Jump to content

KK Partizan 2023/24 - Bitka za Berlin!


fillam

Recommended Posts

1 hour ago, Ne sam Safete said:

Ti sad pričaš o nečemu što nema veze sa biranjem utakmica.

Da se razumijemo, nije ni meni drago sto je Madar otišao, zagotivio sam ga u startu ali to nije razlog da mu se pripisuju stvari koje ne stoje. Zeljko je znao Bogdana poslati u svlačionicu, čini mi se i Bjelicu ali je eto Madaru opraštao biranje utakmica.

 

 

 

 

:))

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Moje misljenje je da niste smjeli da dozvolite situaciju koja se desila sa Madarom, jer je on dao veliki doprinos proslogodisnjem uspjehu i to u oba pravca. Onaj momak je bas po mom ukusu i vidno je napredovao u toku sezone. Jos mu je bila prva sezona u EL i odigrao je vrhunski. Osim ako neko nije ocekivao od njega da ima 25ppg i 10apg. 

 

U ekipi koja je zadrzala skoro sve nosioce, vrlo lako je moguce da bi mu ova sezona bila jos bolja.

 

Takodje iz polu/informacija koje sam cuo blizu sam zaključka da je otisao zbog toga sto mu se dugovalo i mislilo nece on nidje, i da je iskljuciva krivica na strani kluba. 

 

Kad kazem kluba ne mislim na trenera nego na operativce koji se bave tim stvarima.

 

Naravno nece se plakati za njim i mozda sezona bude jos bolja.

 

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Barkley#34 said:

 

Ne slažem se. Naše strance sa reputacijom smo prošle godine gazili i kad treba i kad ne treba, pa su držali tim cele sezone čak i kad je trebalo da drugi preuzmu.

Vaši stranci nisu pravilo, oni su u ovih 10-20%, odnosno Panter , Ledej i Lesor koji verovatno i trening radi kao da mu je poslednje u životu su izuzetak. 

 

Iz moje ciganske perspektive na 1-2 Kampaca imaš 7-8 Vildoza i tu ne pričam o kvalitetu nego o pristupu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Milos 3.14 said:

Vaši stranci nisu pravilo, oni su u ovih 10-20%, odnosno Panter , Ledej i Lesor koji verovatno i trening radi kao da mu je poslednje u životu su izuzetak. 

 

Iz moje ciganske perspektive na 1-2 Kampaca imaš 7-8 Vildoza i tu ne pričam o kvalitetu nego o pristupu.

Kad izvrtim film unazad mislim da većina stranaca kod nas nije imala problem sa pristupom na malim utakmicama - Mozli, Keva, Gos, Banđa... da ne idem dalje u prošlost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

EL raspored nam je pravi mali horor u prvih 7-8 kola, kada se u obzir uzme nas skok, problemi u defanzivi i jacina rivala, odnosno cinjenica da smo sada vec tradicionalno impresionirani komsijama u prvom delu sezone, nevezano za domacinstvo.

 

Morace bas da se zapne za pobedu u 2.kolu protiv Asvela tamo, i protiv Zvezde u 5. Uz nadu da ce nam se namestiti uslovi da dobijemo i neko domacinstvo gde nam dolaze Barsa, Fener, Oly...

Edited by Alex_Serbia
Link to comment
Share on other sites

Nakon onakvog početka prošle sezone i nakon dosta sreće sa zdravljem nosilaca, potpuno mi je neverovatno da smo 27.9. i dalje kratki za jednog visokog igrača (opet) i verovatno još jednog. Bio sam ubeđen da ćemo biti daleko brži, pametniji i odlučniji u selekciji.

 

14 hours ago, ScepanScekicSto said:

Sa Madarom svi masite poentu…

 

Sve se zavrsava na tome da je on zeleo da ide i tu je kraj price

 

Nikakva dugovanja i ostale budalastine, to je sve bio izgovor za to da on zeli da ode…

 

A kad je tako, i dobro sto je otisao…

 

Krivica je najveća na klubu, jer je morao da se postara da bude pokriven i da se ne nađe amaterskim greškama ili previdima u poziciji da igrač napusti klub za dž. Šta se tačno desilo, zavisi kome odlučimo da verujemo, ali činjenica je da je zalizani iskoristio priliku da svom klijentu obezbedi bolje uslove, da je taj klijent pristao da ode, dok su Savić i njegovi saradnici dobili ozbiljan šamar jer ne mogu 2023. da vode dogovore i ugovore od reči do reči i preko telefona. Ukoliko je ona priča o džanku istina to je onda baš blamaža.

 

U svakom slučaju, naši iz kluba su se izblamirali zbog nemarnosti ili naivnosti, Miško je ispao smrad iako će neki reći da je surovi profesionalac i da radi najbolje za svoje klijente, a Madar je pristao na igranku iako apsolutno nije morao, tako da, ko ga jebe.

 

 

Edited by uvrnuto
  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Meni Madar nije nikakav vanserijski talenat već solidan EL igračić u perspektivi koga će uvek limitirati frejm komarca, nedovoljno dobar šut iz driblinga i činjenica da je pre kombo nego pravi plej (lucidnije asistencije je davao Avramović koji je takođe kombo). Znao je da bude vrlo agresivan u 1 na 1 odbrani i onda je logično da agresivnošću malo kupi navijače koji ga onda precene. Isti nivo motivacije u EL i ABA ligi nema niko, to su priče za malu decu, samo što su neki igrači kvalitetniji pa i sa manje truda mogu da odrade posao, a neki ne mogu da se šlepaju sa manje truda jer nisu taj kalibar kvaliteta. Iz KKP su slani s obzirom na uloženo u njega i što su ga verovatno planirali za malo jaču ulogu s obzirom da se opet išlo na varijantu bez klasičnog flor đenerala, ali on je svakako zamenljiv igrač. Da li će Exum i Lessort biti zamenljivi - e to je pitanje od koga vama zavisi sezona. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni Madar nije nikakav vanserijski talenat već solidan EL igračić u perspektivi koga će uvek limitirati frejm komarca, nedovoljno dobar šut iz driblinga i činjenica da je pre kombo nego pravi plej (lucidnije asistencije je davao Avramović koji je takođe kombo). Znao je da bude vrlo agresivan u 1 na 1 odbrani i onda je logično da agresivnošću malo kupi navijače koji ga onda precene. Isti nivo motivacije u EL i ABA ligi nema niko, to su priče za malu decu, samo što su neki igrači kvalitetniji pa i sa manje truda mogu da odrade posao, a neki ne mogu da se šlepaju sa manje truda jer nisu taj kalibar kvaliteta. Iz KKP su slani s obzirom na uloženo u njega i što su ga verovatno planirali za malo jaču ulogu s obzirom da se opet išlo na varijantu bez klasičnog flor đenerala, ali on je svakako zamenljiv igrač. Da li će Exum i Lessort biti zamenljivi - e to je pitanje od koga vama zavisi sezona. 

 

:classic_laugh:

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Alex_Serbia said:

EL raspored nam je pravi mali horor u prvih 7-8 kola, kada se u obzir uzme nas skok, problemi u defanzivi i jacina rivala, odnosno cinjenica da smo sada vec tradicionalno impresionirani komsijama u prvom delu sezone, nevezano za domacinstvo.

 

Morace bas da se zapne za pobedu u 2.kolu protiv Asvela tamo, i protiv Zvezde u 5. Uz nadu da ce nam se namestiti uslovi da dobijemo i neko domacinstvo gde nam dolaze Barsa, Fener, Oly...

 

Ko je impresioniran komšijama???

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Chaos Is Me said:

Meni Madar nije nikakav vanserijski talenat već solidan EL igračić u perspektivi koga će uvek limitirati frejm komarca, nedovoljno dobar šut iz driblinga i činjenica da je pre kombo nego pravi plej (lucidnije asistencije je davao Avramović koji je takođe kombo). Znao je da bude vrlo agresivan u 1 na 1 odbrani i onda je logično da agresivnošću malo kupi navijače koji ga onda precene. Isti nivo motivacije u EL i ABA ligi nema niko, to su priče za malu decu, samo što su neki igrači kvalitetniji pa i sa manje truda mogu da odrade posao, a neki ne mogu da se šlepaju sa manje truda jer nisu taj kalibar kvaliteta. Iz KKP su slani s obzirom na uloženo u njega i što su ga verovatno planirali za malo jaču ulogu s obzirom da se opet išlo na varijantu bez klasičnog flor đenerala, ali on je svakako zamenljiv igrač. Da li će Exum i Lessort biti zamenljivi - e to je pitanje od koga vama zavisi sezona. 

Kod komarca bodu zenke, muzjaci su krupni, krakati i beskorisni.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

49 minutes ago, pierre van hooijdonk said:

Nakon onakvog početka prošle sezone i nakon dosta sreće sa zdravljem nosilaca, potpuno mi je neverovatno da smo 27.9. i dalje kratki za jednog visokog igrača (opet) i verovatno još jednog. Bio sam ubeđen da ćemo biti daleko brži, pametniji i odlučniji u selekciji.

 

 

Krivica je najveća na klubu, jer je morao da se postara da bude pokriven i da se ne nađe amaterskim greškama ili previdima u poziciji da igrač napusti klub za dž. Šta se tačno desilo, zavisi kome odlučimo da verujemo, ali činjenica je da je zalizani smrad iskoristio priliku da svom klijentu obezbedi bolje uslove, da je taj klijent pristao da ode, dok su Savić i njegovi saradnici dobili ozbiljan šamar jer ne mogu 2023. da vode dogovore i ugovore od reči do reči i preko telefona. Ukoliko je ona priča o džanku istina to je onda baš blamaža.

 

U svakom slučaju, naši iz kluba su se izblamirali zbog nemarnosti ili naivnosti, Miško je ispao smrad iako će neki reći da je surovi profesionalac i da radi najbolje za svoje klijente, a Madar je pristao na igranku iako apsolutno nije morao, tako da, ko ga jebe.

 

 


Niko nikog ne opravdava, ono sto zelim reci, da je postojala dobra volja igraca da ostane nista od ovoga se ne bi desilo…

 

jer nije on otisao od Mute Nikolica i Partizana koji je 8. Na tabeli, vec od najtrofejnijeg trenera svih vremena u Evropi i Partizana koji je igrao ozbiljnu kosarku prosle godine..

 

o tome koliko ga je Zeljko trpeo u pre svega u prvoj a onda i u drugoj godini necu da pricam… 

 

Ne krivim Miska, nije Madar tele da se vodi za konop, niti je maloletan… da on nije zeleo da ode niko ga na to ne bi mogao naterati

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marvin said:

Kaminski bi mogao da igra u paru sa jednom mickom zveri (npr onaj Diakite sto sam ga juce pominjao), ali tako da u napadu Frenk bude spoljni a u odbrani vise bude sidras

 

Ma ovo je vrhunska  kombinacija, samo da protivnik nema baš prebrzu četvorku, ili da i 4 i 5 šutiraju trojke.

Frenk može da kazni ispod koša dosta lagano čak i protiv većine četvorki, sa druge strane može da šutne, a i da udeli pas ako neko katuje. Verujem da će Žocu jedan od glavnih ciljeva biti da ga natera da igra više pod košem, da mu se obezbede mismečevi, ili makar dobro pozicioniranje.

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...