Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

21 minutes ago, ljutikrilo said:

 

 

u više od pola situacija u ovom klipu virtus je gubio

 

kapiram da bi i na kampacovim hajlajcima iz zvezde bilo slicno.

u vise od pola situacija smo gubili, takav nam je i ukupan skor, koji smo usput znacajno popravili bez facua.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Poseidon said:

 

IMG_20230710_233525.jpg

 

Jedan takav tim je osvojio Evroligu.

 

Dom za stare a imamo samo Tea koji je pritom znacajno bolji igrac na nivou cele sezone od Rodrigeza, Ljulja i Rudija.

 

Kao sto oni nisu bili u nekoliko najvaznijih igraca po vaznosti u Realu na nivou cele sezone nece ni Teo to biti kod nas. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Boaće said:

 

Od 7:49 do 8:42...

 

Ovo je bilo pre 3 godine a jasno je rekao "sad mislim da vise ne postoji" a to sto je tad mislio, sada ocigledno misli drugacije.

 

Sto se tice Aba finala i ovo poslednje je proslo sa znacajno manje incidenata nego prethodno a tek ono protiv Buducnosti na sta je on i mislio jer je tad davao intervju, a tek sledece kada se svaka utakmica finala bude igrala u Areni bice jos bolje nego ovo zadnje nema sumnje.

 

Teu zelim da ostvari svoje snove da pomogne Zvezdi na sto bolji nacin, a neka se njegovi snovi sa Zvezdinim ciljevima poklope ove sezone.

 

 

Pesma nije po mom ukusu, ali je naziv pesme prikladan.

 

Dobrodoslica magiji. ❤️

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ne znam, meni je Teo Teo... Zelim da ga vidim u Zvezdinom dresu pa to ti je.Majstor je i dalje... Mislim da ce Topic dosta profitirati sa njim.

 

Prvi plej nece biti svakako, tako je meni ovo sjajan potpis...

 

Kada se setim da sam nekada kupovao sezonsku i gledao, Luku Drcu, Aleksandra Cvetkovica itd onda mi Teo uopste ne pada tesko...

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, uini said:

 

kad ti meni nadjes da sam podrzavao raduletalov dolazak, mozemo da nastavimo ovaj apstraktni razgovor.

cekiraj njegov datum dolaska, pa prokopaj temu, ja se brzo javim sa misljenjem.

 

naravno da nisi podržavao dolazak i, da kažem, navijao da dođe, ali nisi imao uopšte negativan stav o tome, nego u fazonu - videćemo, možda u nekim varijantama može da se iskoristi, može da prođe kao treći centar

i to za igrača koji je uveliko prestao da se bavi košarkom pre potpisa, jer...Raduljica.

 

za Miloša je ipak drugačija situacija jer se još bavi ovim sportom i dalje i došao bi iz EL kluba, ali mi se opet čini, da romantizuješ i da možda ne bi tako mislio da taj igrač ima isto ovoliko godina, istog kvaliteta, ali se zove drugačije

 

 

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Perkos2 said:

Ima li da neko veruje da Teo dolazi da bude drugi plej? Dovešće čović onog bezveznjaka iz PAO da trči po terenu kad se Teu ne bude igralo i uz Topića to je sve na pleju.


i u Virtusu je bio drugi plej. 
Tacnije, vise je bio bek jer je vremena provodio zajedno sa plejmejkerom na terenu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Admiral said:


i u Virtusu je bio drugi plej. 
Tacnije, vise je bio bek jer je vremena provodio zajedno sa plejmejkerom na terenu.

Misliš da isto doživljava Virtus i Zvezdu? Tip igra košarku 20 godina, znamo ga dobro

Link to comment
Share on other sites

Obećao je danas Dušku da neće zabušavati na treninzima. Videćemo na šta će to da liči, Duško je sada 100% odgovoran za ovaj tim i rezultate, pa neka i dalje dozvoljava drugima da mu preporučuju igrače, sam pao sam se ubio.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

E sad jos da vidimo sta je Dusko dobio zauzvrat od Nebojše, Vučića ili nekog trećeg zbog toga što je pristao na Teodosića. Ne liči mi on na nekoga ko bi pustio da se pišaju po njemu i da mu daju ceduljice..Mada, dosta se ovdje stvari precjenjuju, romantizuju. Ljudi izlape kad ostare, na žalost svih nas.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

A zeljko vec trlja zadovoljno ruke i smeje mu se brk.

Pis of kejk.

Drzim fige da ostanu Kobra, Lazarevic i Kuz, ja sam se predao, potrebno je biti strpljiv i docekati da svi zasluzni gradjani odu u penziju, ili da se nadamo nekom kosarkaskom Izraelcu.

Bice grcevita borba za fenjer u EL, Žocu moze da se cestita nova ABA titula.

A posto su ovde mnogi kratkog pamcenja, neka slave Tea, onog sto nas je otpalio, pa kad nema gde, dosao cim pre.

Protiv volje trenera, protiv zdrave logike, al ako, ako nista drugo uzivacu u cmizdrenju Covica i ove godine. A cmizdrice...i bolje da izbaci iz glave Arenu.

  • Like 6
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...