Jump to content

Košarkaška reprezentacija Srbije


Recommended Posts

4 minutes ago, uini said:

nova sansa novi loto

 

jebemti koliko sam srecan, place mi se i smeje istovremeno. malko sam se izolovao od porodice, gledaju me cudno.

 

Ja plakala na poslu (dvaput), srećom toliko je hektično da me niko nije ni gledao. Onda u prevozu dok sam se vraćala kući, gledajući intervjue posle tekme.

 

Kad smo kod Jovketovog IG, okačio je pre neki dan ovo uz opis mnogo više od saigrača.

 

spacer.png

 

Edit: evo vraćaju mi se reakcije jedna po jedna, samo moram da biram na šta ću da trošim; u ovoj turi je dobio @Del Piero

Edited by DameTime
  • Like 7
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, uini said:

 

nova sansa novi loto

 

jebemti koliko sam srecan, place mi se i smeje istovremeno. malko sam se izolovao od porodice, gledaju me cudno.

Možeš u repstaciju instant. I tamo je mnogo onih koji ne vole da provode leto s porodicom. 

 

Elem, nisam uopšte pisao ovde, ali navija se u tišini. 

Napred naši, ua njiovi ❤️

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, СтелаРоса said:

Kao sto je neko vec napisao ranije, kada je Stefan Jovic na nivou sigurno pobedjujemo. Pazi ti sta je on u ovoj odbrani sve uradio: pomogao prilikom udvajanja, odigrao cistu odbranu nad igracem koji se zaleteo u reket, rotirao u pravom trenutku na igraca koji je fintirao Petruseva i zamalo iznudio faul u napadu i na kraju u pravom momentu izasao na igraca koji je na trenutak ostao sam i imao priliku da sutne trojku ali nije uspeo.

 

Dobro zapazanje!


No meni je tu Pesic najjaci kako proslavlja dobru odbranu, okrenut prema nasoj klupi, legenda jedna “izlapela”! 

pri tome vodimo dvajes razlike

Edited by FireKeeper
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala vam momci! Hvala Kari!

 

Svi su bilo sjajni, mashina. I Bogi, i Gudura. I Jovic i Avramovic. Ma svi, svako na svoj nacin. Ali tri moja ljubimca moram istaci posebno...

 

Deki Davidovac... Boze, sa koliko je boja premazan. Trijumf glave nam definicijom. Doktor pozicioniranja, razumevanja igre. A onda taj endomorf i skoci, i zagradi, i potrci, da vidis da moze sve. Ok, jeste jack all traits and master of none, ali danasnja uloga glue guy-a i iskusnjare... Falilo nam je to, falila nam je takva glava.

 

Filip Petrusev... Kosarkaski skil mu ne manjka, repertoar zavrsavanja oko obruca, potezi iz pika, kos masina... Ali osetio sam tendenciju da kada naidje na cvrsto se povlaci, da bude mek i mlitav. Danas sve suprotno. Epizoda u drugoj cetvrtini ODLICNA. Zatvaranje utakmice na nivou. Sigurnost je zracila iz njega, na pravom mestu, sa pravim mind setom. Ima tu i do Karija, i do saigraca, ali bio je bas dobar.

 

Nikola Milutinov... Put od Nelsona i 'kad si srecan tresni grobara o pod' do meni omiljenog centra od Rebarceta. Stari tip centra, ali misici, mozak, pozicioniranje, odbrana... Imao je za protivnika igraca koji bi trebalo da je veci, jaci, bolji. Ali nije! Bas bih voleo da ga gledam protiv JJJ i da se smejem Gregu Popovicu 😉

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

U 4/4 je bila ona situacija kad je Petrušev u igri i ulazi Valančijunas, kači ga ramenom u prolazu i nešto mu se smije, u fazonu sad ću ja tebi mali... i onda dvije trojke u zubalo i Jonas nazad na druženje sa Peškirasom i Klupaitisom [emoji106]
Litvanci su veoma rano izvukli Valančiunasa još u prvoj četvrtini sa idejom da Montejunas maltretira Petruševa. Sem što ga je jednom ugurao pod koš i iznudio faul Petrušev ga je vratio na klupu za 4 minuta igre. Trojka, prolaz driblingom uz asist Dedi, pa lagan prodor sa završnicom na obruču kada mu je ovaj izašao na šut i dva skoka u odbrani. Nije znao gde je Filip.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Geronimo said:

Hvala vam momci! Hvala Kari!

 

Svi su bilo sjajni, mashina. I Bogi, i Gudura. I Jovic i Avramovic. Ma svi, svako na svoj nacin. Ali tri moja ljubimca moram istaci posebno...

 

Deki Davidovac... Boze, sa koliko je boja premazan. Trijumf glave nam definicijom. Doktor pozicioniranja, razumevanja igre. A onda taj endomorf i skoci, i zagradi, i potrci, da vidis da moze sve. Ok, jeste jack all traits and master of none, ali danasnja uloga glue guy-a i iskusnjare... Falilo nam je to, falila nam je takva glava.

 

Filip Petrusev... Kosarkaski skil mu ne manjka, repertoar zavrsavanja oko obruca, potezi iz pika, kos masina... Ali osetio sam tendenciju da kada naidje na cvrsto se povlaci, da bude mek i mlitav. Danas sve suprotno. Epizoda u drugoj cetvrtini ODLICNA. Zatvaranje utakmice na nivou. Sigurnost je zracila iz njega, na pravom mestu, sa pravim mind setom. Ima tu i do Karija, i do saigraca, ali bio je bas dobar.

 

Nikola Milutinov... Put od Nelsona i 'kad si srecan tresni grobara o pod' do meni omiljenog centra od Rebarceta. Stari tip centra, ali misici, mozak, pozicioniranje, odbrana... Imao je za protivnika igraca koji bi trebalo da je veci, jaci, bolji. Ali nije! Bas bih voleo da ga gledam protiv JJJ i da se smejem Gregu Popovicu 😉

Pa nije Valanciunas bas toliko veci i jaci od Milutinova. Visinom i gabaritima su tu negde. Milutinov i kada je bio zgoljo u Partizanu uvek se borio i krljao dole u reketu. Milutinov je NBA materijal tu nikada nije bilo dileme,  samo je velika misterija kako ga Popovic nikada nije hteo dovesti u San Antonio a on je igrac koji odgovara njegovom sistemu.

Edited by Miki8
Link to comment
Share on other sites

Petrusev je odigrao maestralnu partiju, ali je imao dva slucaja gde su testo ruke dosle do izrazaja i Motejunas je promasio jednu cistu trojku "kao duh" i jos dva zicera, ali svakako i da je to uslo pozitivan bi mu bio ucinak zestoko, tesko da mozemo vise traziti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Beonegro said:

U 4/4 je bila ona situacija kad je Petrušev u igri i ulazi Valančijunas, kači ga ramenom u prolazu i nešto mu se smije, u fazonu sad ću ja tebi mali... i onda dvije trojke u zubalo i Jonas nazad na druženje sa Peškirasom i Klupaitisom :thumbup:

 

:Hail:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Gledao na odmoru u Tunisu, sam u hodniku ispod rutera pošto je net krš, posle Bogdanove sa 8m sam imao početni izliv radosti, posle tri Jovićeve je krenulo glasno radovanje i buđenje klijentele koja je zakasala sinoć a posle dve Filipove sam probudio celo krilo hotela

 

Smatrao sam ulazak među 8 uspehom i uopšte nisam verovao, nikad mi nije bilo draže što sam ispao nemač pojma

  • Like 20
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...