Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

Stoper ce značiti samo ako se dovede zadnji vezni kao tandem sa Stamenicem.,kao osigurač u defanzivi.  Mi sada imamo tu Kangu i Kangvu, koji u defanzivi ne postoje.Tu je ogroman krater koji ce se osetiti i u JSL, a da ne govorimo o LS , i eventualnom nastavku u LE. 

Stoperi ce biti na vetrometini, a na sta ce to da lici u LS bog zna.

 

Uprava je ovo morala da resi ranije, a ne da ceka poslednji voz i da se vodi logikom daj sta das. Znalo se dosta ranije za LS, pa ce sutra biti izgovori, nije uigran.Mora neki plan da postoji. Celo leto imaš jedan tim i uigravaš ga, da bi sad kalemio jos igraca.  A od pocetka  je bilo jasno da ti nedostaju stoper posle prodaje Erakovica, zadnji vezni jer ovi sto su tu trenutno to ne mogu da iznesu,  i spic. 

 

Edited by No name
Link to comment
Share on other sites

Quote

Prema saznanjima MONDA, Crvena zvezda će u narednih 48 sati sigurno dovesti napadača i štopera, dok ostaje mogućnost da dođe i jedan zadnji vezni, s tim da će to biti trka s vremenom. Izbor za štopera pao je na Nasera Đigu iz Bazela, dok je napadač Šerif Ndiaje iz Adane.

 

Ovoga sam se plasio, unezverenog nakrcavanja mediokritetima. Ovakva pojacanja me vracaju u vreme Ivana Adzica.

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, fradler said:

 

Ovoga sam se plasio, unezverenog nakrcavanja mediokritetima. Ovakva pojacanja me vracaju u vreme Ivana Adzica.

Cherif Ndiaje je dobar. Imao je odličnu sezonu iza sebe. Mene brine što igra najbolje u životu sa 27. I plašim se da je ovo samo kratki bum jer nije imao neku karijeru pre ovoga. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

7 igraca na 3 stoperske pozicije. Njih bar 4 upitnog kvaliteta ili spremnosti. Sada se dovodi osmi, vrlo upitnog kvaliteta. Nikada mi nece biti jasno nakrcavanje kvantiteta sa ciljem da se podihne kvalitet. Isto se radi i u kk.

 

Ocigledno su bili sigurni da ce ovog iz Socija da dovedu, pa sad pogubili glave. Bolje da ne dovode nikog. Stvarno je bolje da nikog ne dovedu, nego ovo, ne znam ni kako bih nazvao ovo ...

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Myyyy Djigga 😁

 

Skupo ce nas kostati cepidlacenje uprave u vezi Drkusica sto lepo odma nisu pljunuli ta 3 miliona sto su trazili. 
Na klipovima je mozda najlakse stoperu da nabudzis dobar highlights ovaj ni to nema…


A ovaj kaubojac iz turske je ja mislim novinarska patka, samo sto je dosao iz Kine u Tursku, na 6 utakmica u kvalifikacijama za ligu konferencija 4 gola i 2 asistencije ali mi svakako deluje tanko. “Pojacanje” koje bi ocekivao da Partizan dovede.


Ako ne mogu da se dogovore za Vilsona ili igraca slicnog renomea i kvaliteta bolje da se i ne dovodi spic nek preusmere te pare na mladog wb i kvalitetne stopera i veznog.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Stanko1997 said:

A da se iskulira malo sa ocenama i osudama dok se ti igrači ne vide na terenu. Mislim, ovde je i Stamenić spreman za pozajmicu.

Ako igraš LŠ onda dovodiš Drkušića kapitena Sočija i Wilsona proverenog mladog napadača sa karijerom iza sebe. Ne dovodiš štopera od 20 godina kome je najveća utakmica u karijeri bila protiv Bordoa u 2 francuskoj ligi iz koje je ispao sa svojim klubom i dovodiš napadača koji je krenuo da igra ozbiljno fudbal prošle godine u 27.godini. Da vidiš da nije to ono što treba za LŠ, ne treba da budeš stručnjak za fudbal i sport uopšte. Kraj prelaznog roka je klasično daj šta daš a čega sam se najviše pribojavao. 

Edited by Čočo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ne kontam zasto bi neko, na ovakav tim, doveo "pojacanja" koja to nisu a nakon sto je procijenjeno da nam trebaju pojacanja?! Msm, pokusavam uci u njihovu glavu i skontati im logiku ali ne uspjevam. Klinac iz Bazela koji ne igra i lik iz Adane koji je dosao iz Kine..I kao "to je to", sad smo spremni. Bolest jebena.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Čočo said:

Pa i nije baš da nije bitno, kad uz sve okolnosti ti još tu ubace i Man. Siti u gostima. 

Mi ćemo u narednom periodu u 11 dana da igramo sa 16.09.Čukaričkim, 19.09 Man. Sitijem, 23.09 TSC i 27.09 Partizan. Ne daj Bože da se u ovih 5 utakmica desi nešto nepredviđeno( katastrofa u Mančesteru i gubljenje bodova u ligi). Pad samopouzdanja i pritisak samo takav. 

Pa je l svi kukamo da trebaju vise teskih utakmica veceg intenziteta?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Problem je što nemamo plan b,zapnemo za jedno ime i to je to.

Zapeli smo za Late Lata,dobili ispalu,drugog imena preko mesec dana nije bilo na vidiku.

Drkušića smo jurili skoro dva meseca,imao je dečko želju da dodje,ali znalo se da će obeštećenje biti problem,i nismo imali nekog drugog na radaru.

 

S'obzirom da ulazimo u škripac sa vremenom zbog registracije igrača za LŠ,vraćamo se starom poslovanju,nakrcavanje raznih fudbalera sumnjivog kvaliteta.

Potpuno neplanski se radi u sportskom sektoru posle sjajnog početka prelaznog roka.

 

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Markoss said:

Za sada, ovaj napadac ne dolazi. Adana nas odbila. 

Kad Adana više navija za nas nego Terza i kompanija. Ali ne svidja mi se u kom pravcu ovo ide. Čim smo se mi uhvatili za takve igrače znači da bolje opcije ne možemo i nećemo da dovedemo. Znači ne gine nam neko kao ovi što se spominju. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...