Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

Nijednog trenutka nije trebalo sumnjati u takvu odluku. Verujem da će i Ilić na pozajmicu, kao i da će do početka sezone stići igrač(i) koji će nas dodatno ojačati.

Sve je pod kontrolom, bez brige, samo Zvezda Crvena❤️

Link to comment
Share on other sites

Moja procena je da ce biti prodato oko 5-6 hiljada, nisam optimista za vise. Barem prema ovom sto vidim kako ide online u ovih 2 sata. Sa nivoa 200, od tih ~1000 koje su u opticaju, ne vidim da je prodato vise od 50%, mozda cak i 40%. Dakle ni 400-500 karata. A obicno je najveci udar na pocetku. 

 

Realno, sajt je ok radio, mesta ima (iako nisu pustili sve), nema nekog razloga da ide prodaja ovako lose, pa cak i da ljudi nisu bas zadovoljni ponudom. Ja nisam zadovoljan pa sam opet kupio. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, hk1 said:

jel moguce da nikog ne zanima prijateljska danas sa borcem 🙄

 

jel zna neko molim vas kad se igra i jel pustaju gledaoce?

 

Mene zanima :classic_smile: Rado bih prosetao do Pionira i probao da udjem iako cisto sumnjam da pustaju, no nigde nema informacije kad se igra.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, СтелаРоса said:

Online ne mogu da se kupe sezonske ako nisi clan klub?

Ja sam ukucao broj stare članske a za broj sezonske stavio kosu crtu jer prošle godine nisam uzimao i uspeo sam da kupim

1 hour ago, Filbi said:

Šta se dobija uz sezonsku, spominjali su na sajtu neke poklone

 

prošle godine su bili majica i privezak 

 

 

Mogo bi Nektar ladno pivo da deli

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, Kooineeperk said:

Moja procena je da ce biti prodato oko 5-6 hiljada, nisam optimista za vise. Barem prema ovom sto vidim kako ide online u ovih 2 sata. Sa nivoa 200, od tih ~1000 koje su u opticaju, ne vidim da je prodato vise od 50%, mozda cak i 40%. Dakle ni 400-500 karata. A obicno je najveci udar na pocetku. 

 

Realno, sajt je ok radio, mesta ima (iako nisu pustili sve), nema nekog razloga da ide prodaja ovako lose, pa cak i da ljudi nisu bas zadovoljni ponudom. Ja nisam zadovoljan pa sam opet kupio. 

 

Eh da, zaboravih, uz to imamo i sezonske za LS za FKCZ... tako da ce se podeliti ljudi. A za FK je valjda vec prebaceno 13.000 sezonskih. 

 

#LakoJeKomsijama oni imaju samo EL. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Kooineeperk said:

Moja procena je da ce biti prodato oko 5-6 hiljada, nisam optimista za vise. Barem prema ovom sto vidim kako ide online u ovih 2 sata. Sa nivoa 200, od tih ~1000 koje su u opticaju, ne vidim da je prodato vise od 50%, mozda cak i 40%. Dakle ni 400-500 karata. A obicno je najveci udar na pocetku. 

 

Realno, sajt je ok radio, mesta ima (iako nisu pustili sve), nema nekog razloga da ide prodaja ovako lose, pa cak i da ljudi nisu bas zadovoljni ponudom. Ja nisam zadovoljan pa sam opet kupio. 

Prve nedelje samo obnova za prošlogodišnje vlasnike. Takvih je oko 3k.

Prodaja za nove od 11.9.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...