Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

2 minutes ago, Nenadd said:

Na raportima sa priprema smo godinama unazad mogli da cujemo i procene poput:

-Vidi ga Deda kako se zategao

-Borisa izgleda dodao koje kilo

-Derik Braun ce biti nase najvece pojacanje

-Adamsu samo treba jos malo vremena

-Na Branka se ove sezone izgleda nece ozbiljnije racunati...

 

Tako da se ja ne bi zaletao, neka Neda prasi i za pocetak prodje pripreme bez povreda, za ostalo cemo lako.

 

Pripremna protiv Kluža prošle sezone 😄

 

34436FB2-6A2E-4719-A7F1-0CDE6F1C4036.jpeg

Edited by Fromthecorner
  • Like 5
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, MrTwister said:

Pokusavah da nadjem EL topic al izgleda da treba novi da se otvori no samo htjedoh da obavjestim javnost da je poceo Early Bird za ELTV i da uz promo code ELBIRD mozete ostvariti 20% popusta na godisnju pretplatu pa je umjesto 32 eura, za godinu platite sa ovim kodom 25,6 eura. Znam da me je pitalo nekoliko vas i da se ljudima isplati ovo da uzmu sad bolje nego da daju za par mjeseci EON pretplate ono sto bi odje za godinu dobili ako ih ne interesuje nista osim EC i EL kao sto je slucaj kod mene i SK. Mogu mi i @uvrnuto i @Don Dusko pomoci da nekako vise ljudi vidi to dok ne pocne sezona a kapiram da ce dotad trajati ovaj promo code. Da ne zaboravim i @Ne sam Safete i cini mi se @uini koji su me takodje pitali oko ovoga prosle godine.

Za ove sto su vjesti sa VPN-om i znaju i imaju isti, ima fora da se ovaj ELTV uzme i za nesto jace od 10 eura, nesto fazon 10,70. Ali o tome bolje u dm da mi pisete. Nadam se da ce znaciti ovo nekom da vas na vrijeme obavjestim 😄

 

Samo prenesim info od kolege @MrTwistera za Euroleague TV.

  • Like 4
  • Love 1
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...