Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

4 hours ago, spajk32 said:

Ima li nekih novosti o Lesorovom stanju posle onog pada u prošlom kolu? Nisam nigde video vest pa reko možda je bilo na nekim tviterima..

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka
 

 

Mislio sam da je ozb pad u pitanju ali se izgleda samo ugruvao. Pisali su novinari sutradan posle meca da ce odmoriti u domacem prvenstvu ali da se ocekuje da zaigra protiv Zvezde.

Link to comment
Share on other sites

Meni je bivsa Umana, Reyer, kako god, zesci smor od kluba. Ima nekoliko istorijskih italijanskih klubova koji bi vise zasluzili ulaganja za EL. O'slo sve u kurac u sportu pa sto ne i ovo pored Monaka, Londona, Pariza, Dubaja i slicnih zajebancija koje su vec uveli ili planiraju. 

Jedino sto priznajem Veneciji ili Mestreu je da je Veneto kao regija izrodio mnostvo fantasticnih igraca i reprezentativaca, verovatno regija koje je najvise dala kosarkaski citavoj Italiji.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Problem sa licnim greskama said:

Meni je bivsa Umana, Reyer, kako god, zesci smor od kluba. Ima nekoliko istorijskih italijanskih klubova koji bi vise zasluzili ulaganja za EL. O'slo sve u kurac u sportu pa sto ne i ovo pored Monaka, Londona, Pariza, Dubaja i slicnih zajebancija koje su vec uveli ili planiraju. 

Jedino sto priznajem Veneciji ili Mestreu je da je Veneto kao regija izrodio mnostvo fantasticnih igraca i reprezentativaca, verovatno regija koje je najvise dala kosarkaski citavoj Italiji.

Vareze, deset uzastopnih finala i pet titula EL.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Nele said:

Fenomenalna akcija Partizana sa plisanim igrackama, svaka cast za marketing.

 

Imali smo je mi vec pre par godina samo se bacalo protiv Krke nakon meca a ne pre. Takodje i na El neku utakmicu isto su se donosile plisane igracke samo su se ostavljale u kutije u holu.

 

A nismo ni mi bili nesto originalni, jer pre nas brdo klubova radilo na fudbalu ovo isto. Cak i u Srbiji, Novi Pazar na primer, ove godine. https://infolid.rs/istaknuto/foto-plisane-igracke-od-navijaca-fk-novi-pazar-za-decu-turkiye/

 

Svakako podrzavam svaku humanitarnu akciju da ne bude zabune, ali dalje od humanitarnog karaktera ne moze se pohvaliti fenomenalnost u smislu originalnosti jer je x puta ovo radjeno do sad na fudbalu, a jos ako ti je veciti rival radio to isto na kosarci, onda smislis drugi nacin. Al njihov marketing ocigledno nije upucen ko je sta imao ranije...

  • Ha-ha 1
  • Tuzno 4
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...