Jump to content

FK Crvena zvezda 2023/2024 - Slavni dani nase buducnosti?🏆


Kooineeperk

Recommended Posts

4 minutes ago, Čočo said:

Kad Adana više navija za nas nego Terza i kompanija. Ali ne svidja mi se u kom pravcu ovo ide. Čim smo se mi uhvatili za takve igrače znači da bolje opcije ne možemo i nećemo da dovedemo. Znači ne gine nam neko kao ovi što se spominju. 

Napadac je mozda i solidan igrac ali ovaj stoper.... Fuj

Link to comment
Share on other sites

Najgore sto mozemo da uradimo je da dovedemo pojacanja samo da bi se reklo da smo ih doveli i da bi se masa zadovoljila. U tom slucaju je bolje nikoga ne dovoditi nego traziti nekog novog Van La Paru, Causica ili Tomanea. Nama za LS nivo i ovakvu grupu treba top pojacanje kao sto je bio Marin one sezone kada smo ga doveli. Mozda bih cak i trazio upravo tako nekog starijeg igraca, iskusnog, koji je vec igrao ovakve utakmice, nego dovodio u ovom momentu igrace koji su nedokazani. Te neafirmisane i nedokazane dovodis na pocetku leta ili na zimu kada sklapas kockice. Sada, u 5 do 12, treba juriti samo top kvalitet.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, СтелаРоса said:

Najgore sto mozemo da uradimo je da dovedemo pojacanja samo da bi se reklo da smo ih doveli i da bi se masa zadovoljila. U tom slucaju je bolje nikoga ne dovoditi nego traziti nekog novog Van La Paru, Causica ili Tomanea. Nama za LS nivo i ovakvu grupu treba top pojacanje kao sto je bio Marin one sezone kada smo ga doveli. Mozda bih cak i trazio upravo tako nekog starijeg igraca, iskusnog, koji je vec igrao ovakve utakmice, nego dovodio u ovom momentu igrace koji su nedokazani. Te neafirmisane i nedokazane dovodis na pocetku leta ili na zimu kada sklapas kockice. Sada, u 5 do 12, treba juriti samo top kvalitet.

Da je cilj da se masa zadovolji doveli bi imena poput Bakajoka i Morelosa. Tj. jaka imena sumnjivog karaktera i/ili radne etike. Jedan klinac iz Bazela neće kod nikoga da izaziva euforiju tako da verujem da je taj dobro skautiran. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, CuaTheTime said:

Dosta vise sa Lekovicem, prosecan igrac i nista vise od toga

Moras malo da ukljucis mozak.


Lekovic je totalno nebitan, bitno je da si doveo igraca koji na papiru nije nista  bolji od tog Lekovica a tebi treba igrac da ti odma napravi razliku. Ne kazem ovaj mozda postane novi Nesta ali nama prospekt nije trenutno potreban.

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Čočo said:

Pa i nije baš da nije bitno, kad uz sve okolnosti ti još tu ubace i Man. Siti u gostima. 

Mi ćemo u narednom periodu u 11 dana da igramo sa 16.09.Čukaričkim, 19.09 Man. Sitijem, 23.09 TSC i 27.09 Partizan. Ne daj Bože da se u ovih 5 utakmica desi nešto nepredviđeno( katastrofa u Mančesteru i gubljenje bodova u ligi). U kakvoj ćeš timskoj atmosferi i sa kakvim samopouzdanjem ćeš da dočekaš taj Young Boys? Pad samopouzdanja i pritisak samo takav je neizbežan. A onda ko preživi. 

Morala je prva u LŠ da bude sve samo ne gostovanje Mančesteru. I za kraj kad će sigurno mnogo toga da se odlučuje da igramo baš sa njima kod kuće. Ni Partizan nam ovakav raspored ne bi napravio.

 

Mi imamo bolji tim nego prošle sezone ili bar imamo bolje vođen tim nego prošle sezone jer imamo trenera a ne Coknu dok su Čuka i TSC slabiji nego prošle sezone. U istom periodu kada mi imamo utakmice u LŠ i oni imaju svoje evropske utakmice gde će verovatno proći mnogo gore nego mi. I treba li da nas plaše utakmice sa takvim Čukaričkim i TSC-om. 

 

Tek za Partizan ne znam šta bih rekao. Oni su u velikom raspadu i mislim da je konačno vreme da u jednom derbiju pokažemo razliku u kvalitetu koja postoji već godinama ali se to i nije toliko videlo kroz rezultate.

 

Sa Sitijem je svejedno kad i gde igramo, niko realan tu ne očekuje ama baš ništa. Pa ako već možemo da biramo onda bolje prva tamo jer bi nas svakako i ovde uništili. Prvo kolo i svi će da odigraju maksimalno pa onda bolje da to bude u gostima jer nam poraz ne gine. Da li sa 5 ili 7 komada, nebitno je. I ne verujem da će to bilo koga da deprimira i demorališe ili navuče gnev navijača.

 

Sve u svemu, raspored nije loš. Nama su ionako presudne utakmice sa Young Boys-ima i cela sezona nam staje u te 2 utakmice.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 29.05.1991 said:

 

 

Sve u svemu, raspored nije loš. Nama su ionako presudne utakmice sa Young Boys-ima i cela sezona nam staje u te 2 utakmice.

 

A onda dovedes pojacanje koje je igralo za Bazel. Da je valjalo pokupili bi ga Bojsi. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Zvezdan said:

Kakav potez covece, znali smo da cemo igrati LS direktno pre godinu dana i sad u poslednja dva dana jurimo 3 igraca..

Dobr, stari sistem "svacije i nicije".

Ovo sa momkom koji u Bazelu nije prosao - teska kombina...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Taman kad čovek pomisli,bravo to je to idemo napokon u odličnom smeru,odličan trener,Nema zasluznih,škartirani vojnici,drvena gradja,daje se sansa nasoj talentivanoj deci…desi se neki smiraj i kraj PR i onda skontaš da nam se Vuku još repovi nekih VLP,Dionija,nekih jablana iz Nanta ,nekih portugalskig jovića,azerbejdzanskih brazilaca…Igraš LŠ treba da zatvoriš odlični PR i digneš tim na veći i bolji nivo ti zeliš da dovedeš nekog Djurića II ili pak nekog u najmanju ruku sumljivog napadqča.Nekako zdrava logika i razum to tesko prihvataju.Ako se Nema love,recite i to je to.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, suptil said:

A onda dovedes pojacanje koje je igralo za Bazel. Da je valjalo pokupili bi ga Bojsi. 

 

Ma što je najgore nije igrao ni u tom Bazelu koji se raspada i ni ne liči na onaj Bazel od pre par godina. Prošle godine je igrao u drugoj Francuskoj ligi i ispao u treću a ovih par utakmica nakon povratka u Bazel skoro pa nije ni igrao. I opet ga šalju na pozajmicu.

 

Eto, takvog igrača mi dovodimo da nam bude pojačanje za LŠ.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Према трансфермаркету овај Ђига вреди 700 000 евра а ми као хоћемо ако задовољи на крају сезоне да га откупимо за 2 000 000 евра што ми још више гура ка томе да је ово прелазно решење које смо довели ето тако да не буде да нисмо ништа довели.

 

Мислим дај Боже да буде одличан и све али за сада ми ово не улива неко поверење. 

Link to comment
Share on other sites

Uvek kazem - jedna sezona bez evro para odvesce nas u kataklizmu, mada je to realno daleko trenutno, jer cemo imati taj izlaz u evropu jos neko vreme. Ali opet, vazda iza coska vreba katastrofa sa ovim secikesama i lopovima.

Bahar je uradio vise dobrih stvari, bilo je i ok transfera pred sezonu, ali pokazatelj loseg rada je upravo zavrsetak prelaznog roka kada je neophodno bilo da se odresi kesa za pojacanja koja su se pokazala neophodnim.

Link to comment
Share on other sites

Ostavću kredita Baharu i Marinu, do sada su pokazali da znaju šta rade ....

Možda ovaj dečko koji je došao iz Bazela i ne bude promašaj,ne treba ga kritikovati bez da je jedan minut odigrao kod nas ...

Meni je takodje WTF potez, ali videćemo ...

Neko je pisao i da su se navijači Kopenhagena radovali kada su se otarasili Stamenića ... gledao sam ih protiv Rakova i ono je blago rečeno za klasu ispod ove Zvezde ...

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Nele said:

Moras malo da ukljucis mozak.


Lekovic je totalno nebitan, bitno je da si doveo igraca koji na papiru nije nista  bolji od tog Lekovica a tebi treba igrac da ti odma napravi razliku. Ne kazem ovaj mozda postane novi Nesta ali nama prospekt nije trenutno potreban.

@Nele Čovjek ti je lijepo rekao "dosta više sa Lekovićem" a ti opet :smiley2:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...