Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

1 minute ago, ZiS said:

U tom slučaju to bi bio straşan potpis...No, vidim da je Lacio zainteresovan i još neki, verovatno patka...

Za 2 mjeseca bi bio najbolji igrac Zvezde laganica i jedan od najvecih napadaca koji je igrao na ovim prostorima. 

 

Utd je zelio da ga zadrzi ali doslo do protesta navijaca i okrenuli plocu tako da vjerujem je ipak koliko toliko u trenaznom procesu i da bi mu 2 mjeseca ozb rada bilo dovoljno da udje u neku formu a onda kroz utakmice i golove da gradi samopouzdanje.

 

I navijaci Lazio su protiv potpisa tako da ucesce CZ u LS moze biti velika prednost, da se pokaze na najvecoj sceni jer je jasno da naredne 2 godine mora zestoko da radi na imidzu ali i na terenu da bi se vratio tamo gdje takav talenat i pripada. 

 

Nije zabusant tj bar nije bio vec je bas ozb radio na svojoj igri do nemilog incidenta

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, dzoneee said:

Чекај ја сам нешто видео пре неколико месеци да не могу да докажу на суду да је Гринвудд крив за то што га теретили? Јел јесте или није?

Sa tom djevojkom dobio dijete i nije svedocila protiv njega, povucene optuzbe protiv njega tako da nije bilo dokaza. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Čočo said:

Ne. Imamo Lučića koji je krilo i igra špica. Nama treba pravi špic. I nadam se da je ovo samo patka.

Jasno je posle Voždovca, da Lučić nije za špica, posebno ne za LŠ. Koliko ćemo prilika imati protiv bilo kog kluba u LŠ? Treba nam pouzdan špic i tačka. 

Naravno, i Katai je opcija, ali ni to nije najsrećnije rešenje.

Greenwood, ne znam u kakvoj je psihičkom stanju, pošto u formi sigurno nije. Ako postoji opcija, treba ga potpisati i videćemo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Juan said:

Jasno je posle Voždovca, da Lučić nije za špica, posebno ne za LŠ. Koliko ćemo prilika imati protiv bilo kog kluba u LŠ? Treba nam pouzdan špic i tačka. 

Naravno, i Katai je opcija, ali ni to nije najsrećnije rešenje.

Greenwood, ne znam u kakvoj je psihičkom stanju, pošto u formi sigurno nije. Ako postoji opcija, treba ga potpisati i videćemo. 

Ja se slažem da je neverovatan kvalitet Grinvud i da bi nam mnogo doneo. Ali on ako dolazi može biti samo neki bek ap krilo. A da li smo mi u situaciji da nam Grinvud bude bek ap krilo? Kao špic nikako.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Čočo said:

Ja se slažem da je neverovatan kvalitet Grinvud i da bi nam mnogo doneo. Ali on ako dolazi može biti samo neki bek ap krilo. A da li smo mi u situaciji da nam Grinvud bude bek ap krilo? Kao špic nikako.

Vec 2 put pises ne nikako za spica? Ae obrazlozi to

Inace Lazio otpao za Greenwooda, zavrsen prelazni rok tamo

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 said:

Vec 2 put pises ne nikako za spica? Ae obrazlozi to

Inace Lazio otpao za Greenwooda, zavrsen prelazni rok tamo

Mozda u nekom drugom klubu kao špic. Nama na ovu ekipu treba klasična devetka, jak sidraš. U napadu već ima sasvim dovoljno brzine po krilima i Olajinka koji je brz a može u napadu. Igrač tipa Jović, Rikardo itd. Treba nam malo,, mesa" u napadu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Čočo said:

Mozda u nekom drugom klubu kao špic. Nama na ovu ekipu treba klasična devetka, jak sidraš. U napadu već ima sasvim dovoljno brzine po krilima i Olajinka koji je brz a može u napadu. Igrač tipa Jović, Rikardo itd. 

Pa Greenwood nije brzinac ali je dovoljno brz. Jak u duelu, odlicno se gradi, sjajno prebacuje loptu na stranu i ono najbitmije fenomenalno se snalazi na malom prostoru u 16m i ne treba mu mnogo prostora. Sut da pricam, ubitacno.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ma ok je to, sidraš itd, ali momak je opasan igrač, dobra kontrola, promena pravca, dribling, završnica... Ne vidim problem da budemo ekstremno brzi u napadu. Naprotiv, baš bi bila ludnica... pritom, nije nikakav "kepec"

 

Meni je, iskreno, napred  jedini problem Mitrović, sebičan i nekonkretan

Edited by Poseidon
Link to comment
Share on other sites

Covjek koji je kao klasican napadac dao u 65 meceva 41 gol i 13 asistencija u ulozi 2 napadaca u 14 meceva 12 golova a u ulozi desnog krila na 87 meceva 24 gola i 9 asistencija i to igrao prinudno na toj poziciji jer je levonog i htjeli su inverted RW pa da ga polako prebacuju na 9ku i tada CR7 stigao. 

 

Posle Ronalda bio najbolji realizator ekipe. No brainer ako se moze dovesti i da ga opravimo i takvog spica Evropa sanja. Declo nije zaboravio fudbala ali mu treba vremena malo da se povrati i mnogo povjerenja a onda nebo je i dalje granica.

Ko ke gledao RVP u Arsenalu na pocetku karijere, ovo je upgrade-ovani regen a znamo sta i kako je RVP plodio kad je presao na spica da igra s tim da je Greenwood jos bolji realizator na malom prostoru.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...