Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Izgleda da je nepopularno misljenje ali ja sam bio veliki fan Bukarijeve igre. Istina da je cesto glupo i sebicno igrao, ali nam je njegova brzina i tehnika stvorilo vise sansi od svih drugih krilnih igraca zajedno. Nadam se da je obestecenje bar 8 miliona.

  • Like 11
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Milko Miller said:

Izgleda da je nepopularno misljenje ali ja sam bio veliki fan Bukarijeve igre.

Nisi sam. I ja sam.

Koliko pišu 7 miliona. Nije baš 10, kao što su pisali, ali jeste najveći izlazno transfer kada su stranci u pitanju.

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Nesumnjivo da je bio jedan od najboljih i najznačajnijih za našu igru ali on je pravi primer krave muzare. Da punu kofu mleka a onda šutne i prospe sve. I to na veliki broj utakmica. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

MAX SPORT PIŠE:

 

Veliki izlazni transfer napravila je Crvena zvezda i brzonogog krilnog napadača – Osmana Bukrija prodala za 7 miliona evra u Ostin, klub koji se takmiči u MLS.

Bukari je već otputovao u Sjedinjene Američke Države gde će nakon lekarskih pregleda i zvanično staviti potpis na višegodišnji ugovor klubu koji se takmiči u Zapadnoj konferenciji MLS-a. Reprezentativac Gane je za Zvezdu odigrao 77 utakmica i postigao 25 golova uz 20 asistencija, a u klub je stigao za 3 miliona evra iz Genta, što znači da je Zvezda napravila sjajan posao njegovom prodajom.

Link to comment
Share on other sites

Doveden za 3 miliona, pokazao se kao izuzetno kvalitetan igrač za naše uslove i dao ogroman doprinos, prodat za 7 miliona - kamo sreće da imamo više ovakvih transfera, gde bi nam kraj bio.

  • Like 18
Link to comment
Share on other sites

Bukari je doneo zvezdi brzinu u napadu, sebičan je i promašivao je puno toga ali je jedini je od zvezdinih igrača kojeg suparnici iz LŠ nisu mogli da isprate brzinom.

Mogao je i bolje ali daleko od toga da je promašaj kao pojačanje, valjda će pronaći nekog sličnog brzanca kao zamenu

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Don Juan said:

Nisi sam. I ja sam.

Koliko pišu 7 miliona. Nije baš 10, kao što su pisali, ali jeste najveći izlazno transfer kada su stranci u pitanju.

Ma kakvih 10 miliona ljudi. Da li ste realni???

 

To je zimus Terza lupio kako bi nam zamazao oči u trenutku prodaje Nedeljkovića i Mijatovića. U fazonu, prodali smo ovu dvojicu nebitnih klinaca ali zato smo odbili 10 miliona za Bukarija jer nema prodaje najboljih igrača.

A realnost je da te ponude od 10 miliona nije ni bilo !

5 hours ago, Mile1 said:

Koliko je dobar igrac Hvang izgleda kao Kross za ove nase livade. Koliko cemo imati ambicije videcemo po tome da li cemo zadrzati Hvanga

Prodaće ga odmah, ako ga zapravo nisu i prodali već jer se izlaznom klauzulom ne pitamo ništa. Verovatno će Terza pokušati da pokaže kako smo ozbiljan klub u eventualnom pokušaju da kupca namoli da ga ostavi dok ne prođu kvalifikacije za LŠ, a nama poslati poruku da nema odlaska najboljeg igrača dok se kvalifikacije ne završe

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
4 hours ago, Guru said:

Doveden za 3 miliona, pokazao se kao izuzetno kvalitetan igrač za naše uslove i dao ogroman doprinos, prodat za 7 miliona - kamo sreće da imamo više ovakvih transfera, gde bi nam kraj bio.

Rekao bih da je evidentan pozivitan trend otkad Marin ima bitniju ulogu u klubu:

 

Dolasci pod Marinom:

 

I. Vec otisli/pred odlaskom

 

Osman Bukari:

IN: 3.000.000 €

OUT: 7.000.000 €

+/-: 4.000.000 €

 

Irakli Azarov:

IN: 300.000 €

OUT: 3.000.000 €

+/-: 2.700.000 €

 

Stefan Mitrovic:

IN: 500.000 €

OUT: 1.300.000 €

+/-: 800.000 €

 

Aleksandar Pesic:

 

IN: 1.000.000 €

OUT: 1.500.000 €

+/-: 500.000 €

 

Egor Prutsev:

IN: 900.000 €

OUT: (1.200.000 €)

+/-: (300.000 €)

 

Kings Kangwa:

IN: 1.500.000 €

OUT: (1.500.000 €)

+/-: (0 €)

 

Kalifa Coulibaly:

IN: 0 €

OUT: 0 €

+/-: 0 €

 

Marko Rakonjac:

IN: 0 €

OUT: 0 €

+/-: 0 €

 

Alex Vigo:

IN: 110.000 €

OUT: 0 €

+/-: 110.000 €

 

=:

IN: 7.310.000 €

OUT: 15.500.000 €

+/-: 8.190.000 €

 

 

 

II. Jos u klubu

 

Hwang In Beom:

IN: 5.000.000 €

 

Cherif Ndiaye:

IN: 4.000.000 €

 

Nasser Djiga:

IN: 2.250.000 €

 

Uros Sremcevic:

IN: 2.000.000 €

 

Omri Glazer:

IN: 1.200.000 €

 

Uros Kabic:

IN: 800.000 €

 

Milos Degenek:

IN: 500.000 €

 

Edmund Addo:

IN: 400.000 €

 

 

Srdjan Mijailovic:

IN: 300.000 €

 

Jean Philippe Krasso:

IN: 0 €

 

Peter Olayinka:

IN: 0 €

 

Marko Stamenic:

IN: 0 €

 

Uros Spajic:

IN: 0 €

 

Lazar Nikolic:

IN: 0 €

 

=:

IN: 16.450.000 €

Edited by Milko Miller
  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Bukari je slikovit primer šta znači kada ispratiš i platiš igrača u najboljim godinama sa jasnim kvalitetima, zdravog i motivisanog da sa klubom ode na viši nivo na obostrano zadovoljstvo. Dati za njega 3 miliona nije ama baš nikakav rizik. Bacanje para je 800k za žalosnog Tomanea i slične bezveznjake. Valjda su to i idioti shvatili, mada teško to kod nas ide. 

 

Uz sve lutke je jedan od najboljih stranaca u klubu, na sve to rekordan izlazni transfer. Makar do odlaska Hvanga. MLS je nacrtana liga za Osmana, va bank fudbal, puni džepovi i bleja.

 

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

U velikoj meri sam ubeđen da će zamena za Bukarija biti Radonjić. 

 

Mislim da će čak lično Milojević insistirati na tom transferu.

 

Ovo je samo moja pretpostavka, ništa drugo. 

 

E sad, nisam za taj povratak, međutim, kada je Miloje uspeo onako da povrati samopouzdanje Endijaeu, ne sumnjam da bi tako bilo i u ovom slučaju. 

 

O stručnosti gospodina Milojevića se možda može komentarisati, ali utisak je da i od nekih limitiranih igrača može da izvuče baš dosta.

 

Sa druge stane, prvi sam kada se kritikuje prodaja dece poput Mijata i Nedeljković, ali za prodaju Bukarija i recimo Azarova kapa dole.

 

Što sa samog Bukarija tiče, da ima realizaciju ni PL mu ne bi bila daleko.

 

I za kraj jedna anegdota u vezi njega, bio sam na severu na prvom meču protiv Pjunika, i kad dao onaj ludi gol, ja počeo Bukari Bukari Bukaaaari, a na to će random lik do mene, treba svinja da mi se buuuukaaaaaaari, i tako ponovio tri puta, jedno deset čoveka popadalo od smeha. 

Za mene jedan od boljih igrača koji je trčao na ovim livadama. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Odlično je Bukari odigrao kod nas. Pokazao je takođe i veoma visok nivo sebičluka i jako lošu realizaciju, što ga je verovatno sprečilo da ima daleko bolju karijeru.

 

Hvala na svemu.

 

Što se tiče novca, 7 miliona je ok, recimo da je kupljen za 3 i uzeo još milion na platu. Dobro smo prošli.

Link to comment
Share on other sites

Ajmo sad Šeri na levi bok, na desni Radonjić. Dobar napadač, zadnji vezni i Jang Seul na jedan bok na drugi još jedno pojačanje i Drkušić kao štoper. 

Link to comment
Share on other sites

Zna li se gde jurimo nove igrače, bekovi, krilo i pretpostavljam špic?

 

Ako prodaju Glazera i Hvanga trebaće nam fazon 6 igrača za prvih 11.

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno zasto je sad prodat Bukari... zar nije bilo logicno da se saceka prelazni rok pa onda saslusati sve ponude, cenkati se, verovatno bi bilo vise interesenata... svakako njemu sve najbolje, zasluzio je

Link to comment
Share on other sites

Pa nema sta da se ceka pocetak prelaznog roka, jer nijedan evropski klub ni u snovima ne bi dao 7 miliona za Bukarija. Toliko za takvog igraca daju samo MLS, Saudijci ili od Evropljana, eventualno Rusi. 

Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Transfer ce biti validan i dobar , samo i samo ako dovedu dostojno pojacanje. 
Bukari je bio fenomenalno pojacanje, mnogo je uradio za Zvezdu..... Skeptican sam dok je u klubu mrkela ...
Ako krene rasprodaja ovako, ne pise nam se dobro . 
Cujem sad da ima ponuda za Hvanga i Izraelca.... Cilj ove sezone mora da bude ulazak u LS,da imamo kvalifikovane ljude, skaute, koji znaju sta rade , mi bi vec znali sta da trazimo , na kojim pozicijama..

Ovako, neka nam je bog u pomoc.

Edited by MishaZvezda1983
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...