Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Meni je ovo skroz korektno. To je Liga sampiona, ne mozes puno bolje od ovog da prodjes, a setimo se da smo pre par godina iz 1. i 2. sesira dobijali Liverpul, PSZ, Bajern i Totenhem, te Napoli iz treceg. To su doslovno sve jace ekipe od Lajpciga koji je dobar, ali nije neko s kim ne moze da se igra. Siti sumnjam da ce na 200 posto da igra protiv nas, pogotovo u gostima, a od YB bi trebalo da smo bolji.

 

Tako da, moze da se igra, treba nam stoper pod obavezno. 

  • Like 10
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Drug Crni said:

Meni je srce bilo puno kad je Đorđo Marketi ne samo podsetio na 1991.godinu,već kasnije kroz šaljivi razgovor sa Džo Kolom rekao nešto: "what a glorious club" :heart:

"You chose the easy way. But we have to do the job right. Crvena zvezda is the name of this magnificent club who won this trophy in 1991."

  • Like 5
  • Love 16
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Drug Crni said:

Meni je srce bilo puno kad je Đorđo Marketi ne samo podsetio na 1991.godinu,već kasnije kroz šaljivi razgovor sa Džo Kolom rekao nešto: "what a glorious club" :heart:

Sinjor Đorđo Marketi već godinama evocira '91-u, istoriju i insistira na pravilnom izgovoru - Crvena zvezda a ne samo Red Star. Što je, znamo, za bilo kog stranca jezivo teško. Veliko poštovanje za tu lafčinu, nadam se da je klub zahvalio na bilo kakav simboličan način. 

  • Like 19
Link to comment
Share on other sites

Dobro,ja mislim da UEFA insistira na tome da se imena klubova izovaraju autentično..bar njihovi zvaničnici to slede.
Ne čudim se;to je jedan od vidova inkluzije na kojima njihova društva počivaju.

Edit: nije morao da doda to magnificent..na tome mu stvarno hvala..veoma mi je prijalo,priznajem

Edited by Drug Crni
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dobro je... pogodio sam 2/3 ( Leipzig & YB ) 😁, mada je prognoza bila vodjenja udaljenoscu stadiona od polazne tačke :classic_biggrin:

 

Sada, bice jbno doci do karte za YB, 'ebo ih stadion od 32K :wink2:

 

3 hours ago, Miki28 said:

Mislim da nisi gledao Lajpcig😀

 

3 hours ago, СамоТи3 said:

Лајпциг уништио Бајерн у суперкупу 3:0. Они су неатрактиван противник за избегавање. 

 

Gledao sam ja sve tri 😁

 

Jeste Leipzig uništio Bayern, ali je takodje  Stuttgart bio dosta bolji u Ip ( u drugom pukli zahvaljujući kiksevima golmana i odbrane) , dok je Leverkuzen mogao da ima da jos 2-3 u prvom pol... napadacki potentna , ali po bokovima i sa formom koja varira ekipa.

 

Svakako , na Mari moze da se igra sa njima, samo koncetracija mora biti na max svih 90, sposobni su da razbiju protivnika bukvalno za 5-10minuta.

 

Kako do karti za YB :classic_biggrin:??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Skroz korektna grupa. Prejak iz prvog, dobar iz drugog, idealan iz četvrtog šešira. 

 

Nama treba da Siti ne prosipa bodove kao što bi neka Barsa ili Real moguće radili u grupnoj fazi. Nego da izgaze i Lajpcig i YB x2. Onda mogu i nas, nije frka :s_d:

 

Dobili smo protivnike po meri, da se igra, gubi ali i dobija.


Daj tog stopera i napadaca i da se kidamo.

 

I daj Stevu Glogovca iz penzije, neko mora da izlomi Halanda. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, mare80 said:

Ali da se oni natežu sa Sočijem mesecima oko onog Slovenca.. kao da im Rusi traže 30 a ne 3 miliona evra ... :smiley26:

 

 

Traze vise od 3 miliona. Menadzer Drkusica je javno izjavio da je razocaran sto mu Soci nije dozvolio odlazak u Nant ili Zvezdu. Svakako nece doci do tog transfera.

Link to comment
Share on other sites

City i Lajpcig su igrali u 1/8 finala prosle godine 7:0 i 1:1. 

 

Lajpcig nije toliko atraktivno ime kao npr Inter/Atletiko iz drugog sesira, ali imam utaisak da bi lakse sa njima nego sa Nemcima zbog stila igre koji gaji Lajpcig.

 

Oni popiju sedmicu od Citya sledecu napadnu jos jace. Ne menjaju stil igre, i ako mogu pune do vrha. 

 

S druge strane, njihova filozofija je da raspordaju sve najbolje igrace sto su i ove godine uradili....nadam se da im selekcija pojacanja bas ove godine nije najbolja. 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kao što rekoh juče plašim se da je to to, posle onakve izjave Terzića. Svakim danom jedno pojačanje manje. Imamo 3 dana da dovedemo tri pojačanja. Mrka kapa. Opet šibicarenje jer se ne ganja nešto više već je ovo što imamo dovoljno za 3.mesto a to će nam se naravno obiti o glavu. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...