Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

4 minutes ago, Nini3112 said:

Sve bi dao za pobedu sutra ali tanka svirka... Ne znam koliko mozemo sutra da izvucemo,fino smo se istrosili juce

Uz to povrede igraca,bas ce biti teski za pobediti

I njima bi trebalo da fale Milutinov i McKissic, sinoć nisu igrali.

Imamo 4 pobjede u nizu protiv njih, let's make it 5.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Ево мало статистике кога занима:

Лука Митровић је тренутно други офанзини скакач 2.9 у просеку, 13. скакач укупно.

По индексу корисности Лука Митровић је на 19. месту испред имена као што су Шилдс, Нибо, Лоренцо, Нанели, Ибака, Дек, Клајбурн, Слукас, Вили Ернангомез, Пантер, Шабаз...

Теодосић је 7. асистент са 5.4 по мечу.

  • Like 14
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Kad Lazarevic odigra ovako, onda znas da je utakmica bila perfekcija. U svakom slucaju, ako budemo sposobni da igramo na ovakvim obrtajima, bice korisni i prasinari, kao sto su bivali kod Deja, pa i kod Duska jedno vreme.

 

Sto se Tobi vs Simonovic diskusije tice, nema potrebe bilo koga da se odricemo. Imaju do kraja sezone obojica priliku da se pokazu. Dugacka je svakako sezona, ako smo se vec nakrcali igracima, i sad se mucimo s povredama, nema poente da odjednom krecemo da secemo. 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Ево мало статистике кога занима:

Лука Митровић је тренутно други офанзини скакач 2.9 у просеку, 13. скакач укупно.

По индексу корисности Лука Митровић је на 19. месту испред имена као што су Шилдс, Нибо, Лоренцо, Нанели, Ибака, Дек, Клајбурн, Слукас, Вили Ернангомез, Пантер, Шабаз...

Теодосић је 7. асистент са 5.4 по мечу.

NIje lose za jednu baba muku i penzosa alkosa sa dve kutije dnevno.

  • Like 10
  • Love 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

Meni je utisak svih ovih godina da najbolje periode imamo kada nam se neki igraci ispovredjuju, pa se ekipa "skupi" i izgara na terenu. Isto tako, kad god su nam ocekivanja bila velika dobili smo nulu, a kada smo se najmanje nadali smo dobijali najvise. Deluje da se treneri ovde odlicno snalaze kada od go*ana treba da naprave pitu, ali i da se poprilicno lako izgube kada imaju slobodu i neku osnovu koju treba nadograditi. Do pre 10ak dana je ovaj tim izgledao kao potpuni promasaj, utisak je bio da nijedan igrac nema svoj smisao u timu, da nam fali na svakoj poziciji igrac, pricalo se o atmosferi unutar tima da je narusena, Teodosic kao jedan od glavnih likova je bio negativac. I evo gde smo danas. Ali sezona je duga, bice sigurno jos i dobrih i losih momenata.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Admiral said:

Sfairopulos je skocio do vrha hale kada je Tobi pogodio sut za 3 poena. I bagzi i Veca. Deluje mi da se uz Sabaza njemu daje najveca podrska i od trenera i od saigraca i od svih iz kluba. 

I generalno u hali, kao gol da je dao. Cak i za lose poteze dobijao je podrsku Janisa.

 

Glupo je pisati koje bi on bio pojacanje kada bi bio na nivou na kom je bio na Svetskom prvenstvu.

 

Pa i nije Tobi nesto briljirao na wc, imao je onu jednu brutalnu partiju protiv Australije i to je manje-vise to. Ostalo je bilo skromno (ako zanemarimo zatrpavanje venecuelanske nejaci), nije sutirao ovako lose, ali defanzivni problemi su bili evidentni. Ja sam posle svetskog bio prilicno skeptican apropo njegovog potpisa, a svaku utakmicu Slovenije sam pogledao.

 

Mislim da je Duska neprijatno iznenadio svojom mekanoscu i nikako nisu kliknuli. Kod Sferopulosa ima mnogo bolji govor tela, negde procitah i da mu se porodica tek nedavno pridruzila u Bg. Da bih ga zamenio za Birca bez razmisljanja - bih, ali nije Tobi nas najveci problem, bice on sve bolji. Uz jednu kvalitetnu cetvorku umesto Simonovica, visoke pozicije bi bile sasvim ok pokrivene.

Link to comment
Share on other sites

Sreća pa i oni imaju problema sa povredama..Nama će dosta toga zavisiti od Nedovića,treba nam baš dobra njegova utakmica.Tea će Wolkap pritiskati,trebaće Nedovićevi poeni a i kreacija.Fal igra preko 30 min,to bi trebali nekako iskoristiti.Nismo bez šansi,Šteta za Nejpjera,nadam se da je Jago u potpunosti spreman..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...