Jump to content

Evrovizija / Eurosong


Drug Crni

Recommended Posts

2 hours ago, Helena said:

Preteruješ.

Ne znam što to radiš, ali i prošle godine si pisao o nekakvom nameštanju redosleda nastupanja na velikoj Evroviziji.

Ne verujem čak ni da zna ko je u žiriju.

 

Svima je jasno da se neke drzave (recimo Holandija i Svedska) guraju na ESC, dok se neke druge konstantno saplicu (recimo Gruzija i Norveska)

Link to comment
Share on other sites

Nadia - Nit se potrudila za nastup nit je to za ESC. Ne znam koliko će još besplatnih reklama dobiti.

Hydrogen - Potrudili su se i optevali ok za razliku od Kenija juče ali to je i dalje daleko od ESC. Kažu da im je inspiracija garažna rok scena 90-ih u NS ali ja kao neko ko je proživeo to moram da kažem da ovakvih pesama nije bilo na toj sceni. 90-ih su uglavnom to bile HC i Punk grupe.

Iva Lorens - Nije loše za prvi put, ali dosta tu fali za ESC. Nadam se da će se vratiti jer ovo nije bilo loše.

Zejna - Bolje nego prošle godine ali opet je uglavnom drvena na sceni. No nije ovo loše. Inače jedan genijalni opis ove pesme od nekog YT-era je da je ovo "srpski Ramštajn" 🙂

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bolja je svakako od Trizan biti, vidu piti.

Zejna ima sjajan glas, možda i najbolji ove godine i ne iskoristi ga.

Šteta.

U međuvremenu, vesti sa X -a 

Hrvatska prva na kladionicama 😃

Edited by Helena
Link to comment
Share on other sites

Filip Baloš - Uh, uh, meni ovo nije selo. Mogao je nastup da bude bolji i energičniji u skladu sa ritmom pesme, ovako je nastup više teret nego što diže pesmu na nivo više.

Radošević - Ovo bi bio favorit na izborim 80-ih u exYU, dosta skroman nastup.

Yanx - Na sekund sam pomislio da ona igra na kraju 🙂 , prosek nastup, ovo mi je više za dečiji ESC.

 

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Kad Dosa - Dosta dečurlije mi je spominjalo nju i definitivno ova devojka ima potnecijal. Nije baš ESC materijal ali je pokazala ostalima kako pevač mora da učestvuje aktivnije u nastupu ako je pesma energičnija.

Džordži - Meni je ovo dobro, samo treba drugi nastup, ovo je dosta amaterski. Jest da je ukrao refren ali stranci to neće znati tako da mu ne bi mnogo štetilo.

Kurtić - Nije ovo za ESC ali i ako je kupio mesto bar se potrudio za smislen nastup i otpevao odlično. Engleski je višak na kvadrat 🙂

Teya Dora - Definitivno je odradila mini revamp. Nastup mi je dobar, tako nešto sam i očekivao, samo ona mora malo bolje da glumi. Pevanje je bilo odlično. Jedino nisam siguran oko tog revampa sa pojačanim pratećim vokalima. Nisam siguran da mi se to više sviđa od originalne pesme. Ali ako ne može da otpeva onako live onda je bolje na ovaj način. Grafika sa Ramondom bi mogla da se popravi, recimo da vidimo kako kap vode pada na uvenuli cvet pa on onda krene da se vraća u život. Ovo je čini mi se zamišljeno da pokaže da je ona Ramonda ali nisam siguran da će to svi shvatiti jer retko ko zna šta je Ramonda izvan Balkana.

 

Mora da Konstrakta ima neki veći stage pa su nju ostavili iza pauze.

Edited by Klotzen
Link to comment
Share on other sites

Just now, McLeod said:

Teya Dora bas Lorin kopija sa vajbom, realno pretanko je ovo. Nema sanse protiv Zorje.

 

Nadam se da će tvoja kletva da proradi pa da Zorja ispuši. :lol_2:

 

Inače meni Teya Dora nikako nema vajb Loreen, više mi je neki Billie Eilish fazon.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...