Jump to content

LIVE - Srbija


Recommended Posts

Dobro, nisam mislila bukvalno, već na FIBA nivou. 

 

Jako sam zadovoljna Pešićem dosad, da ga ne ureknemo, pored toga što se vidi šta je ekipa radila na pripremama, nacrtao im je šta da odigraju. I evo sproveli su u delo, Bogdan za Dobrića.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Није противник за мерење али то не значи да не треба похвалити добру игру. Јовић је мозак екипе, Гудурић после уводне финте одличан, Богдан би могао више улаз користити али не бринем за њега. Само нек је Петрушев добро.

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, vul3 said:

Sta se tacno desilo sa Petrusevim? Izvinjavam se, kasno sam se ukljucio

Pri doskoku je nagazio na stopalo jednog od igrača Kine i izvrnuo je zglob. Nastavio je da igra minut-dva, ali je onda tražio zamenu i nije se više vraćao u igru.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Dobro je ovo, nije referentan protivnik, ali su šuterski odlično ušli u utakmicu, a mi smo odlično odgovorili na to podizanjem intenziteta u odbrani.

 

Što se tiče Petruševa, sigurno će propustiti sledeću utakmicu, ali očekujem da će za 4 dana moći da igra. Jeste hramao kad je išao u svlačionicu na poluvremenu, ali pretpostavljam da bi se oslanjao na nekoga da je nešto opasnije od izvrnutog zgloba.

 

EDIT: evo i Sedlaček kaže da ne bi trebalo da je opasno

 

4 minutes ago, stefan81888 said:

Oćemo još 20 razlike sad u drugom

 

Ne mora, neka se razigraju malo i RilO i Smoriša.

Edited by Beonegro
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Upravo, tako je bilo i 2019. Pa kad je naisla Spanija i Argentina....

 

Utakmicu po utakmicu i bez nekog lozenja. 

 

Ne može da se poredi to loženje sa ovim, jer je ovo više pružanje podrške i neka vrsta nade, nego loženje. 

 

Sviđa mi se energija Jovića džuniora, opasan je mali.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Beonegro said:

Dobro je ovo, nije referentan protivnik, ali su šuterski odlično ušli u utakmicu, a mi smo odlično odgovorili na to podizanjem intenziteta u odbrani.

 

Što se tiče Petruševa, sigurno će propustiti sledeću utakmicu, ali očekujem da će za 4 dana moći da igra. Jeste hramao kad je išao u svlačionicu na poluvremenu, ali pretpostavljam da bi se oslanjao na nekoga da je nešto opasnije od izvrnutog zgloba.

 

EDIT: evo i Sedlaček kaže da ne bi trebalo da je opasno

 

 

Ne mora, neka se razigraju malo i RilO i Smoriša.

To kako neko hoda posle povrede ne znači ništa. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Ne može da se poredi to loženje sa ovim, jer je ovo više pružanje podrške i neka vrsta nade, nego loženje. 

 

Sviđa mi se energija Jovića džuniora, opasan je mali.

 

 

Ma znam, nego da ne bude kasnije veliko razocarenje... Bolje da se radujemo na kraju nego da bude atmosfera kao da smo pokojnika ispratili...

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Ma znam, nego da ne bude kasnije veliko razocarenje... Bolje da se radujemo na kraju nego da bude atmosfera kao da smo pokojnika ispratili...

 

Pa ne verujem da će biti, kad pogledaš "prognoze" realistično se ne očekuje mnogo :))) nije da se uporedi sa 2019. kad je mnogo veći deo publike (pričam i izvan foruma) bio ubeđen da ćemo nakantati sve do finala i osvojiti. 

 

Ovo je više manifesting taktika, ono veruj da mogu do cilja, pa će dotle i doći. Btw, ne bismo imali ovoliku razliku da Anderson nije sramotan celu tekmu.

Aaaaand #RileTime

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...