dusko said:

A sto ti se ovo pojavljuje u svakom postu, mozes li da uklonis to? 😄

To je jer kopiram sa vanced you tuba koji nema reklame, pokusacu ubuduce sa obicnog.

 

Ukonjeno!

Edited by Crni
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa i ja pricam o plej ofu.

 

Virtus ima na papiru jaci tim od naseg, plus ima kontinuitet sa igracima poput Mikija, Heketa, Belinelija, Kordinijea, Sengelije, Lundberga koji su ti bili minimum i prosle sezone. Valjda je jasna razlika u odnosu na nas koji smo promenili 10 igraca i zadrzali od kvalitetnih igraca jedino Nedovica, a od pojacanja doveli veterane, bekape i neproverenog Nejpira. I opet ne mozes ni za Virtus da kazes da je tim za plej-of jer je konkurencija nikad jaca. Valensija nema jaci tim od nas, a to sto su trenutno u 8 na tabeli ne znaci mnogo jer ima jos puno utakmica da se igra. Ne verujem da ce ostati tu.

 

Slazem se da se mogao napraviti bolji tim, ali nisam siguran da su ulozena sredstva bila dovoljna za plej-of. Nismo ni blizu Barse, Reala, Fenera, Efesa, Monaka, Makabija, Milana, Panatinaikosa. To je vec 8 klubova ispred nas, a gde su jos Partizan, Virtus, Zalgiris...

neproverenog nejpira?

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, СтелаРоса said:

Pa i ja pricam o plej ofu.

 

Virtus ima na papiru jaci tim od naseg, plus ima kontinuitet sa igracima poput Mikija, Heketa, Belinelija, Kordinijea, Sengelije, Lundberga koji su ti bili minimum i prosle sezone. Valjda je jasna razlika u odnosu na nas koji smo promenili 10 igraca i zadrzali od kvalitetnih igraca jedino Nedovica, a od pojacanja doveli veterane, bekape i neproverenog Nejpira. I opet ne mozes ni za Virtus da kazes da je tim za plej-of jer je konkurencija nikad jaca. Valensija nema jaci tim od nas, a to sto su trenutno u 8 na tabeli ne znaci mnogo jer ima jos puno utakmica da se igra. Ne verujem da ce ostati tu.

 

Slazem se da se mogao napraviti bolji tim, ali nisam siguran da su ulozena sredstva bila dovoljna za plej-of. Nismo ni blizu Barse, Reala, Fenera, Efesa, Monaka, Makabija, Milana, Panatinaikosa. To je vec 8 klubova ispred nas, a gde su jos Partizan, Virtus, Zalgiris...

Opet o tome, da nisu malo veći problem od tih veterana i bekapa koji su koliko prošle godine igrali F4 oni koji nikada nisu igrali EL van Zvezde?

 

Sva ta priča o budžetima je izgovor, evo mi smo pregovarali sa najboljim igračem Virtusa. Nejpira je hteo da zadrži i Milano, a ovde je napisano (čini mi se Markoss) da je i Tompson bio relana opcija. Tako da teško da je budžet problem, veći je problem korišćenje tog budžeta. Nije nama niko kriv što taj kontinuitet koji ti pominješ održavamo sa neupotrebljivim domaćim igračima. Evo za sledeću sezonu da se postavi pitanje Geidraitis ili Davidovac, Ćoviću bi izbor bio Davidovac, u stvari Davidovac je već izbor za sledeću sezonu i zanimljivo je kako nam neizvesnost oko budućnosti nije smetala da sa njim potpišemo trogodišnji ugovor.

Link to comment
Share on other sites

Da li je negdje izašla informacija da nećemo dovoditi pojačanja da smo zadovoljni sa ovim što imamo?

To bi stvarno bila šteta da se ova ekipa malo ne nadogradi,vidi se da baš malo fali..a ovako neće biti neke razlike u odnosu na ovo do sada,konstantno ćemo imati 2-3 povredjena igrača,nekog ćemo i dobiti ali teško neku seriju pobjeda,i često će izgledati kao da smo blizu a poraz na kraju..

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Preterujes brate, Shabazz je sve samo neproveren. Sto eto Lazarevic u utakmicama bez pritiska ne postize 10p nego svake prestupne dobaci do 11p i onda se hvali? 😛

Bio je jako dobar upis o Sabazu i njegovom neiskustvu igranja u Evropi. O tome na koji nacin je igrao u Americi, a na koji ovde. Jbg sad ne secam se ko je napisao, pa da citiram.

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, TB Told said:

Opet o tome, da nisu malo veći problem od tih veterana i bekapa koji su koliko prošle godine igrali F4 oni koji nikada nisu igrali EL van Zvezde?

Naravno da jesu. Ali nije realno da njih zamenimo Kalinicem, Guduricem, Milutinovim, Micicem, jer su preskupe domace opcije koje moramo imati zbog pravila o ogranicenju stranaca u kupu i ligi.

19 minutes ago, TB Told said:

Sva ta priča o budžetima je izgovor, evo mi smo pregovarali sa najboljim igračem Virtusa. Nejpira je hteo da zadrži i Milano, a ovde je napisano (čini mi se Markoss) da je i Tompson bio relana opcija. Tako da teško da je budžet problem, veći je problem korišćenje tog budžeta. Nije nama niko kriv što taj kontinuitet koji ti pominješ održavamo sa neupotrebljivim domaćim igračima. Evo za sledeću sezonu da se postavi pitanje Geidraitis ili Davidovac, Ćoviću bi izbor bio Davidovac, u stvari Davidovac je već izbor za sledeću sezonu i zanimljivo je kako nam neizvesnost oko budućnosti nije smetala da sa njim potpišemo trogodišnji ugovor.

Mi sa tim skupim pojacanjima samo pregovaramo, a u realnosti dobijamo mnogo jeftinije i losije igrace. Tako smo prosle godine dogovorili Singltona, a dobili Bentila. Ili ove sezone dogovorili Sengeliju, a dobili Simonovica. Gde je onda novac koji nije potrosen na Sengeliju? Da li uopste postoji? 
 

Ne verujem da bi mi ikada morali da biramo izmedju Davidovca i Gedraitisa. Ne secam se da je to ikada bio slucaj. Mi sigurno nismo pustali igrace poput Lojda, Brauna, Pantera, Kvinsija, Berona, Holinsa da odu da bi bilo mesta za Dobrica, Lazica, Davidovca, Lazarevica, nego su oni odlazili jer im je isticao ugovor a ponude drugih klubova su bile unosnije od nase.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Howie Roseman said:

Ma šta će nam četvorka, imamo Ilića, Mitrović ne promašuje trice na zagrijavanju, vraća se NBA Simon, Deda vicešampion svijeta, Bolomboy može na 4 i uskoro će kouč da popriča sa Bjelicom, samo što nije.

 

Hvala Čoviću ❤️🤍❤️🤍

Deda kao vicesampion ima pravo na dodatni celendz a Mitrovic ako da tri trojke na zagrevanju  pise mu se jedna u regularnom delu utakmice.

 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Pošto ima onih koji se i dalje primaju na priču o domaćoj osnovi teško da ima bolji potez da se sa priče o još jednoj neuspešnoj sezoni u EL skrene na priču kako je Topić otišao u NBA iz Zvezde i kako je to najbitnije.
Nema sile da bi neko progutao tu trampu, pogotovo jer bi to značilo nekih 6-12 do te trampe, mislim da je Covic svestan da je kraj price ako se to desi, plus pionir nije više opcija zbog 12k sezonaca, baš će onda drugi deo sezone ličiti na pokretni cirkus.

Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...