Jump to content

LIVE - Srbija


Recommended Posts

5 minutes ago, Del Piero said:

Inace mi se prevrne zeludac kad neko jednom u zivotu gleda nekog igraca i krene da se cudi kako ovaj igra tamo gde igra, ali ova partija Andersona je stvarno horor.

 

Nije mi namera da vredjam bilo koga ali bukvalno nista sto je radio nije izgledalo kao delo profi kosarkasa. Sutevi su mj bili daleko od ikakve sanse da udju u kos, spor, nezainteresovan. Kao neki lik koji se najeo pa izasao pred zgradu da pika basket.

Ovi drugi Kinezi veze nemaju ali se bar bore.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Issey said:

 

Lako je protiv nejači... Videćemo da li će se usuditi da šutne na jačim utakmicama...

Da se nije usudjivao ranije, ne bi repstacija ni bila na turniru.

Mnogo se nipodastava Ristic. Znamo njegove limite, ali solidan je. Ove trojke iz popa su samo forte vise za nase. Malo postovanja nije na odmet

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, John Terry said:

 

Nije mi namera da vredjam bilo koga ali bukvalno nista sto je radio nije izgledalo kao delo profi kosarkasa. Sutevi su mj bili daleko od ikakve sanse da udju u kos, spor, nezainteresovan. Kao neki lik koji se najeo pa izasao pred zgradu da pika basket.

Ovi drugi Kinezi veze nemaju ali se bar bore.

Nisam ni mislio. Totalno legitimno pitanje nakon ove partije danas. Anderson je legit NBA igrac, i to playoff ekipe i svaka mu cast na tome obzirom koliko je spor i na sta mu lici sut.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Del Piero said:

Nisam ni mislio. Totalno legitimno pitanje nakon ove partije danas. Anderson je legit NBA igrac, i to playoff ekipe i svaka mu cast na tome obzirom koliko je spor i na sta mu lici sut.

 

 

Kontam da on ovo odradjuje...Jer i sam zna da nema sanse Kina...A opet nije isto kad si role player i kad si prva zvezda...Po njemu se tacno vidi...Plus sto nema nekog motiva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Beonegro said:

Što se motiva tiče, lik je morao da se odrekne američkog državljanstva da bi igrao za Kinu (ni Amerikanci ni Kinezi ne dozvoljavaju dvojno državljanstvo).


Amerikanci i njihovo pravo dozvoljavaju dupla drzavljanstva (takozvani dual citizenship) i to je sasvim normalna praksa kod njihovih ex-patsa (cak ovde i u Srbiji kod onih koji su dobili Srpsko drzavljanstvo). Pretpostavljam da je to u kineskom pravu (bez da znam) zabranjeno pa je automatski morao da se odrekne americkog.

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

Amerikanci i njihovo pravo dozvoljavaju dupla drzavljanstva (takozvani dual citizenship) i to je sasvim normalna praksa kod njihovih ex-patsa

U pravu si, nešto sam pobrkao.

 

Za Kinu mi je rekla bivša koleginica Kineskinja koja živi u Francuskoj već dvadesetak godina i udata je za Francuza. Oni su jako striktni, za obnavljanje kineskih dokumenata mora da priloži boravišnu dozvolu u Francuskoj, da dokaže da u međuvremenu nije uzela državljanstvo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, Beonegro said:

U pravu si, nešto sam pobrkao.

 

Za Kinu mi je rekla bivša koleginica Kineskinja koja živi u Francuskoj već dvadesetak godina i udata je za Francuza. Oni su jako striktni, za obnavljanje kineskih dokumenata mora da priloži boravišnu dozvolu u Francuskoj, da dokaže da u međuvremenu nije uzela državljanstvo.

Jeste, tako je. Ima Kineza koji imaju dvojno ali to rade na tajac. Kina dozvoljava samo jedno državljanstvo, što je po meni retrogradno.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...