Jump to content

Srbija - mečevi uživo


Recommended Posts

5 minutes ago, SunZero said:

sta igra ovaj cecin prizetko

besmislen igrac koji napred ne zna a u defanzivi izigrava cunj


Za ovakve utakmice ključan Anchor man. Za sada odličan. 
 

Fali brzine, neke brzine preko trenutnog. Ideje napred.
 

Korekcije, zalaganje, koncentracija za sada fenomenalne. Defanzivno smo odlični, što je jednostavno neophodno za ovakvu utakmicu. 
 

Očekivao sam ipak malo više ideje napred i kreativnosti, jebem li ga. Videćemo. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Srećom pa su oni bili lošiji u završnici. Loše poluvreme, a ipak nismo primili gol, to je jedino važno.

 

Kapiram da je Piksi skontao da ne možemo da se jurimo sa njima, i da pokušamo da ih čekamo na 30-40 metara i možda istrčimo neku kontru. Ali smo bili dosta spori kad imamo loptu, oni su sve lako zatvarali. Mitar mi deluje da se sporije kreće, možda još nije fit. Vlahović bi više legao na ovu taktiku...

 

Mislim da će Brazil krenuti jače u drugo, pa da vidimo kako ćemo da odgovorimo na to. Nisu ni oni odigrali ništa posebno...

Edited by Issey
Link to comment
Share on other sites

Srećom ne napadaju mnogo po ovoj Pavlovićevoj strani pa nije bilo kritično zbog kartona. Mada sam se naježio kada je rukama gradio loptu negde sredinom poluvremena.

 

Videćemo sada ako uđe Vlahović, i Brazilci će da krenu da se umaraju a on zna da istrči kontru bolje od Mitrovića.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, kendrick said:


Za ovakve utakmice ključan Anchor man. Za sada odličan. 
 

Fali brzine, neke brzine preko trenutnog. Ideje napred.
 

Korekcije, zalaganje, koncentracija za sada fenomenalne. Defanzivno smo odlični, što je jednostavno neophodno za ovakvu utakmicu. 
 

Očekivao sam ipak malo više ideje napred i kreativnosti, jebem li ga. Videćemo. 

jeste anchor man, ali na pesu

za ovih 45 min lukic je dobio 5,6 duela a raznatovic zero

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...