Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Što se mene tiče ostaće upamćena i scena sa derbija, Ohi daje gol i ide da slavi sa Erakovićem pred protivničkim navijačima, Dragović (uz Kataia i Ivanića) ih autorativno vraća i izvinjava se Grobarima. Pre svega veliki čovek i profesionalac, a moramo biti ponosni što je naš Zvezdaš.

  • Like 22
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, merosina said:

Neke novine pisu da jurimo Lijanko Vojnovića, da je od juna slobodan igrac.

 

Pored Brazilskog ima i nas pasos, pa se ne bi racunao kao stranac

Prelistao sam sve novine na netu, nigde nisam naisao na to da jurimo Vojnovica…gde si brate video to?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, El Professoren said:

Prelistao sam sve novine na netu, nigde nisam naisao na to da jurimo Vojnovica…gde si brate video to?

Prelistao sam i ja i ima na Kuriru vest o Vojnovicu. Navodno trazimo dva nova stopera, a Vojnovic je jedna opcija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, božija noga said:

Izgleda da će munjevito da ode. Piše da je Sremčević na listi mogućih pojačanja Sankt Paulija. PS: srećna nam dupla kruna.

 

https://www.ndr.de/sport/fussball/Datenanalyse-zum-Kader-des-FC-St-Pauli-nach-dem-Hartel-Abgang,pauli7984.html

Pauli nikad nije platio više od dva miliona  za nekog igrača. Racunam da je njima bio interesantan dok je igrao u Lucanima, ali sada su sanse za transfer skoro nula. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Posle prespavane noći, juče sam posle dužeg vremena pustio suzu zbog Zvezde. I pored svih poltrona koji su u klubu i oko kluba na kraju su momci na terenu tu da probude emociju u nama. Suza je potekla jer smo imali a nismo znali šta imamo, Dragović nije bio samo štoper i kapiten. On je bio vođa. Pravi istinski. Profesionalac kome je grb Zvezde bio na prvom mestu. Pustio sam suzu i zato što smo veliki klub a nije bilo stručnih i sposobnih ljudi da takvoj osobi, igraču i profesionalcu ponudimo ono što mu je Austrija iz Beča ponudila. Ugovor do kraja sezone i fotelju u sportskom sektoru na kraju karijere. Možda mu i jesmo ponudili, to Markos možda bolje zna ali znajući kakvi poltroni odlučuju u klubu, poltroni koji su sušta suprotnost Dragu, poltroni kojima je samo pun dzep bitan verujem da se nisu potrudili kao Austrija da Drago ostane kod nas. Drago, još jednom hvala na svemu a ne samo na srcu što si ostavljao na terenu. Vole te tvoji Zvezdaši! ❤️

Edited by Čočo
  • Like 4
  • Love 5
Link to comment
Share on other sites

Neverovatno emotivno veče na Marakani.

Velika mi je čast i zadovoljstvo da sam imao tu privilegiju da gledam Aleksandra Dragovića u našem dresu. Čovek, kapiten, ljudina, koji sa podjednakim žarom i energijom igra protiv Radnika iz Surdulice i Mančester Sitija, čovek koji je delima i igrama pokazao kakav je zvezdaš i profesionalac. Hvala Drago za sve i srećno u nastavku karijere.

Pored Draga, utisak večeri mi je Kraso.

Kakav je ono igrač, kakav majstor sa loptom, šta je sve uradio sa loptom za 15 minuta igre, kontrola lopte, tehnika, pas, šut i na kraju golčina. Veliki majstor, Miloje kako zna i ume mora da ga implementira u ekipu.

Negativan utisak mi je organizacija proslave, voditelj programa, pesme sa razglasa i potpuno odsustvo osećaja trenutka kada šta treba uraditi, čovek se drao kao sumanut, ućutao se tek kad je ozbiljno izviždan od severne tribine.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Uopšte nisam optimističan povodom ovog prelaznog roka. Ako je nama za igranje u Evropi pojačanje ovaj 28.godišnjak kome je vrhunac karijere APOEL i koga traži Milojević jer ga je trenirao tamo onda nam se ne piše dobro. Milojević i dalje živi 2017.godinu kada je tako dovodio pojačanja i vrhunac mu je bio igrač kvaliteta Ben. Danas je 2024.imamo više novca i ako hoćemo iskorak u Evropi mora bolje i pametnije da se ulaže. Pravi primer je Bukari. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Milojeviću ne treba davati mnogo da se pita oko prelaznog roka,jer osim Bena kojeg je @Čočo naveo,njegove želje su bile teški promašaji.

Ono što pamtim su Čaušić,Stojiljković i Kanjas.

 

Bukvalno,igrače iz rekreativnih liga poput Kipra treba izbegavati.

Valjda Marin ima već neke mete koje poseduju odredjeni kvalitet.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Milojeviću ne treba davati mnogo da se pita oko prelaznog roka,jer osim Bena kojeg je @Čočo naveo,njegove želje su bile teški promašaji.

Ono što pamtim su Čaušić,Stojiljković i Kanjas.

 

Bukvalno,igrače iz rekreativnih liga poput Kipra treba izbegavati.

Valjda Marin ima već neke mete koje poseduju odredjeni kvalitet.

 

 

 

 

 

😄

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Polivalentni Stevica said:

Milojeviću ne treba davati mnogo da se pita oko prelaznog roka,jer osim Bena kojeg je @Čočo naveo,njegove želje su bile teški promašaji.

Ono što pamtim su Čaušić,Stojiljković i Kanjas.

 

Bukvalno,igrače iz rekreativnih liga poput Kipra treba izbegavati.

Valjda Marin ima već neke mete koje poseduju odredjeni kvalitet.

 

 

 

 

Polako druže. Tada budžet nije bio koliko je sad. Uostalom imao je sasvim solidne rezultate. Domaće titule su bile tu, ušao dva puta u LŠ preko kvalifikacija, gde je kasnije osvojio 7 bodova u dva izdanja LŠ.

 

Citam i da se Katai produžuje. Uopšte nisam optimista što se njegovih igara tiče u Evropi. Fudbal koji on igra tamo ne prolazi. Jedino ako ga planiraju samo za JSL

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, No name said:

Polako druže. Tada budžet nije bio koliko je sad. Uostalom imao je sasvim solidne rezultate. Domaće titule su bile tu, ušao dva puta u LŠ preko kvalifikacija, gde je kasnije osvojio 7 bodova u dva izdanja LŠ.

 

Citam i da se Katai produžuje. Uopšte nisam optimista što se njegovih igara tiče u Evropi. Fudbal koji on igra tamo ne prolazi. Jedino ako ga planiraju samo za JSL

Naravno,nesumnjivo je da možemo da platimo par miliona za jednog igrača.

33 minutes ago, Markoss said:

 

😄

Mogao sam još gore napisati,da Mrkela ima svoje mete.😃

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Terzic kao funkcioner ima zavidan broj titula, svaka cast ali njegov najveci uspeh u FK je to sto je navijace ubedio da ja Marin odlican skaut i da on ima bazu igraca koje dovodi😂

Bukvalno je od "jebem ti Mrkelu" napravio "sreca pa je Marin tu".

 

Kad ono eto Kulibalija nekog. 

Edited by Igor_
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Koja crna sreca, koja crna ocekivanja...

Jahaci iz fotelja sve sto su dotakli pokvarise, a cigani sad treba da ocekuju "kule i gradove". 

Oni bre nisu pripremili teren pred proslu sezonu kada je u dzepu bila grupna faza Ls, bilo je par dobrih ulaznih transfera ali daleko od toga da su kompletirane linije tima sto se i pokazalo u prvom delu sezone.

Sada ocekujem nove "rupe na saksiji" uz 1.000 imena koja ce defilovati portalima i forumima.

Nema struke, sve je stihija i jasno je da ce se to i nastaviti.

Edited by Manoly
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, božija noga said:

 

 

 

Stvarno ne bi bilo lepo da komšijama kvarimo posao. Ovo jeste neviđeno pojačanje za naš fudbal, ali mi treba da budemo široke ruke.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Stvarno ne bi bilo lepo da komšijama kvarimo posao. Ovo jeste neviđeno pojačanje za naš fudbal, ali mi treba da budemo široke ruke.

Traže ga oba kluba. Mi smo već jednog Gruzina imali.

Link to comment
Share on other sites

Hvala kapitenu Dragovicu na svemu sto nam je pruzio. Neverovatan kvalitet, iskustvo, profesionalizam. Doci u najboljim godinama u nasu ligu iz Bundeslige moze samo neko ko mnogo voli ovaj klub. Meni licno jedan od najomiljenijih igraca koje sam gledao u Zvezdinom dresu. Hvala mu jos jednom.

 

Njegov odlazak je veliki udarac za odbranu. Nisam siguran da su Spajic i Djiga sposobni da budu tandem u LS. Da stvar bude jos gora, i dalje nam trebaju novi igraci na obe bekovske pozicije, stvarno neverovatno sta su ljudi u klubu dozvolili. Mada me ne bi iznenadilo da Rodic i Mijailovic ponovo budu starteri. 
 

Pored odbrane, trebace i u veznom redu bar jedan igrac za 11. Nadam se ne vise, jer bi to znacilo da je otisao Hvang. Stamenic, Hvang, Ivanic, novi veznjak, pa neka probere Milojevic ko ce biti starteri u zavisnosti od toga sta zeli da igra. Tu je i mali Knezevic koji mi se bas svidja i ako nista drugo moze da ukrade minute makar u prvenstvu. 
 

Sto se tice napada, pre svega krilnih pozicija, verujem da je Olajinka igrama na prolece kupio svoje mesto u 11 bar na pocetku naredne sezone. Taj momak ina posten odnos prema klubu i dresu koji nosi. Nakon dobrog pocetka prosle sezone sklonjen je radi kombinacije Serifa, ali je cutao, radio, grizao svaki minut i na kraju mu se moralo vratiti. Odlaskom Bukarija nam treba i novo krilo i to se nadam da ce se traziti neki top igrac nivoa pribliznog Hvangu. Serifa bih premestio na klupu i koristio kao dzokera kada napadamo bunker i krenemo u vecoj kolicini da centriramo loptu. Jeste popravio i on utisak na prolece, ali ne sme Zvezdin prvi napadac da ima problem sa prijemom i dodavanjem lopte. Vrlo prosto. Pritom uzasna realizacija, konstantno ostajanje u ofsajdu, itd...

 

Dakle, ovako nesto bi nam trebalo:

Glazer

???? - ???? - Djiga/Spajic - ????

???? - Hvang

???? - Ivanic - Olajinka

????

+ Rodic, Mijailovic, Stamenic, Knezevic, Katai, Sljivic, Serif, Sremcevic...

 

Trebace tu i rezervni golman i jos jedan stoper. 
 

Sto se tice nekih mojih zelja: 

- Lyanco stoper, neko ga je vec spomenuo danas na temi. Iskustvo iz PL, ima sigurno kvalitet za nas

- Arnautovic, istice mu ugovor i ne moram da objasnjavam kakvo bi bio pojacanje

- Lazovic, ali verovatno nije realan zbog nacina na koji je otisao iz kluba

- Miladinovic iz Cukarickog, taj momak zna bas dosta fudbala, ali pod uslovom da imamo plan sa njim, a ne da ga dovedemo reda radi kao Kabica npr

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...