Jump to content

Reprezentacija Srbije - UŽIVO


Manu

Recommended Posts

Meni je bukvalno svaka utakmica repstacije pod Karijem takva da mi se cini da cim krenemo malo losije da igramo, to je to, i tu je kraj. Nista se ne pita. 

 

Mada ne pomaze ni to sto redovno u takvim situacijama krenemo da sutiramo trojke kao bazdareni, kao da ne postoji doslovno nista drugo sto moze da se odigra. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bogdanovic me brine najvise ovde.
Ozbiljne komplekse su nam nabacili ovi zabari. Prijateljska kao prijateljska ali mi kao da nemamo nikakav recept protiv njih. Ne mirise na dobro ni na prvenstvu. 

Ljudi sutiraju 43% za 3 kao iz sale i to im najbolji suteri nisu suterski raspolozeni. Rile ne izlazi na sut, Dobric ne izlazi na sut i ide ispod bloka. Ovako ce jednostavno svaka utakmica biti sa njima ukoliko ne pokusavamo da branimo sut za 3. Dobro je da smo ovo odigrali protiv njih u ovoj fazi. Valjda ce barem neki zakljucak i Kari da donese. 

 

Vidim da je vecina zadovoljna vidjenim juce, meni ovaj Akropolis kup pokazuje da nam je pola ekipe nedoraslo za ovaj nivo. Nadam se da gresim. 

Link to comment
Share on other sites

Nabili su nam ozbiljan kompleks u zadnjih nekoliko godina. 

Na zalost mislim da ce se ova agonija tek produziti u Manili. Kvalitet ove ekipe je takav da je sasvim realno da ispadnemo u drugoj grupi. Nadam se da gresim. A barem jedan poraz bukvalno znaci ispadanje u 1/4 jer ides tim slucajem na Ameriku.

Ovo sve je za ozbiljnu analizu. Ovako bezglavu Srbiju nikada nismo gledali ni sa dosta losijim ekipama nego i sa ovom limitiranom ekipom.

Link to comment
Share on other sites

Šut za tri ovako ni rekreativci ne brane. Karijeva taktika da se uzda u to da će Italijani promašiti nije uspela jbg.

 

Nikakve pouke nismo izvukli.

 

Jedini plus je Jović, dečko je naš najbolji igrač danas.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, medobrundo said:

Mi jedinu šansu imamo ako budemo igrali neku iole pristojnu odbranu, te kontrolisali skok. Super je to izgledalo dve nedelje pre prvenstva, baš uliva poverenje da ćemo da se zategnemo.

Na stranu to što ni ka ne verujem u Pešića, gledali smo i ranije mučenja na pripremama pa zarim uspeh na prvenstvu. Isto kao i rolerkoster na samom prvenstvu.

Link to comment
Share on other sites

ne leži nam italija najviše zobg melija i polonare koji su mnogo pokretljiviji i ne igraju isključivo u reketu kao naši visoki...

izmore milutinova, često posle preuzimanja milutinov čuva nekog na liniji trojke, pa nam je frka za skok.

 

statični smo u napadu, trojke porađamo, ne pokušavamo pik uopšte da igramo, a ako se spusti lopta centru okruže ga trojica, pas napolje i promašen šut.

rinse - repeat

 

 

bogdanović trojke 1/6

gudurić  1/5

 

 

italijani sa druge strane, sa lakoćom ih pogađaju i svi su opasni na linije trojke (ili mi barem tako izgleda)

 

Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...