Jump to content

Euroleague 2023/24


Chaos Is Me

Recommended Posts

9 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Imali smo je mi vec pre par godina samo se bacalo protiv Krke nakon meca a ne pre. Takodje i na El neku utakmicu isto su se donosile plisane igracke samo su se ostavljale u kutije u holu.

 

A nismo ni mi bili nesto originalni, jer pre nas brdo klubova radilo na fudbalu ovo isto. Cak i u Srbiji, Novi Pazar na primer, ove godine. https://infolid.rs/istaknuto/foto-plisane-igracke-od-navijaca-fk-novi-pazar-za-decu-turkiye/

 

Svakako podrzavam svaku humanitarnu akciju da ne bude zabune, ali dalje od humanitarnog karaktera ne moze se pohvaliti fenomenalnost u smislu originalnosti jer je x puta ovo radjeno do sad na fudbalu, a jos ako ti je veciti rival radio to isto na kosarci, onda smislis drugi nacin. Al njihov marketing ocigledno nije upucen ko je sta imao ranije...

Totalno je nebitno da li je neko to radio ranije i da li je originalno. Bitan je smisao akcije jer očigledno nije u prvom planu marketing nego humanitarna akcija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Imali smo je mi vec pre par godina samo se bacalo protiv Krke nakon meca a ne pre. Takodje i na El neku utakmicu isto su se donosile plisane igracke samo su se ostavljale u kutije u holu.
 
A nismo ni mi bili nesto originalni, jer pre nas brdo klubova radilo na fudbalu ovo isto. Cak i u Srbiji, Novi Pazar na primer, ove godine. https://infolid.rs/istaknuto/foto-plisane-igracke-od-navijaca-fk-novi-pazar-za-decu-turkiye/
 
Svakako podrzavam svaku humanitarnu akciju da ne bude zabune, ali dalje od humanitarnog karaktera ne moze se pohvaliti fenomenalnost u smislu originalnosti jer je x puta ovo radjeno do sad na fudbalu, a jos ako ti je veciti rival radio to isto na kosarci, onda smislis drugi nacin. Al njihov marketing ocigledno nije upucen ko je sta imao ranije...
Siguran sam da ima ljudi na tribinama koji nisu znali da je ovo vec radjeno, oni su jednostavno prevareni.
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Problem sa licnim greskama said:


Izvukao ga posle 2 brze licne.

Inace Lundberg mi je izmedju igracina i klovn. Nikada da odigra nista izmedju, ili najbolji ili najgori na terenu. Realno najgora vrsta igraca. Da poludis kad te takav pobedi.

Ni prošlu se nije naigrao. Protiv Albe 8min.

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Knipex said:

Totalno je nebitno da li je neko to radio ranije i da li je originalno. Bitan je smisao akcije jer očigledno nije u prvom planu marketing nego humanitarna akcija.

 

Sa humanitarnog aspekta je nebitno, kao sto i napisah.

 

Sa marketinskog je po meni bitno. Ima ovde udeo i procenat marketinga svakako i to ne mali. Ovim se i salje lepa slika o klubu i navijacima, odma se siri prica kako to niko drugi nema u Evropi u kosarci i slicno. Na taj deo skrecem paznju, u marketinskom smislu, ne u humanitarnom.

 

10 minutes ago, SamoFlacko said:

Siguran sam da ima ljudi na tribinama koji nisu znali da je ovo vec radjeno, oni su jednostavno prevareni

 

Nema sto ko da bude prevaren. I mi bi svi bacili da je klub organizovao, sve i da je veciti rival uradio to isto dan pre. Prosto stvar je humanitarnog karaktera i tu nema spora.

 

Sto se tice dela ljudi da nisu znali, apsolutno sam siguran da nisu znali(kao sto vidis da ni navijaci Zvezde nisu znali svj), ni navijaci sto je i nebitno ali i marketing, posto sam Neletovu odusevljenje fenomenalscu shvatio kao hvaljenje originalnog cina, sto nije.

 

Mogu i 3. put da ponovim ako treba: podrzavam svaku huminatrnu akciju, ja pricam o necemu potputno drugom a to je marketinski deo. Bila to instagram objava, neki video, predstavljanje pojacanja ili koreografsko-humanitarni pristup, sve je to markeing.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

39 minutes ago, Brat od Korneta said:

 

Imali smo je mi vec pre par godina samo se bacalo protiv Krke nakon meca a ne pre. Takodje i na El neku utakmicu isto su se donosile plisane igracke samo su se ostavljale u kutije u holu.

 

A nismo ni mi bili nesto originalni, jer pre nas brdo klubova radilo na fudbalu ovo isto. Cak i u Srbiji, Novi Pazar na primer, ove godine. https://infolid.rs/istaknuto/foto-plisane-igracke-od-navijaca-fk-novi-pazar-za-decu-turkiye/

 

Svakako podrzavam svaku humanitarnu akciju da ne bude zabune, ali dalje od humanitarnog karaktera ne moze se pohvaliti fenomenalnost u smislu originalnosti jer je x puta ovo radjeno do sad na fudbalu, a jos ako ti je veciti rival radio to isto na kosarci, onda smislis drugi nacin. Al njihov marketing ocigledno nije upucen ko je sta imao ranije...

 

Mora li ta patkometrija i oko plišanih igračaka? Jebote...

  • Like 6
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, DameTime said:

 

Mora li ta patkometrija i oko plišanih igračaka? Jebote...

 

"Patkometrija" je oko marketinga koji ne bi ni komentarisao da Nele nije napisao onakav komentar pa sam mu predocio sta i kako.

 

Oko pukog humanitarnog dela naravno da nema nikakve patkometrije, po 4. put.

 

Dve odvojene stvari po meni.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, СтелаРоса said:

Ovo je po svemu sudeci preslikana utakmica kao 4-5 prethodnih koje je Partizan bio domacin. Sa gotovo nikakvom igrom odrzavaju zaostatak koji se sa 5-6 minuta dobre igre preokrece. E sad se samo ceka tih par minuta. 


Neunistivi su zaista. Za svaku pohvalu je taj mentalitet.

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...