Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Otkup Đige je no brainer, ispade još i planski za naše standarde. Napredovao je prilično uz Dragovića, fizički na nivou, nimalo sporać za svoje gabarite, hrabar u startovima, ne libi se ni da iznese loptu. Ne rastu baš na drvetu takvi primerci sa 21 god. 

 

Pozajmica+otkup kao model dovođenja talentovanih stranaca ispod radara je nešto za čim klub vapi u 2024. I gle čuda čim su probali dobiše mali džekpot. 

  • Like 17
Link to comment
Share on other sites

Bilo bi lepo da i košarkaši budu na proslavi u subotu. Što se tiče utakmice nemam nikakav komentar jer iskreno nisam ni gleda, nemam Arenu a nisu mi se ganjali strimovi.

Jel ovo prva dupla kruna sa Milojem?

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Markoss said:

Pa nema sta da se ceka pocetak prelaznog roka, jer nijedan evropski klub ni u snovima ne bi dao 7 miliona za Bukarija. Toliko za takvog igraca daju samo MLS, Saudijci ili od Evropljana, eventualno Rusi. 

Da li ima istine u tome da smo za njega zimus imali ponudu od 10 miliona? 

Link to comment
Share on other sites

Bas je bitno je li deset ili sedam miliona s ovakvim nacinom rada.Umjesto da napredujemo iz sezone u sezonu, mi ili stagniramo ili nazadujemo.Da su ga prodali i za 100 miliona sve bi bilo isto, jedino bi ekipica oko Terze bolje omastila brke.Bukari je za nasu ekipu bio odlican igrac, tako da mi je zao sto ide jer cemo tesko naci pravu kompenzaciju.

  • Like 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

Darko Lazovic je free agent za mesec dana, plata mu je verovatno oko 500k, znaci milka za dve godine. Odličan transfer koji se nece dogoditi jer je Darko javno podrzao Vidica.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Markoss said:

Vasilije Kostov je paklen igrac. Treba ga vec sad povesti na pripreme sa prvim timom, bukvalno kompletna desetka. 

kostov ili onaj što ga zovu "mesi" pitanje je sad

kad god čujem te nadimke "mesi" "ronaldo" dođe mi da povraćam

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Perkos2 said:

kostov ili onaj što ga zovu "mesi" pitanje je sad

kad god čujem te nadimke "mesi" "ronaldo" dođe mi da povraćam

 

 

Maksimovic ima verovatno najbolju nogu u Srbiji, u smislu preciznosti suta, centarsuta, dodavanja. Bukvalno Luka Modric stajl. Ali jebe ga malo gradja, meni ni kondiciono ne izgleda on spreman da odigra 90 minuta ozbiljne utakmice. Ali treba ga polako uvoditi u ozbiljan fudbal i pazljivo raditi s njim. Nije to samo da igra utakmice jednom nedeljno, vec da se radi pre svega na tome da mu telo spreme za zahteve koje moderan fudbal trazi, ali ne bi me iznenadilo da i on kao Modric malo kasnije nadodje i da i ne vidimo u Zvezdi koliko zapravo moze. Ovde nema ko ni da radi sa njim strucnije malo, tako da ce mu dosta taj drugi klub determinisati nastavak karijere, i nadam se da nece pogresiti. 

Link to comment
Share on other sites

Dragović u Austriji iz Beča.  Hvala mu za svaki sekund proveden na terenu,  verujem da mu nije bilo lako sa secikesama iz uprave i pojedinim saigračima/trenerima.

   Hvala i dedi.

 

Druga strana medalje,  iako se i ove sezone svojski trudio i davao svoj maximum, nije to onaj Dragović od pre sezonu-dve ( sto je i razumljivo). Ali i kao takav, trenutno je naš najbolji stoper.

  • Like 22
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Dva najveća Zvezdaša ali ne oni koji se busaju u grudi i pričaju o tome na sva usta već su delima to pokazali, Miloš Ninković i Aleksandar Dragović. Prvi došao kada nije imao pas za šta da nas ujede a bio u najboljim godinama i mogao je da ode u ozbiljnije klubove koji bi ga ozbiljno i platili. Ali on je došao u svoj klub, da pomogne i vrati tamo gde joj je bilo mesto. Drugi, Aleksandar, došao da ostvari svoj i dedin san, došao u najboljim godinama da sa svojim klubom ostvari snove, zaigra LŠ, bude kapiten i osvaja titule. Ne na zalasku karijere i pred penzijom već kada je u najboljoj formi i kada je mogao najviše da pruži. Ljubav prava, istinska, koja se pokazuje na način koji su izabrali ova dva momka. To su pravi Zvezdaši i ako ima sportske pravde obojica treba da budu zapisana u knjigama istorije kluba. Hvala ti Drago na sve, zaslužio si mnogo toga. Sutra ćeš dobiti ispraćaj kakav dolikuje velikom profesionalcu i Zvezdašu. ❤️

Edited by Čočo
  • Like 26
  • Love 6
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Doći sa nepunih 30, direkt iz jednog Leverkuzena, na to i standardni reprezentativac Austrije. U klub o kojem si kao dete samo slušao i upijao tamo daleko. Šta reći osim hvala Dragovići na kućnom vaspitanju. Ljubav za sve, do kera.

 

Zauvek Kapiten i jedan od nas! 

Drago ❤️

 

spacer.png

Edited by Molina23
  • Like 20
  • Love 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Hvala Dragović. Igrao je srcem i hvala mu na tome. Osvojio šest trofeja , po tri kupa i prvenstvo, bio kapiten, igrao sa Zvezdom Ligu šampiona, uradio ono što je san mnogih koji navijaju za CZ, I na kraju se povukao kada je realno dostigao maksimum. 

Srećno u nastavku karijere. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...