Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

4 minutes ago, uini said:

 

ne moze ni umesto dzonija, posto je teo kosarkas a ne basketas npr.

Ako ne grešim, imao si razumevanja prošlog leta i kad smo Raduleta doveli. 

 

Apsolutno si subjektivan za sve legende reprezentacije, pa bi ti dolazak Teodosića bio ok i u 43. godini, jer...njegova igra nikad nije zavisila od fizikalija. 

 

A i bez Džonija...

Kampaco, Vildoza, Pefi > Kampaco, Teo, Top

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

27 minutes ago, quentin said:

Povjerovaću da je Teo drugi plej kad se zapravo pojavi prvi plej koji to jeste. Do tada, mi smo zvanično u banani. 

 

Ne da smo u banani, već smo u trista k.....

 

Ne sastavlja se tim koji pretenduje na titule ili F8 tako što imaš samo one way igrače, bilo napred bilo pozadi.

 

Mi za sada imamo one way ofanzivu;

 

Teo

Nedović

Simonović

(Petrušev)

 

Defanziva:

 

Lazić

Lazarević

 

To ti je već 6 igrača, tj pola rostera. Ilića i ne računam, biće van 12. Mimo toga tu su two way igrači, Davidovac i Luka, koji su opet ogroman liability odbrambeno, dakle nisu krateri kao ovi gore nabrojani ali opet su ispodprosečni za svoje pozicije u EL.

 

Mi bi bukvalno za preostala mesta u timu morali da dovedemo Embida, Pipena, Milera i Džordana da bi se ovo nekako stabilizovalo na nivou ekipe.

Edited by Laki21
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Ako ne grešim, imao si razumevanja prošlog leta i kad smo Raduleta doveli. 

 

Apsolutno si subjektivan za sve legende reprezentacije, pa bi ti dolazak Teodosića bio ok i u 43. godini, jer...njegova igra nikad nije zavisila od fizikalija. 

 

A i bez Džonija...

Kampaco, Vildoza, Pefi > Kampaco, Teo, Top

Ovo se zaboravlja, fakticki je Vildoza uletao kao rezervni plej posle dolaska Fakua , iako je to bila ucveljena verzija istog. Tako da Teo nije zamena za Dzonija ili Pefija, a i pitanje je ko ce nam uopste biti taj drugi plej. U Covicevom cirkusu se zna samo to da nista nije sigurno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Dropkick Murphys said:

Ako ne grešim, imao si razumevanja prošlog leta i kad smo Raduleta doveli. 

 

Apsolutno si subjektivan za sve legende reprezentacije, pa bi ti dolazak Teodosića bio ok i u 43. godini, jer...njegova igra nikad nije zavisila od fizikalija. 

 

A i bez Džonija...

Kampaco, Vildoza, Pefi > Kampaco, Teo, Top

 

imao sam razumevanja za dolazak igraca koji je trebalo da bude treci centar. ispostavilo se da lik ne igra kosarku.

 

razlika izmedju mene i tvojih istomisljenika je sto cu ja komotno reci da sam pogresio ako teo ne ispuni svoje a vi cete da hejtujete svaki napad i odbranu na lajvu & da se pravite da se nista nije desilo ako ispadne dobro, jer, sistem opruge ili na sta se vec partizanovo lozite ovih dana.

 

a inace je najvaznije ko od forumasa je bio u pravu sve vreme.

 

zna se sta teo moze da donese a na klubu je da napravi kompatibilan duo koji nece odnositi defanzivno.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

Kad je Dusko rekao da su mu Facu i Topic prioriteti , Teo se prirodno nametao da dopunu selekciju.

 

To znaci mnogo prostora za Topa a i generalno ocekijem Tea uz Fakunda/Topa na terenu.

 

Dovodimo kao da su nam Facu i Kalina sigurni, pa ce da izbalasiraju ovo mesano meso koje imamo. 
 

 

 


 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, necke said:

Mozzart pise da su Dusko i Teo danas imali sastanak i dogovorili sve detalje. Kako se onda tu Dusko nista ne pita?

Pa ako kažu insajderi da je Duško protiv Tea, i da Dušku Čović dovodi igrače, šta ima tu da ne bude jasno. Nema Mozzart pojma...

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, Laki21 said:

 

Ne da smo u banani, već smo u trista k.....

 

Ne sastavlja se tim koji pretenduje na titule ili F8 tako što imaš samo one way igrače, bilo napred bilo pozadi.

 

Mi za sada imamo one way ofanzivu;

 

Teo

Nedović

Simonović

(Petrušev)

 

Defanziva:

 

Lazić

Lazarević

 

To ti je već 6 igrača, tj pola rostera. Ilića i ne računam, biće van 12. Mimo toga tu su two way igrači, Davidovac i Luka, koji su opet ogroman liability odbrambeno, dakle nisu krateri kao ovi gore nabrojani ali opet su ispodprosečni za svoje pozicije u EL.

 

Mi bi bukvalno za preostala mesta u timu morali da dovedemo Embida, Pipena, Milera i Džordana da bi se ovo nekako stabilizovalo na nivou ekipe.


Колико год у ЕЛ једнодимзионални играчи више боду очи, толико краљ сујете више товари.

Edited by Константин
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nebojsa covic je kosarkaski analfabeta, ali je vrhunski politicar. Svestan da je ko zna koji put pusten niz vodu, a mozda i da je nemocan da se izbori sa fantasticnim kosarkaskim radnikom iz prislonice,  izvodi jos jedan populisticki trik kojim kupuje dobar deo zvezdasa, a jbg kad kola krenu nizbrdo opet ce neko drugi biti kriv

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, uini said:

 

imao sam razumevanja za dolazak igraca koji je trebalo da bude treci centar. ispostavilo se da lik ne igra kosarku.

 

razlika izmedju mene i tvojih istomisljenika je sto cu ja komotno reci da sam pogresio ako teo ne ispuni svoje a vi cete da hejtujete svaki napad i odbranu na lajvu & da se pravite da se nista nije desilo ako ispadne dobro, jer, sistem opruge ili na sta se vec partizanovo lozite ovih dana.

 

a inace je najvaznije ko od forumasa je bio u pravu sve vreme.

 

zna se sta teo moze da donese a na klubu je da napravi kompatibilan duo koji nece odnositi defanzivno.

Kad mi nađeš 3 moja hejt komentara na lajv temi za celu prošlu sezonu, onda možemo da kažemo da si u pravu na tu temu. 

 

Ne vidim ovo kao takmičenje ko će biti u pravu, ne znam zašto to ubacuješ u priču. 

Ja sam Raduleta pomenuo iz razloga što nisi bio objektivan prošlog leta, kao što, mislim, nisi ni sada. 

Teodosić je legenda evropske košarke i srpske reprezentacije, ali...u 37. godini mislim da nam stvarno nije potreban koliko smo mi njemu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...