Jump to content

KK Crvena Zvezda 2023/24- Domaca osnova vs strani placenici


Čvarkov

Recommended Posts

11 minutes ago, NikadProtivKaline said:

to je to jbg

opet se pokazuje da koliko god para da das coxu, magistar jednostavno nume

spucana ogromna lova za nase uslove i opet si ostavio rupe u odbrani spolja i krater na 4

covicu odlazi!

 

Pokusavam da shvatim sta pricas. Koji krater na 4. Koga bi ti doveo na 4 trenutno? Ono sta sam video od Simonovica i Dede na 4 je po meni odlicno. Krenuti ovako, pa ako ne ide videti sta ima posle NBA kata. Znaci po tebi treba kupiti jos nekoga po svaku cenu. Nema veze kakav je.

Moz misliti Tea nije hteo Ivanovic, pa su ga ipak podpisali. Mislim da to tako ne funkcionise. I na kraju, posto si tipican hejter, Covic se trenutno ne pita u Zvezdi, pa moras da nadjes neku novu metu.

  • Like 3
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, NikadProtivKaline said:

to je to jbg

opet se pokazuje da koliko god para da das coxu, magistar jednostavno nume

spucana ogromna lova za nase uslove i opet si ostavio rupe u odbrani spolja i krater na 4

covicu odlazi!

 

Polako sa prognazama, prema informacija koje smo imali, a i poznavajaci Duska ne mislim da je Covke bas mogao puno tu da mesa prste. Sacekajmo bar da vidimo kako ce to izgledati na ovim pripremnim turnirima koje cemo moci da gledamo, pa onda sudite. Ja licno smatram da je tim ove sezone bolji nego onaj prosle godine, pogotovo od onog koji je poceo sezonu, plus imamo ozbiljnog trenera. Sa jednim do dva pojacanja u doselekciji mozemo imati bas lepu sezonu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Admiral said:

Kako smo dosli do toga da je Mitrovic neupotrebljiv za EL?

 

Covek prosle godine bio nas najkonstantniji igrac ako se posmatra cela EL sezona.

Uz Petruseva jedini od visokih koji je imao veliki doprinos, sto dodatno uvecava ono sto je radio.


Brzo se zaboravila njegova nemoć u EL, nema veze, imaćemo opet priliku da se podsetimo kad krenu da mu skaču po glavi. Njegov iznad proseka košarkaški IQ je jedina stvar koja mu omogućava da bude koliko toliko koristan u napadu ako mu mečap odgovara,  za odbranu neću ni da počinjem. Eto ispravka, nije skroz neupotrebljiv, može da doprinese u napadu ako mu odgovara protivnički centar.

Edited by K.Dot
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Firga said:

 

Kakve veze imaju grobari sa nasim timom i njegovim manama?

Nemaju veze sa našim timom, ali imaju veze sa doživljajem tima od strane velikog broja navijača. Da oni igraju EK kao ranijih godina vladala bi opšta euforija oko ovog našeg rostera, već bi se videli na F4. A ovako čim oni imaju dobar tim i igraju EL, ništa ne valja, samo kuknjava i mračenje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, K.Dot said:


Brzo se zaboravila njegova nemoć u EL, nema veze, imaćemo opet priliku da se podsetimo kad krenu da mu skaču po glavi. Njegov iznad proseka košarkaški IQ je jedina stvar koja mu omogućava da bude koliko toliko koristan u napadu ako mu mečap odgovara,  za odbranu neću ni da počinjem. Eto ispravka, nije skroz neupotrebljiv, može da doprinese u napadu ako mu odgovara protivnički centar.

 

Zbog toga je doveden Martin da budu kompatabilni, i da se dopunjuju. 

Meni je mnogo veci problem sto on nije doprineo gotovo nista, pa je Luka morao da radi i stvari za koje nema kvalitet (mecapovi koje pominjes) a opet njega proglasismo kao visak. 

 

Mislim da je Luka u konacnici imao dobru sezonu i da bi bio jos bolji da je imao kolegu sa kojim se dopunjuje, kao sto mislim da ce sa Bolombojem i Tobijem da bude slucaj. 

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

  nama da je samo da dolaze igraci, a gde ce oni svi da se uklope to nije ni bitno...mozda dodju 2 i 4 mozda i ne, nemam pojma...

   sustina je da mi u ovom timu imamo 3 igraca koji kad su u igri zahtevaju loptu u rukama ( Sabaz, Teo, Nedovic) i to ce biti tesko uklopiti a ne da dodju jos neki slicni, tipa Sved...na 4 smo mozda tanji ali imamo sta da ponudimo...Simonovic ono sto je igrao na SP je sasvim zadovoljavajuce bilo, Davidovac standardan a imamo i Lazarevica tu ako zatreba...

 

  

Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, MarkoKep said:

Nemaju veze sa našim timom, ali imaju veze sa doživljajem tima od strane velikog broja navijača. Da oni igraju EK kao ranijih godina vladala bi opšta euforija oko ovog našeg rostera, već bi se videli na F4. A ovako čim oni imaju dobar tim i igraju EL, ništa ne valja, samo kuknjava i mračenje.

 

Ja ti opet kazem da nema veze sa njima. Ako se zeli iskorak u EL, potreban je roster koji je kompletan i izbalansiran. Ovaj nije, i opet ti kazem, to nema veze sa komsijama.

 

Sto se tice ABA lige, cak je veci faktor domaci teren u finalu i sa tom prednoscu bi cak i sa ovim rosterom mogli do pobede. Kazem cak i sa ovim, jer je trenutno slabiji, a ako hoces i solidno jeftiniji od komsijskog.

 

Ali za EL, ovo nije dovoljno da se napravi iskorak. Mane su ocigledne i velike, sto naravno ne umanjuje odredjene kvalitete i vrline.

Edited by Firga
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zašto ne sačekate da se momci uigraju i da se hemija stvori. Nikada 12 najboljih ne garantuje neki uspeh. Primer u fudbalu je PSG, ili Realovi Galaktikosi. Ja baš mislim da je potrebno u rosteru da bude i manjeg kvaliteta, ne bi li u bitnim utakmicama neko baš "pustio" njih na zicer nadajući se promašaju. Prim.aut. Stefan Jović protiv Litvanije. Nikada sam krem ili preskupi Igrač, a zapravo Igrač sa velikim mudima koji prihvata ulogu match winnera. Opustite se, mislim da uz lepo peglanje gospodina Duška Ivanovića ovo može da bude sasvim lepa sezona. Pussa 🙂

Edited by Heineken91
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, VISOKOLETAC said:

Pokusavam da shvatim sta pricas. Koji krater na 4. Koga bi ti doveo na 4 trenutno? Ono sta sam video od Simonovica i Dede na 4 je po meni odlicno. Krenuti ovako, pa ako ne ide videti sta ima posle NBA kata. Znaci po tebi treba kupiti jos nekoga po svaku cenu. Nema veze kakav je.

Moz misliti Tea nije hteo Ivanovic, pa su ga ipak podpisali. Mislim da to tako ne funkcionise. I na kraju, posto si tipican hejter, Covic se trenutno ne pita u Zvezdi, pa moras da nadjes neku novu metu.

 

Na primer ne bih doveo Teodosića i Davidovca nego bih za taj novac na vreme potpisao Veba pre nego što je potpisao za Makabi.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Heineken91 said:

Zašto ne sačekate da se momci uigraju i da se hemija stvori. Nikada 12 najboljih ne garantuje neki uspeh. Primer u fudbalu je PSG, ili Realovi Galaktikosi. Ja baš mislim da je potrebno u rosteru da bude i manjeg kvaliteta, ne bi li u bitnim utakmicama neko baš "pustio" njih na zicer nadajući se promašaju. Prim.aut. Stefan Jović protiv Litvanije. Nikada sam krem ili preskupi Igrač, a zapravo Igrač sa velikim mudima koji prihvata ulogu match winnera. Opustite se, mislim da uz lepo peglanje gospodina Duška Ivanovića ovo može da bude sasvim lepa sezona. Pussa 🙂

Teodosica nije zeleo Ivanovic. Ne znam zasto je tesko poverovati u to. 

Mada kada isto u toku sezone napisu Markos ili neko za koga se zna da ima dobre informacije,onda ce se verovati u to. Isto sam napisao da Sved nema nasu ponudu, ljudi se smejali pa posle  dva dana Markos napisao isto i sve lagano.

Ako te bas zanima pored Tea ima jos jedan igrac kojeg nije zeleo (nije DeDa).

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Čočo said:

Evo nam i Tobija uskoro u ekipi. Za turnir u Minhenu bićemo kompletni. 😄

Играју они разигравање, неће он ништа пре Давидовца.

 

4 minutes ago, Igor_ said:

Ako te bas zanima pored Tea ima jos jedan igrac kojeg nije zeleo (nije DeDa).

Ко?

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Igor_ said:

Neka to na prvi "kiks" ekipe otkriju insajderi 😁, rano je da ispucamo izgovore sad.

Pa realno, nije tesko pogoditi.

Shabaza bi svako hteo, Gidra, Tobi, Hanga i Yago su par ekselans Duskov odabir, ostaju jos samo Bolomboj koji se koncepcijski savrseno uklapa i Simonovic koji se apsolutno ne uklapa, sem ako ne racunamo Covicevu viziju o timu sa 12 domacih.

Dakle, racunica je jasna.

Uz to sam siguran da nije odusevljen time sto ima Nedovica u ekipi ali sa njim je vec naucio da zivi i od jeseni bi trebalo da ide samo lakse jer ce i uslovi za saradnju biti bolji no lani.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guru locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...