Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

12 hours ago, drperce said:

Da skatimo post - ko ne voli goldberga voli Vucica

 

Lose ti je pravilo, ispravnije bi bilo - ko voli/podrzava Vucica, nek ne racuna na moje postovanje. A slicno vazi i za stavove koji podsecaju na Vuciceve, tipa "zelimo samo pobede i ne biramo sredstva da dodjemo do njih". To je jedina prava ideologija SNS.

 

Kako god, prosli mec i nema toliko veze sa KKCZ, nego sa EL i ovim sistemom. Svakome moze da se desi da gubi sa, ne znam, 40:23, ali to ne znaci da nakon toga mora da bude 55:31. Svaka ekipa bi trebalo da se potrudi da smanji rezultat na pristojnu razliku, a ako to nije slucaj, onda je u pitanju dizanje ruku i revijalni mec. Na kraju krajeva, Alba je prosle sezone trijumfovala u BG upravo zato sto su verovali u pobedu i na -12.

 

Crvena zvezda u EL ima 2 ubedljive pobede, jednu pobedu u neizvesnoj zavrsnici i 5 poraza u neizvesnim zavrsnicama. Dakle, odnos pobeda i poraza u normalnim mecevima je 1-5 i to je ono sto je bitno, a ne pobede ili porazi od 30 razlike.

 

  • Love 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, goldberg said:

Dakle, odnos pobeda i poraza u normalnim mecevima je 1-5 i to je ono sto je bitno, a ne pobede ili porazi od 30 razlike.

Ko je prvi na tabeli po tom kriterijumu u EL i da li se očekuje da će se doneti odluka da ta tabela bude relevantna za plasman u plej-of?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Ja sam generalno zadovoljan.Momci nisu odustali i vratili se u utakmicu. Jbg valjda cemo nesto nauciti za naredne utakmice...


Mozemo da naučimo da nam treba jedna četvorka i da Deda to nije a možemo i nešto drugo, svako kako voli.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

stigao nas je umor u drugom + osakaceni smo bez tri igraca spolja + njih isao sut, piters pokidao + fal neresiv ceo mec + ljudi pokidali odbranu u drugom.

ovo nam je cetvrti mec u nedelju dana.

mozda je trebao ranije ubaciti yaga jer smo zakucali u napadu i da malo promeni ritam.

imali smo sansu da je rokas dao bili bi na 1 razlike i moglo je biti na 1 posed...

steta, ali nikako nismo bili losi i dobro je da smo se vratili.

armani efes moraju da se dobiju. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Sve sto je islo od ruke pre 2 dana, danas ne ide nama vec "braci". 

 

Dosta dobro prvo poluvreme a onda totalni raspad u 3/4. 😞 pa kao neki ludi comeback i onda opet iz greske u gresku. 

 

I opet nismo porazeni do samog kraja, opet ne vise od 2 napada razlike. To je izgleda karakter ovog tima i to je dobro, to mi se svidja, ali dajte neke ove tesne i da pobedimo. Sad je bila idealna prilika u Pireju sa oslabljenim Olimpijakosom, ali jbg. 

 

so-close-jim-halpert.gif

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Imamo vrline i mane, ali licimo na tim. Moze ovo da bude dobra sezona, samo da se konsolidujemo sa ulogama i rotacijama, jer nam igraci imaju takve amplitude, da je to nerealno.

 

Rokas bas ne sme sebi da dopusti da se ovoliko selektivno raspada u nekim bitnim utakmicama. Nemamo mi taj luksuz da on bude tako bled napadac. Svi znamo da su i Sabaz i Tobi problemi, i da nam Simonovic apsolutno nista ne resava, a selektirani su kao starteri na svojim pozicijama.

 

Ono sto je pozitivno su Teodosic, Bolomboj, Jago i Mitrovic koji na PF izgleda dosta bolje nego na C. Takodje i Nedovic koji bas bas dobro igra, gde naravno ima one svoje kamikaza ulaze, ali dobro sutira, sto je kod njega isto vrlo vazno.

 

Veliki problem je sto nam minute jedu Davidovac i Lazarevic, gde ovaj prvi ne znam i dalje u kom svojstvu moze da bude koristan, a drugi bi bio ok kao 12 igrac na klupi, pa u slucaju odgovarajuceg matchupa, da udje na teren. Ovako, preveliki je to luksuz, za ovako jake tekme. 

 

S bekom ne znam gde bismo, ali na PF nam stvarno treba pojacanje. 

  • Like 21
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...