Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Добро, лупио сам јбг, гледао сам га у буквално сада два меча само против Звезде. 

 

Јасно је да је далеко озбиљнији играч са таквом статистиком од Шерифа. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, Don Dusko said:

Haha.Znam ja koliko je to za nas. Samo ti kazem da za 4m ne mozes dobiti igraca koji sve radi. Problem je kod nas sto smo promasili dali smo za pogresan set vestina.

 

Mi za te pare moramo da ciljamo nesto drugo.. Svakako za nas je puno al za druge klubove je to sica. 


Nije ni poenta da sve radi, da sve radi, ne bi dosao u Srbiju i u Zvezdu.

Poenta je da radi ono sto treba, ili da bude golgeter ili da radi ono sto je recimo radio Falcineli koji je ovde prozivan do zla Boga a za Ndijaea je Zuba Ronaldo licno i personalno.

 

Link to comment
Share on other sites

Serif je covek koji u Superligi nije uspeo da postigne gol ove sezone, i to nastupajuci kao prvi centarfor Crvene zvezde.

 

Tu bukvalno moze da stane svaka dalja prica o tome da je koristan, zahvalan i slicno. Lik je napadac i treba da da gol i to bi trebao da mu bude osnovni zadatak.

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ljubitelj baklave said:

Lepo je predsednik Atalante rekao Terzicu : niste vi za LS, ako nemate 5 mil za spica :

 

To je citava istina o Zvezdi i bilo kom klubu za ovih prostora i LS. Naravno, ulazice u LS slicni klubovi pa i slabijo od Zvezde, ali samo kao ovako slucajan prolaznik , koji ide od azdaje do azdaje na porciju silovanja. 

 

FKCZ je jos i dobro prosla, nije bilo petardi i sestardi, pa cak ni 4 komada nisu primana. Uzela jedan poen , bar nije na nuli, svako ko je ocekivao nesto vise, je odvaljen od realnost. 

Ovde je problem sto mi igramo ispod nominalnog kvaliteta tima, cak i u domacoj ligi. Jebe mi se zaista za LS, vise sam se nervirao kad smo igrali 1 1 sa TSC, ovo sada je obicna srpdnja i zajebancija ovih 0 2.

Ne mora značit. Dobar trener, dobar skauting, dobar SD i 3. mjesto je dohvatljivo klubovima s ovih prostora (čak i 2. ako složiš dobru momčad). To što se mora proći škola, jbg, mora se. Al bar se uzme para od UEFE i od prodaje klinaca dok se školuješ. Onda kada bude vrijeme ukazat će se šansa. Sad, da li ćeš ju iskoristit, ili si klub koji nikad ne iskoristi ništa je pitanje. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

O cemu vi bri pricate i zamarate se? 

Zvezda vec dugo i u Fk i u Kk igra evropu. 

Proslo je kroz nju dosta trenera i jos vise igraca i uvek se ispostavi da nama ,,uvaljaju'' škart igrače i da se bas taj nas trenutni trener zaljubi u njih. Nigde u evropi ne postoje klubovi koji su imali  i debelo platali

 

Rišaira Živkovica, Kulibalija, Dionija, Gobeljica, Srnica, Zandara, Mijailovica, Rodica u penziji, Kanjaša, Van La Paru. 

I da je vecina njih igrala konstantno a neki su cak direktni krivci za izbacivanje iz evrope. 

 

E onda dodje Kk

 

Filip Covic, Derik Braun bez kolena, Sklrcijanticis iz penzije, Kino Kolom, Enerdzi King teri, Cirbes iz treceg mandata, Kuzmic, Lazarevi... 

 

I lista ide dalje i dalje i dalje za oba kluba. 

I svake sezone vi nadjete krivice u trenerima i čudite se kako su treneri  zaljubljjeni u domace ili igrace koje su trenirali, kako su zaljubljeni u gardiste itd itd. 

Okej ajde da je to jedan isti trener, pa da kazemo da je takav covek, ali treneri se menjaju, igraci se  menjaju i ispada da je Zvezda jedini klub ciji treneri nikad ne vide da igraju sa igracem manje?, 

 

How yes no. Jedina konstanta u svemu tome je uprava u obe sekcije. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Neće taj sam nigde da ode, ima da nas počisti do zadnjeg centa sa sve svojim stručnjacima za prekide i ostalom bulumentom.

I da dodam pored svega već rečenog /napisanog. Rodić na levom beku u 2023 godini u timu koji igra LS je samo po sebi karma breaker. Kad sebi dozvoliš nešto tako, završiš tako kako smo završili. O bekovima se priča već godinama i oni šta urade, prodaju jednog, a drugog i ne registruju za takmičenje. Brainfart epskih razmera.

Sent from my A063 using Tapatalk


Link to comment
Share on other sites

Stamenić je baš ozbiljno razočaranje. Moram priznati da sam na početku sezone za njega pomislio da će biti jedan od najboljih igrača i da će napraviti odličan transfer. Kao da ga je LŠ ogolila do kože. Svaku utakmicu je loše odigrao.

 

Za Krasoa važi isto. Opet je izgubio mnogo lopti u opasnoj zoni. Spor je i ležeran. U jednon trenutku sam pomislio da je Milijaš izašao na teren. Kako je jadno šutirao u onoj prilici, neki alibi šut. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Da smo imali za transfere jos 10 miliona, dosao bi opet Šerif, samo bi bagra pokrala više para. Da nije bila mogucnost da se Terza ugradi, taj Šerif Marakanu video ne bi.

Ok, jeste 4 miliona za ligu sampiona malo, ali je problem sto mister 4 miliona ne moze gol da da timovima u nasoj ligi koji ne kostaju sa sve trenerom vise od 400000 eura. I tako unazad, gomila špiceva koji gol ne mogu da daju Radničkom.

Ili mozda i Šerif ima porodicne probleme...

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Čočo said:

Ovo će jednog dana biti scena neke pozorišne komedije. 

On će da odlaže loptu ovim majstorima iza.  😁 Kakvo je ovo blamiranje, imam transfer blama. Da hoće samo nekako da se završe sezone i u fudbalu i košarci...pa neke 3 godine ne igranja ničega.

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Ljubitelj baklave said:

 

Odjebi bre sa tom pricom da sam protiv stranaca, nemam nista protiv njih, samo kazem da FKCZ ne moze da funkcionise kaoo turski timovi koji imaju po 15 stranaca i to je jedina istina, jer za takve strance treba da imas PUNO love, a mi nemamo. Bukari, Hwang su ok, ali sve skupa kad skupe njih 10ak, nema niti komunikacije niti osecaj sta je FKCZ. 

 

 

 

Је ли Боаћи коштао много и да ли је имао осјећај шта је ФКЦЗ? Колико лове си изгубио само од грешака Срнића и Гобељића који су били вишак? Колико су коштали Ван ла Пара, Диони, Кулибали и мноооги други који нису узимали редовно минуте ни на домаћим ливадама? Колико кошта то што у 11 опет имамо неке који неманју шта да траже у најјачем такмичењу на планети? Проблем је што багра што је већи прилив новца више узима од клуба. Да вам чича каже, Терза чак није фудбалски дунстер да не види који играч ваља а који не, он је осјетио чак да са претходним тренерима не можемо корак у Европи које би обезбиједило трајну доминацију и финансијску консолидацију. Проблем је што је Терза лопурда који не може да издржи да се не угради кад има пара. То једно са другим не може нити је икад могло на озбиљном нивоу.

Продати Ераковића који се тек уиграо са Драгом и Азарова који на крају игра првих 11 у ЛШ је пуцање у ногу/у одбрану јер на лијевој страни си оставио рагу а на штоперу си довео неког просјечног Ђигу који се уиграва. У шпицу мученог Шерифа који не може метнути ни у домаћици и све то буквално пред почетак ЛШ!?

Ако навијачи сада прогутају смјену Бахара, враћање Милојевића и продају Букарија и још некога од ријетких за које можемо узети паре, ништа друго не заслужујемо осим потпуне пропасти...

  • Like 2
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

Pored stranaca koji su podbacili , treba istaci i domace manekene. 

Sta igra Stamenić? Moze li neko da objasni igru ovog coveka ? 

Ivanic? Kakva je ono alibi igra. U duel ne smeju da udju. Prebili su ih igrači YB kao mačke. Fudbal nije za mekušce. Pored snage koju nemaju, potrebna je agresivnost, borbenost, cvrstina.

 

2023 LS sa Rodicem koji ni u mladjim danima nije mogao da igra vise od 50 min. Micko ej 2023 LS i Micko.

 

Bahar da ima obraza podneo bi ostavku. Sramne izjave. 

On je pored terzica direktni krivac za ovo.

Jednu postavu je uigravao na pripremama, drzao se 11 igraca i to je ličilo na nesto. Odmah pocetkom takmičarske sezone,  kombinuje, menja formacije,  mesa pozicije, pravi haos.

 

Dva puta za redom u LS stavlja isti tim koji ga kanali,  i onda vec na poluvremenu pravi izmene da ga klinci vade. 

Ni po jednom parametru nista bolje nismo zaslužili.  Nista ne igraju vec pola godine  i sad bi odjednom da proigraju. Pa ne moze to tako.

 

Ako je Bahar sa pravom zasluzio zuti karton, koji kartin treba dati Terzicu, drkeli, i onom marinu? 

Link to comment
Share on other sites

Nama treba bolji trener, to je očigledno. Ali ne da se sada smenjuje po svaku cenu. Ako ima kvalitetne i bolje opcije (a nema) treba promeniti. Takođe, velika razočarenja su pojačanja Kraso, Olajinka, Šerif. Trojica igrača od koji se najviše očekivalo. Zbog dolaska Šerifa od 4m treba glave da padaju. Stamenić je isto loš ali je i mlad. Dragović je baš, baš loš i vidi se da je bila greška nagovarati nezadovoljnog igrača da ostaje i upravlja odbranom. 

Nama na zimu opet treba ono što smo letos pokušali ali sad ne smemo da pogrešimo. Ali dok ne sklonimo bagru iz uprave svake godine ćemo imati po jednog Kulibalija, sve skupljeg i skupljeg i uvek cemo imati rupe u timu. 

Ovom timu treba još jedan štoper (Dragović se prezasitio i razumem ga), treba nam levi i desni bek. Na sredini treba zadnji vezni umesto Stamenića koji je mlad i biće olej on ali još nije za velike utakmice. Trebaju nam oba krila s obzirom da levo nemamo a Bukari se treba prodati već na zimu. Na desnom krilu bi moj izbor bio Radonjić. I treba nam naravno napadač. A Šerifa raskinuti jer smo svakako bacili 4m.

Znači trebaju nam opet 7 igrača. 

Ali dok nam u upravi sede Terzić i kompanija kao i u KK Čović i kompanija mi ćemo biti samo mali seoski klub sa Balkana koji igra u granicama svoje države. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 hours ago, dzoneee said:

Најјачи је овај аналитичар који показује Звездину одличну поставку ромб игре где се Мијаиловић на средини налази сам и шаље лопту назад штоперу по аутоматизму :lol_2:

A za analizu prekida njihovih nije imao vremena... Prvo što je trebao da analizira je korner kod drugog gola i sramotnu i amatersku postavku naših igrača....

Ako on kao vrhunski analitičar nije shvatio da je to prvo što je trebao da obradi, onda.... Jedino ako mu je neko skrenuo pažnju šta i kako treba da analizira nakon što je napravio analizu pre utakmice i razgolitio našu sramotnu igru u odbrani i upravo tu ukazao na stvari zbog kojih je i primljen drugi gol....

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Cromodora said:

Terza u Tvorza, to je preduslov za bilo kakvu suštinsku promenu, ali taj film nisam siguran kad ćemo imati prilike da gledamo.

Sent from my A063 using Tapatalk
 

Ma boli me uvo da li će u zatvor ili ne. Evo namešta OFK Beograd da se vrati u Super ligu pa neka ga tamo. Samo sto dalje od nas. 

Link to comment
Share on other sites

Vladana Milojevica volim kao brata, ali ako bih morao da biram izmedju njega i Bahara ipak biram ovog drugog. Iako je Milojevic "sigurica" varijanta trenera, za kojeg znas da ce ti zategnuti odbranu, tim, da ce mu igraci verovati, mislim da on ima svoje limite iznad kojih prosto ne moze da ide. Bahar uprkos greskama koje ima kod nas verujem da ima znatno veci potencijal. Uostalom, ja sam posle duzeg vremena poceo da jedva cekam da gledam utakmice naseg FK, bez obzira sto smo rezultatski podbacili ove sezone u LS. Igra se lepsi fudbal na oko, e sad naravno da to ne sme da ide na racun odbrane, ali dao bih sansu Baharu da to ispravi preko zime. Naravno, ako imamo sansu da dovedemo boljeg trenera ne treba previse razmisljati, a isto to vazi i za svakog igraca.

 

Medjutim, jedno su moje zelje, drugo je realnost. Ako je Bahar izgubio poverenje uprave, ako nema dobar odnos sa igracima, a kao sto vidimo trazi mu se glava i od strane navijaca, onda ce to tesko dalje da ide. Mozda jedino derbi moze da ga izvuce ukoliko pobedi, jer bi bila prva pobeda na JNA posle 8 godina i tom pobedom bi verovatno preskocio Partizan na tabeli. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ovakvi rezultati u LŠ bi mi mnogo lakše pali da mi šurimo u našoj ligi medjutim kada se pogleda nama na našim njivama gol nije dao samo ko nije šutnuo a šutiraju dosta svi i nismo se mučili samo u prvoj ili drugoj utakmici ove sezone, to je to. Šta očekivati protiv bilo kog evropskog kluba kada je nama Niš, Kragujevac, Novi Sad … ozbiljan problem? Druga stvar prekidi, zvezdi mora da stvara šanse i daje golove iz prekida, ovo sada nije normalno, 0 golova i sve neke pomoćne igre strucnjaka Vizingera. Užas.

 

edit @Don Juan slažem se da se pravi ali potreban je valjda dobar materijal, jer postoji ona srpska od čega se pita ne pravi.

Edited by K.Dot
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...