Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

26 minutes ago, Chaos Is Me said:

Bagzi verovatno bez gazdinog dopuštenja ne bira ni leptir mašnu i ram za naočare, kamoli pojačanja. Raduljica je sigurno primio dobre pare, tip voli lovu, mada svakako mislim da tu nisu čista posla jer je on baš ozbiljne pare namlatio u karijeri da bi se blamirao sad zbog ovog novca koji njemu nije ni u top 5 ugovora u karijeri. Sa nekim taj novac deli sigurno.

 

Što se tiče ovde pominjanih likova na prethodnih 10ak strana:

Clyburn - i dalje u 10 najboljih igrača u celoj EL, ako smo i dalje u ulozi pijanih milijunaša nema šta tu da se razmišlja, top igrač. Jedini minus je što bi to verovatno značilo da nema ništa od Kalinatora, na koga bih se ja svim silama usredsredio jer gde je Kalinator - tu nema trofeja za grobare.

Simonović - meni ni u Megi nije bio nešto intrigantan, da smo mi stara siromašna Zvezda super, međutim ako se ovde frljamo milionima onda Simonović može da bude samo apgrejdovani Ilić i ništa više. Nije on ni blizu potencijal kao Petrušev.

Jekiri - nit smrdi nit miriše. Nije klasično drvo i sirovi atleta kao Bolomboy i slični, zna po nešto na postu, ali opet nije ni dovoljno brz i agilan za razne odbrambene šeme. Još uvek mislim da nam pored Mitrovića na C treba neki Bolomboyoliki (atleta, kucač, može switch odbranu) + neki centar znalac (rekoh da bi mi i Dubljević bio dobar u toj varijanti, a još bolje ako je neki bolji fizikalac od Dubija, što je otprilike svako, s tim što je Dubi i dalje možda i top 3 centar u EL po ofanzivnom skilu).

 cek, moram ovde da te ispravim...pa Uniks je igrao najbolju kosarku u Evropi kad su krenuli da igraju switch all u odbranu, vecinom sa Braunom i Dzekirijem u petorci...

  Dzekiri je sasvim ok resenje za nas...verujem da cemo imati 2 kapitalca max tako da ostale pozicije moramo da popunimo sa proverenim EL igracima...

   kao i uvek ovde se bas previse kuka, skoro niko nigde nije ni presao ceka se jos, mnogi igraci cekaju da vide jel mogu da odu u NBA...tek sve treba da se zahukta...prelazaka u EL za sada skoro i da nema...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Teodos, Ivanov, Top

Nedov, Laz

Lazarev, Davidovac (ovaj mi se ne uklapa, ne znam sta bi gazdi da omane)

Mirot, Il(Nadam se da ne omane opet sa Bjelicom)

Dubljev, Mitrov, Kuzm

 

I idemo ...

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, fradler said:

 

Gazda je svakako dao amin da se ta kombina realizuje (jer domaca osnova, a i nije ocekivao da ce podici toliko prasine), ali po sedmi put - Raduljica nista ni sa kim nije delio jer nije dobio ni pisljiva boba. Ma ni za snikers i sok na aerodromu, to je cak bila i interna fora sa saigracima.

 

Da je Vlada Jo ostao, dobijao bi sporadicno minute u garbidz tajmu i danas bio u ok poziciji da zabode neki ugovor u Vijetnamu. Ovako je plan propao, bice raskinut ugovor, Radule se ako nista drugo stesao i to je to.

No offence bro, ali u ovo ni Raduljica ne veruje. 

 

Baš je lik koji je uveliko batalio basket razmišljao sa 34 i po godine, kako će da odigra kod nas godinu dana za dž i reklamira se, pa sa 35 i po godina možda da zabode egzotični ugovor. Mislim, ozbiljni smo ljudi ovde...a ovo nije priča čak ni za decu. 

 

Lepo se stesao, veće sise ima od Štimca, baš ga uhvatio kadar u finalnoj seriji. 

  • Like 14
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Шутер из блока said:

Izvini, bez uvrede, sigurno je klasična kombinacija/usluga u pitanju, ali da bukvalno volontira i obitava u klubu doslovno za džabe, bez ijednog jedinog dinara da bude u klubu, apsolutno nema jedne jedine promilske šanse.

 

Ok, primio je Radule 400k evra i podelio ih sa masonima, Bagzijem, Cokijem i Vesninom gatarom. Odjavljujem se sto se tice te teme.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Derik Vilijams završio sa Panatom.

 

Meni ok opcija za nas ako ne dođu Mirotić/Kalinić, imam utisak da može i više od onog što je pružio i uvek sam gotivio njegovu igru. 

 

Da naglasim, nemam nikakav info, čisto lična želja. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, fradler said:

 

Ok, primio je Radule 400k evra i podelio ih sa masonima, Bagzijem, Cokijem i Vesninom gatarom. Odjavljujem se sto se tice te teme.

Pa hajde reci jedan logičan razlog, zašto u dogovoru sa klubom nije raskinuo ugovor, kada je Duško došao i kada već mesecima nije dobio nijedan minut? 

Znači, nikakva mogućnost za neki ugovor sledeće sezone na Filipinima više i ne postoji, ali on i dalje ostaje tu...tek onako, lepo mu da se cima i dolazi na treninge. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ok, posto nas je skoro neko ubedjivao da su Holand, Ilic i Raduljica primali milion evra za sezonu, a s ozbirom da smo ostali bez Raduljicinog dela (po forumasu fradler), dali smo milion evra samo na Holanda i Ilica? Znaci njih dvojica kostaju po 500, ili 600-400?

 

Nerealno koliko ljudi se javlja sa informacijama, i jos nerealnije kako se na svaku informaciju ciganija primi i komentarise je do iznemoglosti.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, mind. said:

Derik Vilijams završio sa Panatom.

 

Meni ok opcija za nas ako ne dođu Mirotić/Kalinić, imam utisak da može i više od onog što je pružio i uvek sam gotivio njegovu igru. 

 

Da naglasim, nemam nikakav info, čisto lična želja. 

Gledao sam lep broj utakmica Panate 

U napadu moze dosta da ponudi ali u odbrani nista

Covek je ni ne igra bukvalno stoji u mestu samo

Dal je to zbog mentaliteta tima bilo ne znam

Bio bi dobro pojacanje ako bi igrao odbranu definitnivno

Link to comment
Share on other sites

Ja bih ga uzeo odmah, ima sve osim glave, a Davidovac nema nista osim glave, tako da onda imamo jednu idealnu cetvorku.

 

Bez zajebancije, probao bih sa njim.

Kampaco i Kalina kao kapitalci, Nedovic i Vilijams kao jaka EL imena, Jekiri i Holinsoliki bek + domaca osnova i teraj.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mitrović će, nažalost, ali skroz i apsolutno očekivano, biti 2., a vrlo moguće u toku/vrlo brzo (posle) od početka sezone biti i prvi centar, u zavinosti naravno od toga ko i kakav bude bio 1., i od toga kako se (ne)uklopi i bude igrao i naravno koliko i kako bude bio zdrav i spreman, bez nekih povreda i/ili bolesti.
 

Od očekivanja/nade (ako je uopšte i bilo, uopšteno, i u javnosti/među navijačima) da on bude 3. opcija na centru nema apsolutno ništa, nažalost, a da ne pričam o tome što on i nije uopšte centar već je zaglavljen ižmeđu pozicija (4 i 5) i nedefinisan igrač, tačnije on (mnogo/daleko više) je 4 ali silom prilika i samo zato što nema (apsolutno nikakav) šut (jedino mu ostaje/"može" na EC/FIBA LŠ nivou) igra na 5, i apsolutno ni iz kog drugog razloga i apsolutno ni zbog čega drugog, to i ptice na grani vide i znaju još otkad.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Ja bih najradije zadrzao Petruseva pre svih tih Vilijamsa, Polonari i slicnih cetvorki kojima je karijera u padu i motivacija upitna. Za ocekivati je da Petrusev naredne sezone izgleda bolje nego ove, a idealno bi bilo kada bi novo krilo bio 3/4 igrac (Kalina naravno) koji bi pomogao njemu i Davidovcu na 4.

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

Vilijams jedino može kao bekap (mislim znam da je (pre)teško realno, da ne kažem nerealno ali eto to je činjenica i živa istina, da on ne može uopšte da bude više od bekap uloge u ozbiljnoj i kvalitetnoj EL ekipi sa istim takvim ambicijam u istoj, i uopšte konkurentnoj ekipi u EL), mada i za tu ulogu bih ga zaobišo (u širokom luku, pre svega zbog godina, ne znam/nisam siguran da li ima istoriju povreda i da li je injury-prone igrač, a i zato što mislim da je on bukvalno defincija ispušene muštikle i krave muzare) doveo nekog drugog, pre svega timskijeg i pametnijeg igrača.

Edited by Шутер из блока
  • Ha-ha 7
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Chaos Is Me said:

Onaj koji veruje da su Bentil i Leday igrali za iste pare verovatno veruje i u deda mraza.

Najbolje od svega sto su obojica imali isto godina kada su dosli u Bg, iz istog kluba, ista pozicija, samo sto je jedan igrao 15, a drugi 25 minuta, jedan ubacivao 5 poena, a drugi 10, i sve to u vremenskom periodu od svega godinu dana. Ali eto, verovatno je navijacko opredeljenje od malih nogu ovog uspesnijeg ucinilo da nekom magijom kosta isto kao ovaj drugi.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, John Terry said:

B92 prenosi da nam Makabi ulazi u Petruševa nakon propalih pregovora sa Ledejem. Zanimljivo. Miško beše izjavio ili NBA ili Zvezda?

Pa ja nesto ne verujem da bi igde imao minutazu kao kod nas mada sa Miskom se nikad ne zna

Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...