Jump to content

Srbija - mečevi uživo


Recommended Posts

5 minutes ago, DameTime said:

 

A mi ne bismo? Naravno da postoji trema, koliko god oni pričali da ne mare što je to Brazil.

Koji mi? Ovi igraci igraju sa njima svaki vikend,u prvenstvu ili eurokupovima. Isto treniraju,isto jedu,isto su placeni itd itd itd.

Link to comment
Share on other sites

Bas nam mnogo lopti uzimaju sa ledja. Slabo komuniciraju. I dosta je nesigurnosti u nasim redovima. 

Pavlovic ultra-borben ali mora da se pripazi. Zivkovic mi je, ne znam, mora vise da pruzi. 

 

Brazilci, opasni ali ne bas sjajni. I dosta bezobrazni na momente. 2x faul nad Pavlovicem, onaj nad Mitrovicem, Nejmarovo valjanje... 

 

Sudijska trojka diskutabilna. Zuti Pavlovicu je i mogao a i nije morao biti jer je tek pocetak, ali zaleteo se bas previse. S druge strane ako je to za zuti onda je morao i Brazil da dobije za ono bezobrazno gazenje pa udaranje Mitrovica. Piksi mora da pridje sudijama i po cenu zutog kartona. 

 

U ovom momentu prihvatio bih 0:0 bez daljih zutih kartona po nase. 

 

 

Edited by Kooineeperk
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Borky said:

Koji mi? Ovi igraci igraju sa njima svaki vikend,u prvenstvu ili eurokupovima. Isto treniraju,isto jedu,isto su placeni itd itd itd.

 

Bilo ko od nas koji ovde komentarišemo. Kako da nema treme kad otvaraš SP protiv FIFA No. 1 ekipe i glavnog favorita za osvajanje.

 

Odbrana nam je upadljivo slabija od napada, a Brazilci su brzi i čas stvore priliku iz kontre. Ne može toliko visoki presing da se igra u napadu kad odbrana puca lagano i ovako.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...