Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

1 hour ago, СтелаРоса said:

A to si zakljucio jer je ovih 400-500k za Mitrovica previse? Po tebi je koja njegova realna cena? Za koliko ocekujes da ce igrati igrac koji je dve poslednje sezone spojio uz 15-20 minuta u proseku u EL? Ako smo Martina placali oko 600k, jel Mitrovic nakon ovakve sezone njih dvojice vredi 200-300k?

 

Ova usporedba bi imala smisla da sad placamo Martinu 600k.

1 hour ago, longbowman said:

Šuteru ako ti išta znači pošto dolazi iz komšijskog dvorišta, ja čitam svaki tvoj post i mnogo se razočaram kad ne postoje barem četiri pasusa. 

Tako da samo nastavi i ne obaziri se na kritike. 

 

 

Jos lakse bi bilo da pise malo kod vas i da vam usput pretrese Ostoju,Zeljka i Zokija.😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sledeći potezi kluba što se tiče ozvaničenja dolazaka i/ili produženja će biti sledeći (možda ne ovim redosledom ali će se sve ovo desiti, nažalost):

 

1. produženje i pojačana plata i bonusi Lazića

2. -||- Lazarevića

3. -||- Ivanovića

4. -||- Kuzmića

5. totalni preokret u slučaju Dobrićevog odlaska u Virtus, prosto poveo se onom Kalinonom rečenicom - nije mogo da ostavi ostale domaće preplaćenike i mediokritete i šljakere na cedilu, pošle mu suze na aerodromu u Beogradu bukvalno pred ulazak u avion za Bolonju, srce mu se slomilo za ove drugare, i srce mu je reklo da treba/mora da ostane, i nije mu dalo da uđe u avion i pređe u Virtus, i prosto i jednostavno srce i ljubav prema Zvezdi su prevagnule i odlučile, i on mukica na kraju ipak odustao od prelaska, vratio se i ostao i produžio ugovor, sa naravno, kao i ovi svi ovi njegovi prethodnici, pojačanom platom i bonusima

6. ostanak Ilića

 

 

Edited by Шутер из блока
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, СтелаРоса said:

Za koliko ocekujes da ce igrati igrac koji je dve poslednje sezone spojio uz 15-20 minuta u proseku u EL? Ako smo Martina placali oko 600k, jel Mitrovic nakon ovakve sezone njih dvojice vredi 200-300k?

Oni koji odobravaju njegovo produženje pišu da je on igrao previše jer mu se konkurencija nije pokaza pa je on morao da krpi rupe, a ne zato što treba da ima takvu minutažu.

Martin je 600k plaćen posle sezone u kojoj je imao 15 minuta po meču u učesniku F4, Mitrović baš i nema takav minuli rad. 

Trogodišnji ugovor za igrača koji već sad ima problema sa kondicijom je tek glupost. 

A tek se vidi koliko je on primer loše selekcije tako što zbog njegovih karakteristika sada treba ili dovesti centra koji je dobar na obe strane terena (ne znam ko bi to bio) ili dovesti kao što neki predlažu još dva centra a MItrovića plaćati za 5 minuta po meču 550k evra i kukati kako imamo mali budžet.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@DameTime @srlepajce @Kosjan Willavić pored tih rečenica, samo jedna dopuna, i još jedna iz rubrike njegovih čuvenih - "evo javno pozivam (onog) Šutera sa (onog) foruma vox92 da dođe slobodno i preuzme i vodi klub. Vi znate da sam ja još otkad reko/zovem da svako ko ume bolje (od mene to da radi i posluje) da je dobrodošao (da dođe da evo odma preuzme klub i to (krene) da radi i sprovodi u delo) i da su mu vrata KK Crvene zvezde uvek otvorena, kad god hoće i/ili odluči, evo odma nek dođe."

Mislim @srlepajce reko već tu rečenicu ali ne u potpunosti i skraćenu verziju, tako da se ne važi.


Kako ste zaboravili ovu rečenicu, ona ne sme da se zaboravi, i vrlo se dobro zna i isto je vrlo dobro poznata i stalno se priča (mada da budem iskren sad u zadnje već duže vreme ne, odavno je nije reko, baš čudno za njega).

Edited by Шутер из блока
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, NikadProtivKaline said:

po svemu sudeci, imacemo vise para, a losiji tim nego prosle godine

i to treba umeti

cestitke nebojsa!

Ali barem ćemo imati zdravu domaću osnovu, to je bitno. Da Čović može da kaže kako radi za dobrobit srpske košarke, nema veze što nijedan naš domaći ne može da pridje reprezentaciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, K.Dot said:

Ali barem ćemo imati zdravu domaću osnovu, to je bitno. Da Čović može da kaže kako radi za dobrobit srpske košarke, nema veze što nijedan naš domaći ne može da pridje reprezentaciji.

Jel vas dvojica imate insajderske informacije ili? Ako imate, podelite malo i sa nama, nije u redu da mi svi mislimo kako su jedino potpisani Davidovac i Mitrović.

Link to comment
Share on other sites

Covic radi isto sve iz sezone u sezonu, produzi ovu nasu domacu osnovu koja je na papiru predodredjena za sekundarne uloge i ispomoc mocnim strancima. Igrom slucaja, vecinom na kraju postanu primarne opcije i jedina spona izmedju nas i trofeja. Covicev skauting se svodi na isluzena imena polovnih karaktetistika koja ce u njegovoj glavi nekim cudom eksplodirati kod nas i dovesti nas do zemlje Dembelije. Na kraju se uglavnom zavrsi na 'daj loptu Mitru on ce iz short rola pronaci Dobrinja'.  Navijaci kada vide koliko je sati i krenu da se hvataju za glavu jer znaju sta sledi, zamazu im oci s par Klajburna, Mirotica i tako do januara kad sledi cuvena doselekcija i borba za 9to mesto u EL. To je prolazilo do ove sezone jer se nije upumpavalo i s druge strane brda. Kako se to promenilo apetiti su porasli, jer kako oni smeju a mi ne. Postalo je mucno gledati kako se pojedinci utrkuju ko ce lupiti vecu glupost i za to preuzeti zasluge i titulu glavnog insajdera. 

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, K.Dot said:

Ali barem ćemo imati zdravu domaću osnovu, to je bitno. Da Čović može da kaže kako radi za dobrobit srpske košarke, nema veze što nijedan naš domaći ne može da pridje reprezentaciji.

Tako je, samo čuveni, neprikosnoveni i preduboko ukorenjeni i nenormalno ustaljeni palanački i retardirani koncept "kupujmo domaće", "domaća osnova" i "porodični koncept".

 

Idemo, samo SRBski mediokriteti i šljakeri, juhu, najjači smo, najbolji smo, najSRBskiji smo klub u celoj Srbiji, EL, Evropi i Svetu, najPRAVOSLAVNIJI, SSSS, "naši igrači razumeju u boj…", uvek kvantitet pre kvaliteta jer nam je samo bitno da imamo što više i sve SRBske "igrače" - a to što nemaju uopšte kvalitet za EL, ni za bekap ulogu, i što su klasični, možda čak i sredina tabele, EC/FIBA LŠ igrači to apsolutno nema veze i nije bitno, samo i jedino je bitno da su SRBski igrači i da ih takve imamo što više i ceo tim u klubu, a košarkaški kvaliteti, talenat, potencijal, segmenti i stvari nisu apsolutno bitne, to je tamo sekundarno/tek na nekom 3./4. mestu bitno, jer mi nismo košarkaški klub već rukometni, odbrambeni za odbranu republike Srbije (pri vojsci, neki odsek i/ili klub u istoj), bacački (bacanje u reklame i na parket) i borbeni (borimo se za svaku loptu, rvemo se, bijemo, kidamo i grizemo za svaku loptu), i bitno je "da smo mi jedini, uz Žalgiris, klub u EL u kom igraju najviše domaćih "igrača" " 🤡 i "jedini klub, uz Žalgiris, u kom domaći "igrači" imaju najveću minutažu, doprinos i ulogu " 🤡.

 

A to ubacivanje lopte kroz obruč, šut, bolhendling, kreacija, sribling, kretanje, blokovi (pravljenje), tajming, strpljenje u napadu (i uopšte u igri), zagrađivanje/građenje skoka, defanzivni skok, ofanzivni skok, anticipacija, čitanje igre, court vision, decision making, odbrana i ostale košarkaške stvari i segmenti ko šiša, to nam apsolutno nije bitno uopšte, iako "se ne ložimo na top 8" 🤡 i EL nas apsolutno i uopšte ne zanima i u istoj nemam apsolutno nikakve ambicije apsolutno nijedne sezone (od početka do kraja apsolutno svake iste).

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, bosMan_jr said:

Ali broj zagrada i kosih crta je impozantan, i meni postaje simpatican sada 😂

 

Brat ima i duple zagrade, a nije matematicki zadatak. Koliko je samo vasa tema zanimljivija od nase. 😞

Pri tom samo doveli/produzili rezervnog centra. Ne smem ni da zamislim sta ce biti kad pocne da se puskara. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

25 minutes ago, Stanko1997 said:

Jel vas dvojica imate insajderske informacije ili? Ako imate, podelite malo i sa nama, nije u redu da mi svi mislimo kako su jedino potpisani Davidovac i Mitrović.

Pa ako su za tebe "jedino" (a i da su, a nisu, "samo" a to uopšte nije samo nikako niti su i ni njih dvojica potrebni u jednoj EL ekipi jer su prosto i jednostavno mediokriteti i šljakeri koji nemaju kvalitet apsolutno ni za kakvu ulogu i mesto u EL ekipi, njih dvojica u pitanju i to je svakako previše i apsolutno nepotrebno i nenormalno, pa čak i za 3. opcije na svojim pozicijama) Lazić, vrlo moguće Dobrić, onda Mitrović, Davidovac, gotovo izvesno Kuzmić i Lazarević (a ne bi me začudilo uopšte i Ivanović) i Ilić, a onda i kum i maneken i moguće Petrušev - znači ukupno najmanje 5 za sad (Lazić (nemojmo se lagati da neće produžiti/nije produžio i ostati idalje u ekipi, nažalost, iako nije još zvanično objavljeno), Mitrović, Davidovac, kum i maneken i Ilić), a ostaće i produžiće i najmanje još Lazarević i Kuzmić, evo živi bili pa videli, to je znači ukupno 7 (slovima SEDAM) mediokriteta i šljakera EC/FIBA LŠ nivo koji su apsolutno neupotrebljivi, pogotovu naravno u napadu ali i u odbrani, u EL, ali šta nas briga, mi smo SRBski i PRAVOSLAVNI klub i najveći, najbolji i najjači SRBi i to najSRBskiji u celoj Srbiji, EL, Evropi i Svetu, to je nama samo apsolutno najbitnije i najvažnije, sve ostalo, a pogotovu naravno EL, nam je apsolutno nebitno i baš nas apsolutno briga, sporedne stvari. A i ovaj broj domaćih "igrača" se uklapa u Bagzi GM-ovu projekciju i plan kluba (najmanje 7/8 domaćih "igrača").


Bitno je i samo da je nama u klubu hemija super, svlačiona i odnosi (međusobni) u istoj super, da se "igrači" zabavljaju, uživaju, sprdaju, šali, zezaju, smeju, bodre i razumeju, i da im (masne i debele) plate i bonusi kaplju svakog meseca redovno i u punom iznosu na račun, EL nas apsolutno  ne zanima i ne interesuje, boli nas uvo u poputnosti i apsolutno za istu, uvek bilo i biće zauvek dok su Čović na čelu kluba i ovi poltroni sa njim u klubu!

Link to comment
Share on other sites

Kakvo je vaše mišljenje o centarskoj liniji npr

1:Jekiri/Bolomboj
2:Kyle Alexander/Boubacar Toure(iz Tofaša)
3:Luka Mitrović

Naravno u zavisnosti od protivnika bi se delila minutaža, nije fiksno da je Mitar treći centar.

Ovaj Toure iz Tofasa mi je privukao pažnju, kroz sezonu im je treći igrač po broju postignutih poena(12ppg, 70% za 2, 60% sa bacanja jbg), ima lepe procente šuta, hvata preko 3 skoka u napadu u proseku i ima 1 blokadu po utakmici u proseku. Hvata sve oko obruča i okej mu je tehnika u reketu.

A Kyle Alexander mi se svideo i prošle sezone, malo je niži ali taj tip igrača, da je aktivan na skoku, skočan i da može da lupi neku bananu..

Poslato sa ANA-NX9 pomoću Tapatoka

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...