Jump to content

Reprezentacija Srbije - UŽIVO


Manu

Recommended Posts

1 minute ago, uini said:

onda pogledaš po internetu ako nisi gledao uživo, koliko se puta 15ak razlike ispušta često u današnjoj košarci i shvatiš da to nema veze sa godinama trenera, već dinamikom igre koja je dominatna skoro deceniju.

 

Iskreno, gledam i previše utakmica. :s_d: Jeste moderna košarka sa mnogo bržim pace-om i ogromnim brojem trojki daleko nestabilnija i prijemčivija na velike rezultatske preokrete. Ali, jedno je regularna sezona u NBA, gdje preokreta ima ubjedljivo najviše, dijelom i zbog poprilične nebitnosti rezultata i što svoje minute moraju da dobiju igrači sa klupe, često po kvalitetu daleko ispod najboljih timskih igrača. Ja ovdje govorim o bitnim utakmicama gdje nema popravnog i gdje ako propustiš da se prilagodiš ideš kući, čak i ako si kvalitetniji. Dovoljno je sjetiti se Pešića, Italije i Jokića - ja još uvijek popizdim na to podsjećanje. :smiley7:

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, realno *w said:

 

Očajan je. Ako protivnik nema prejake petice, probati sa Petruševim i Smajlijem, samo ne Ristić.

Bas to, ja bi pre i Petruseva na 5 nego njega da gledam, cak bi i Borisu pre njega poveo.

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, uini said:

 

onda pogledaš po internetu ako nisi gledao uživo, koliko se puta 15ak razlike ispušta često u današnjoj košarci i shvatiš da to nema veze sa godinama trenera, već dinamikom igre koja je dominatna skoro deceniju.

 

Ima i sa Pešićem, i te kako.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, John Terry said:

 

Igraju ono kako mogu da nas dobiju. Mi treba da ne ulazimo u tu igru.

Kako to?

 

Ako ne možemo da branimo šut za tri (a imamo baš dosta problema tu) onda moramo dati koš više od njih.

 

Takođe, ako oni biju (a biju) moramo i mi da bijemo jače.

 

Tako da mislim da ih treba tući njihovim oružjem. I tući generalno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

niti je ekskluzivno za nba, niti za njihovu regularnu sezonu.

 

Sad ti malo troluješ, kao da su rezultatski preokreti inherenti košarci, neizbježni i određeni silom sudbine i božjeg proviđenja. :s_d: E pa nijesu, kad kvalitetnija ekipa dozvoli autsajderu veliki preokret kao što je to Srbija učinila protiv Italije na prošlom Eurobasketu (sa +11 do -12), postoje objektivni razlozi, u ovom slučaju očajno vođenje utakmice matorog Pešića. Ja se plašim da se takvo nešto ne ponovi, ponavljam u bitnoj utkamici jer ovo večeras jeste obični trening. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Manu locked this topic
  • Don Dusko unlocked this topic

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...