Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

Ajd dobro, ako prođe polufinale, odlično.

 

Elem, neka neko ovim mladim pevačicama objasni da ne pevaju sebi u bradu, niti je ko šta razume, niti ima ikakvu umetničku vrednost. Jedino, ako neće da prikriju vrednost teksta.

 

Bitno da nema Breskvice. Ostalo šta je tu je.

Edited by Don Juan
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Kooineeperk said:

Predlazem da se uradi neki Teya Dora feat. Sabaton pred Evroviziju...

Da bude neki Nightwish sa Tarjom Turunen fazon 🙂 

 

Ko ima volje i vremena može ovde da čuje različite verzije.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Crni said:

Jel samo ja ne kontam?

 

Pa ovo su Bojana i David koji su se takmičili večeras, ovo su fotke od pre 9 godina kad su bili u Pinkovim zvezdicama.

 

Zaista se osećam veoma matoro. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

 

Pa ovo su Bojana i David koji su se takmičili večeras, ovo su fotke od pre 9 godina kad su bili u Pinkovim zvezdicama.

 

Zaista se osećam veoma matoro. 

Kokao sam kokice pa ih nisam gledao, a zamisli kako je bilo nama kad je izasao Zeljko sa Lanetom 20y ago🥺

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Kao i drugo mesto Eleni Fouriere, mnogo ranije i Flamingosa, i drugih pre njih koji su bili zrtve sistema, politike, negativne kampanje itd...
...tako je i Breskvica zavrsila kao drugoplasirana veceras.
Vec sam vokalizovao zelje koje imam za clanove zirija. Ne moram i ovde, a i ne bi bilo dozvoljeno isto ponoviti a da ne prodjem bez kazne.

Nmvz, za nas je br.1 ❤️ 

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Crni said:

Kokao sam kokice pa ih nisam gledao, a zamisli kako je bilo nama kad je izasao Zeljko sa Lanetom 20y ago🥺

 

Mislim da tek danas kapiram koliko je Lane moje monumentalna pesma, kao i njegov rezultat na toj ESC. Te 2004. godine sam bila previše zauzeta izvođenjem Ruslanine koreografije u školskom dvorištu 😂

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Ovo je sigurno drugi najgori izbor od onih koji su mogli da pobede. Moguce je da ostanemo u polufinalu jer samo publika glasa. Ako prodje u finale moze da bude top 10 za ziri, to bi bila puna kapa. Zorja bi sasvim sigurno bolje prosla, jer bi se istakla vokalno, pesmu svakako ne razumeju pa nije ni bitno. Nema mnogo balada tako da konceptualno nije los izbor, ali ako Slovenka otpeva dobro bice zeznuto jer ce joj uzeti deo glasova jer ce gadjati slicnu demografiju plus nacionalni kljuc.

Link to comment
Share on other sites

Zanimljiv izbor, žiri ipak odlučio a tu su bili ljudi od muzike koji valjda nešto znaju. Ipak na kraju negativan utisak voditeljica Kristina koja samo što nije baklju upalila od radosti zbog pobede Teadore, ili nečeg drugog. Baš mizerno.

Link to comment
Share on other sites

Ja nisam nikad cuo za Zorju, al mi se jedina svidja, tako da cu je pustati kod kuce.

TYD je po mom misljenju druga najbolja, ali sam srecan zbog te devojke.

Dobro je sto je na takmicenju bilo dosta mladih, nije bilo sunda, mozda malo krindza, ali sve u svemu ostace 1-2 pesme.

Kad je Konstrakta pobedila, tad je Sara Jo vidjena kao sada Breskvica za pobednika, sa tim da se ja i ne secam pesme, osim da je izasla oskudno obucena.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Chaos Is Me said:

Pesma je svetska. Ne znam što se uznemiravate kako će proći na ES. Mogu ovo da zamislim da izvode neke megazvezde tipa Rijane (vuče malo i na Shine bright like a diamond sa dodatnim patosom).

Ne preteruj 😁

12 minutes ago, RatzenStadt said:

8hru91.jpg

 

najbrze shto sam mogao da smislim : (

Bukvalno kao Vučić 😆

Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, RatzenStadt said:

8hru91.jpg

 

najbrze shto sam mogao da smislim : (

 

Ni BIA nije više što je nekad bila

Da Breskvica prizna Kosovo na Evroviziji mi je bukvalno najrealističnija TZ ikada :lol_2:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, McLeod said:

Ovo je sigurno drugi najgori izbor od onih koji su mogli da pobede. Moguce je da ostanemo u polufinalu jer samo publika glasa. Ako prodje u finale moze da bude top 10 za ziri, to bi bila puna kapa. Zorja bi sasvim sigurno bolje prosla, jer bi se istakla vokalno, pesmu svakako ne razumeju pa nije ni bitno. Nema mnogo balada tako da konceptualno nije los izbor, ali ako Slovenka otpeva dobro bice zeznuto jer ce joj uzeti deo glasova jer ce gadjati slicnu demografiju plus nacionalni kljuc.

 

MCLEOD CURSE:

 

oYmx5K.gif

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Don Juan said:

Bukvalno kao Vučić 😆

 

Skoro. Fali "Zivela Srbija!" kao zavrsna rec.

 

4 minutes ago, DameTime said:

 

Ni BIA nije više što je nekad bila

 

Nije. Moderniziju svoje delovanje i uskladjuju sa modernim tokovima.
Prepisali recept od CIA, i njihovog najnovijeg psyop-a, nama poznatije kao Tejlor Svift.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Crni said:

 

Kad je Konstrakta pobedila, tad je Sara Jo vidjena kao sada Breskvica za pobednika, sa tim da se ja i ne secam pesme, osim da je izasla oskudno obucena.

 

Pa i nije baš isto. Konstrakta je razbila Saru u glasovima publike (44000 naspram 21000). Večeras je Breskvica razbila u glasovima publike ubeljivo ali nije pobednica.

 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Drago said:

 

Pa i nije baš isto. Konstrakta je razbila Saru u glasovima publike (44000 naspram 21000). Večeras je Breskvica razbila u glasovima publike ubeljivo ali nije pobednica.

 

Ali oba puta ide ukus ispred neukusa🤷‍♂️

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Došo sam samo da izjavim za dnevnik kako ću noćas lepo da spavam kad znam da još jedan državni projekat nije uspeo. 

 

ali jeste americki

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Dropkick Murphys said:

Došo sam samo da izjavim za dnevnik kako ću noćas lepo da spavam kad znam da još jedan državni projekat nije uspeo. 

 

Promašio si temu, nije ovo KKP i KKCZ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ispaljujete žestoke parole kao da su ovi ostali što su učestvovali na takmičenju koje organizuje režimska tv neka silna opozicija. Zar stvarno verujete da je žiri glasao po savesti uprkos pritiscima od diktatora? 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...