Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Pre nekog vremena bilo je priče da smo zinteresovani za jednog drugog Gruzijca, Kiteišvilija iz Šturma, ali pošto su ovi uzeli titulu u Austriji verovatno od tog transfera nema ništa ...

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, mare80 said:

Pre nekog vremena bilo je priče da smo zinteresovani za jednog drugog Gruzijca, Kiteišvilija iz Šturma, ali pošto su ovi uzeli titulu u Austriji verovatno od tog transfera nema ništa ...

 

Njemu ugovor ističe ovog leta,  a verujem da smo platežno jači od Sturma  😄 takodje verujem da nismo jedini kandidati za potpis.

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, Don Juan said:

Pošto zatvaramo ovu sezonu, neka se javi dobrovoljac da otvori temu za sledeću 😁

 

Ako nema nekih dobrovoljaca koji bi okusali srecu sa otvaranjem teme, nije mi tesko da probam da nastavim niz 🙂 

  • Like 5
  • Thanks 5
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Kooineeperk said:

 

Ako nema nekih dobrovoljaca koji bi okusali srecu sa otvaranjem teme, nije mi tesko da probam da nastavim niz 🙂 

Samo napred. Ko se prvi javi, njegovo je.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Fat Zadd said:

 

Njemu ugovor ističe ovog leta,  a verujem da smo platežno jači od Sturma  😄 takodje verujem da nismo jedini kandidati za potpis.

Nemoj jbt nemoj, dovešćeš Goldija ovde

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Čočo said:

Evo Terzić kaže da Glazer nije na prodaju. Znači tražimo novog golmana. 

Kaže ima ponuda 7 miliona, ali ne ide za te pare nigde.

Znači ide negde za 4.

Inače, mogu da pomognu stariji, ali meni se čini da je on možda i individualno najbolji golman Zvezde u poslednjih 35 godina, ako ne i duže. Ne pričam o doprinosu u klubu, pošto je tu samo jednu sezonu, nego striktno o kvalitetu igrača. Svakako je najbolji od kada ja pratim, a to je početak 2000-tih.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ikac said:

Kaže ima ponuda 7 miliona, ali ne ide za te pare nigde.

Za Glazera?

Bila je ponuda od 2-3 miliona, mi smo tražili 5.

Za 7 miliona bi ga odneli na leđima.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Don Juan said:

Za Glazera?

Bila je ponuda od 2-3 miliona, mi smo tražili 5.

Za 7 miliona bi ga odneli na leđima.

Za Šerifa kaže imamo ponudu između 6 i 8 miliona. Ali ne da ga Miloje. 

  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Čočo said:

Za Šerifa kaže imamo ponudu između 6 i 8 miliona. Ali ne da ga Miloje. 

 

Možda yena ...

Za 8 milki evra bi ga ispalili kao djule iz onih cirkuskih topova u pravcu zainteresovanog kluba ...

  • Ha-ha 11
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ikac said:


Inače, mogu da pomognu stariji, ali meni se čini da je on možda i individualno najbolji golman Zvezde u poslednjih 35 godina, ako ne i duže. Ne pričam o doprinosu u klubu, pošto je tu samo jednu sezonu, nego striktno o kvalitetu igrača. Svakako je najbolji od kada ja pratim, a to je početak 2000-tih.

Meni se isto dopada Glazer, mada mi je posle Barija i te ekipe Dišljenković ponajbolji golman Zvezde. Po meni, bio bolji i od Stojkovića, o Borjanu da i ne pričam. Nego je imao neke povrede, ako se dobro sećam, ali je opet imao solidnu karijeru u Ukrajini. S reprezentacijom je imao neki problem, čini mi se, pa se tu na golu nije nešto ustalio.

Kao klincu mi je pojam golmana bio Ljukovčan, Dikom nešto nisam bio oduševljen, a dopadao mi se Milojević koji je došao posle Dike.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Pa Spajić i Điga su projektovani da budu starteri.

 

Tanko je to za Evropu, iako su obojica ok igraci, ali ostali smo bez najboljeg stopera i necemo dovesti zamenu. 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Markoss said:

 

Tanko je to za Evropu, iako su obojica ok igraci, ali ostali smo bez najboljeg stopera i necemo dovesti zamenu. 

Problematičnije su bekovske pozicije. Rodić je prvi lijevi bek posle svega što je uradio. Mijailović na drugoj strani ordinira, čovjek bio ubjedljivo najgori igrač u LŠ, na svakoj tekmi ga prosipali, pa i u onom derbiju(2:2) najgori naš pojedinac.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)
14 minutes ago, Markoss said:

Stojic je korektan igrac, ali nije bolji od Spajica i Djige. Opet dovodimo igrace za klupu. 

Nakon odlaska Dragovica i Djeda ostajemo samo na Spajicu i Djigi, za Degeneka nisam siguran. Treba jedan novi stoper za 11, ali i za rotaciju.

 

Terza opet u nekim svojim bajkama, verovatno je gledao na transfermsrketu cene pa utripovao kako pritiskom na zeleno dugme moze da dobije toliko novca koliko pise na sajtu. 

Edited by СтелаРоса
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Problematičnije su bekovske pozicije. Rodić je prvi lijevi bek posle svega što je uradio. Mijailović na drugoj strani ordinira, čovjek bio ubjedljivo najgori igrač u LŠ, na svakoj tekmi ga prosipali, pa i u onom derbiju(2:2) najgori naš pojedinac.

 

Slazem se, maltene su nam sve pozicije problematicnije od stoperske, ali jebiga, ni ovo mi nije najsrecnije resenje.

 

Treba dovesti oba beka startna, oba vezna startna, oba krila i spica. S tim da mislim sumnjam da ce Milojevic da se odrekne Olanjinke i Serifa. A ne bi me iznenadilo da Stamenic bude jedan od ta dva startna vezna ili univerzalac Micko. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...