Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

A jel tolko dobar taj Isidor pa je on jedina opcija na spicu, nisam ga uopste puno ispratio ali pogledah sad par videa i nije me ubijedio bas. Ne izgleda mi bas narocito brzo a ni tehnika mu nije bas na zavidnom nivou.

Ne znam mozda ja nisam dobro procijenio, ako je neko bolje upoznat sa njegovim kvalitetima volio bih cuti jer po meni nije vrijedan tolikog hajpa.

Link to comment
Share on other sites

Nadam se da Marin i Barak i dalje drže komande transfera i da se dogovori opet sklapaju u tišini bez terzićevih njuškala, čitaj Daki Lastiš.

Veliki greh bi bio ne zatvoriti ovaj sjajan prelazni rok sa 3 prava igrača u svakoj liniji. Čak bi i nedostatak čiste 9-ke prevario ako dođe klasan štoper i jedna atletska radilica u vezi. 

 

Što se tiče žreba, mnogo toga će reći i sam raspored u grupi. Svakako nam je 3. mesto premija i na dohvat. Sa 4-6 bodova imaš LE proleće i to kao povlašćen iz jače lige možeš zabodeš opet neki Jang Bojs/Midtjiland nivo sa 2. mesta. Stoji negde da se naplati Dejanov Milano i Rendžers i zaokruži to 1/4 finale LE. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Khal Drogo said:

Nama je rok do ponedeljka , tačnije tek sada krećemo kada su se glavne pijace zatvorile i šanse nam rastu za dovodjenje kvalitetnih igrača. 

Mozemo i u ponedeljak da dovedemo. Svakako je jasno bilo da smo morali da sačekamo kraj prelaznog roka za jake lige jer kvalitetni igrači će da sačekaju da vide jel će stići dobra ponuda iz lige petice. Sad smo izgubili tu konkurenciju i možemo mnogo lakše da dovedemo igrace naredna tri dana.

Link to comment
Share on other sites

18 minutes ago, suptil said:

Covek prosao preglede u Mecu i na kraju mu zvoni telefon i kazu ljudi iz Moskve nismo se dogovorili sa Mecom. Koliko je ovo realno zapravo? 

Druže danas Palinja prošao lekarske i slikao se sa Bajernovim dresom, Fulam javio da nije doveo zamenu, nazad za London, ništa od transfera.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Milko Miller said:

Mozemo i u ponedeljak da dovedemo. Svakako je jasno bilo da smo morali da sačekamo kraj prelaznog roka za jake lige jer kvalitetni igrači će da sačekaju da vide jel će stići dobra ponuda iz lige petice. Sad smo izgubili tu konkurenciju i možemo mnogo lakše da dovedemo igrace naredna tri dana.

Da zatvorene lige petice i ostale otvorene one što plaćaju i do 5 puta više od tržišne vrednosti 😁. Sada tek ide.borba.

Link to comment
Share on other sites

Quote

Prvi – 19. septembar: Mančester siti – Crvena zvezda

Drugi – 4. oktobar: Crvena zvezda – Jang bojs

Treći – 25.  oktobar: Lajpcig – Crvena zvezda

Četvrti – 7. novembar: Crvena zvezda – Lajpcig

Peti – 28. novembar: Jang bojs – Crvena zvezda

Šesti – 13. decembar: Crvena zvezda – Mančester siti

 

Odlicno!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Don Dusko said:

Pa u zadnjem kolu nam dolazi Mancesta. Valjda ce tada obezbediti prolaz pa nece toliko zapinjati pa mooooozdaaaaa uzmemo bod.

 

Yang boys nam dolazi u razmaku a izmedju toga Lajpcig.

Ono što nam nikako nije trebalo da prvu počinjemo na strani i da poslednju gostujemo a po najmanje Man. Sitiju. 

Nego gde ste videli ovaj raspored? Na sajtu Uefe ne stoji ništa. 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bax said:

Pa poslednju ne gostujemo Sitiju nego ga dočekujemo.

 

I ono što priželjkujemo je da do tad obezbede prvo mesto.

Moja greška. Mislio sam da budemo domaćini Sitiju. A u prvom da gostujemo njima. Ali jbg. šta je tu je sad. Mada i dalje ne mogu nigde da nađem ovaj raspored. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Igor_ said:

Kakav god raspored da ti padne moras da dobijes YB da bi se necemu nadao, totalno nije bitno kad ti je Siti i slicno.

Ne znam cemu kukanje po automatizmu. 

 

Pa i nije baš da nije bitno, kad uz sve okolnosti ti još tu ubace i Man. Siti u gostima. 

Mi ćemo u narednom periodu u 11 dana da igramo sa 16.09.Čukaričkim, 19.09 Man. Sitijem, 23.09 TSC i 27.09 Partizan. Ne daj Bože da se u ovih 5 utakmica desi nešto nepredviđeno( katastrofa u Mančesteru i gubljenje bodova u ligi). U kakvoj ćeš timskoj atmosferi i sa kakvim samopouzdanjem ćeš da dočekaš taj Young Boys? Pad samopouzdanja i pritisak samo takav je neizbežan. A onda ko preživi. 

Morala je prva u LŠ da bude sve samo ne gostovanje Mančesteru. I za kraj kad će sigurno mnogo toga da se odlučuje da igramo baš sa njima kod kuće. Ni Partizan nam ovakav raspored ne bi napravio.

Edited by Čočo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...