Jump to content

Reprezentacija Srbije - UŽIVO


Manu

Recommended Posts

Puno sekundarnih kreatora, Jovke flor đeneral, Bogdan ne forsira,... Sve to mi se sviđa. Gudurić sa 28 punih godina očigledno neće odustati od fintiranja šuta, tu leba nema, samo da se molimo da nas to što manje košta.

 

Bez Milutinova imamo problem na skoku, to je neko već lepo primetio, tako da čak ni protiv ovako slabe ekipe nećemo imati luksuz da on izlazi na duži period. Kinezi su očigledno odbranu fokusirali na Bogdana, što nam savršeno odgovara ako im je to taktika, jer imamo još opcija u napadu. 

 

Ne treba ovde da ih izgazimo 30-40 razlike, već da se isproba što više varijanti i setova. Kao npr. ovo Bogi-Vanja, Vanja-Jović itd.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Loši smo, nemamo šta da tražimo protiv top reprezentacija. Ovi kineski bekovi bi trebali našima da smetaju otprilike koliko i stolice, ne da se tu mučimo sa njima.

Gudurić igra tako da počinjem da mislim da Nedović moooožda nije ni bio u krivu što se kurčio.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Beonegro said:

Loši smo, nemamo šta da tražimo protiv top reprezentacija. Ovi kineski bekovi bi trebali našima da smetaju otprilike koliko i stolice, ne da se tu mučimo sa njima.

Gudurić igra tako da počinjem da mislim da Nedović moooožda nije ni bio u krivu što se kurčio.

 

Ne gledam, fintira li vazduh?

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Čočo said:

Bez obzira na ovo kako mi igramo protiv slabijih ekipa i to što je ovo i dalje pripremni period, mi ćemo lagano da prođemo grupu i to će biti to. Svaki eventualni korak dalje nakon grupe je za mene uspeh. 

 

Mogao bi malo pozitive koju plasiraš za voljeni klub da sačuvaš i za reprezentaciju.

 

Isto važi i za ostale.

Edited by DameTime
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...