Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

Fall je ove sezone baš fino napredovao u odnosu na prošlu sezonu. Postao je ozbiljan faktor u oba reketa.

 

Da se dopunim.

 

Večeras index 28 uz samo 12 poena. 100% šut, za 2 5/5 i sa bacanja 2/2. 6 skokova (3/3), 6 asistencija, 1 blokada. Nijedan faul nije napravio, nijednu loptu izgubio. :Hail:

Edited by Knipex
Dodatak
  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Једва чекам анализу овог кола да чујем дал је Звезда одиграла још једну рекреативну утакмицу као да је гостовала у Лакташима

Edited by Bogoljub Gagic
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Bogoljub Gagic said:

Једва чекам анализу овог кола да чујем дал је Звезда одиграла још једну рекреативну утакмицу као да је гостовала у Лакташима

Ja jos cekam da cujem/procitam kako se tako brzo Makabi raspao i konsolidovao, sve u 48h.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Odbojkaš Papajanis ove sezone izbegavanje kontakta sa znojavim muškim telima digao na do sada neviđen nivo: na 15 EL utakmica i odigranih 279 minuta izveo ukupno 5 slobodnih bacanja... A ima i prosek od 2.0 defanzivna skoka za 18.6 minuta... Čovek od 220 cm.  

  • Like 11
  • Thanks 1
  • Ha-ha 11
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Guru said:

Odbojkaš Papajanis ove sezone izbegavanje kontakta sa znojavim muškim telima digao na do sada neviđen nivo: na 15 EL utakmica i odigranih 279 minuta izveo ukupno 5 slobodnih bacanja... A ima i prosek od 2.0 defanzivna skoka za 18.6 minuta... Čovek od 220 cm.  

Njegova igra je sramotna,bukvalno se razmusljam ko je gori Tobey ili Papajanis,isti su mi djavo

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Guru said:

Odbojkaš Papajanis ove sezone izbegavanje kontakta sa znojavim muškim telima digao na do sada neviđen nivo: na 15 EL utakmica i odigranih 279 minuta izveo ukupno 5 slobodnih bacanja... A ima i prosek od 2.0 defanzivna skoka za 18.6 minuta... Čovek od 220 cm.  

Takve mekanice su mi zauvek misterija. Bog ti da telo apsolutne mrcine, sasvim solidnu koordinaciju, taman da ne utovaraš nameštaj po Ikeama nego da đuskaš dobar basket i ostaneš zapažen. A tebi glava kao igrača na trapezu, svira Vivaldi u glavi. Dok razni Kajl Hajnsovi, Danstoni i slični krateži se deceniju+ biju, rkaju i plaču bar za 6-7 cm više. 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Papajanis je precenjen igrac ja ga jos nisam video da nekog unese u kos kad zida sve sto ubaci kroz gvožđe jeste iz nekog kratkog otvaranja flouter ili alley oop Saras verujem pola ovih ne bi doveo ali mora da se prilagodi trenutnoj ekipi moj Partizan kad bi doveo nekim cudom Hejs Dejvisa ne mogu ni zamisliti kakav bi to tim bio samo kad pomislim petorka Dozier Panter Hejs Dejvis Zek i Bruno 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Guru said:

Odbojkaš Papajanis ove sezone izbegavanje kontakta sa znojavim muškim telima digao na do sada neviđen nivo: na 15 EL utakmica i odigranih 279 minuta izveo ukupno 5 slobodnih bacanja... A ima i prosek od 2.0 defanzivna skoka za 18.6 minuta... Čovek od 220 cm.  

 

Situacija iz prve cetvrtine - Jago ostaje na Papajanisu posle pika. Papajanis bezi od kosa/igraca, iskace iz reketa, zavrsava nekim mlitavim desnim polu horogom i promasuje. I Jasikevicius je preziveo...

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Grobarcina1992 said:

Papajanis je precenjen igrac ja ga jos nisam video da nekog unese u kos kad zida sve sto ubaci kroz gvožđe jeste iz nekog kratkog otvaranja flouter ili alley oop Saras verujem pola ovih ne bi doveo ali mora da se prilagodi trenutnoj ekipi moj Partizan kad bi doveo nekim cudom Hejs Dejvisa ne mogu ni zamisliti kakav bi to tim bio samo kad pomislim petorka Dozier Panter Hejs Dejvis Zek i Bruno 

 

Kakav Dungeons & Dragons od posta. 5 puta sam pročitao i svaki put nešto drugo iskombinujem.

  • Ha-ha 15
Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Guru said:

Odbojkaš Papajanis ove sezone izbegavanje kontakta sa znojavim muškim telima digao na do sada neviđen nivo: na 15 EL utakmica i odigranih 279 minuta izveo ukupno 5 slobodnih bacanja... A ima i prosek od 2.0 defanzivna skoka za 18.6 minuta... Čovek od 220 cm.  

 

U američkom fudbalu bi rekli, looks like Tarzan plays like Jane

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja sam dosta hvalio Papajanisa prethodnih sezona kao jednu od retkih svetlih tačaka Panatinaikosa tih godina, ali lik je bukvalno sramotan mlakonja. Motley npr sve suprotno, konstantno u kontaktu nekom.

 

Bonzie Colson malo ispod radara postaje jedna od najboljih trojki u EL, baš zahvalan igrač, može i trpanje a može i hustle.

 

Nigel Hayes je takođe igrač koji zaslužuje hvalospeve, on napreduje iz sezone u sezonu i baš igra trenutno kao cool motherfucker. Ja sam se čudio svojevremeno kad ga je Barsa uzela ali baš je postao jack of all trades tip igrača.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...