Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

Meni je večeras naviše upadalo u oči koliko su nam bile razdvojene linije na terenu.Pa i grači Švajcarske imali su ogroman prostor da rade šta žele.Piksi je baš podbacio na ovom prvenstvu.Hajde da izuzmemo onu utakmicu protiv Brazila,ali na ove poslednje dve,pa teško da je moglo na gori način da se vodi ekipa.Kao da su doveli nekog amatera i postavili na klupu selekcije.Užas!

 

Čisto da se zna da mi je Piksi omiljeni naš fudbaler,pa sam bio blag.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, AgroLaki said:

Fora je sto ovde nikad ni jedno fudbalsko dogadjanje nece biti ispraceno bez euforije, jer je ovo fudbalska zemlja i postoji bar milion i po ljudi koji bi dali sve kosarkaske, vaterpolo i odbojkaske medalje za jedno 1/4 finale na SP u fudbalu. E zbog tih srbendi mi je makar drago da 2 puta za redom ispadaju od ''S*ptara", ima dupe da ih boli jako narednih dana. 

Takodje mi je drago zbog kockarnica koje su ulozile milione u debilne reklame, RTS studija i Ace Stojanovica. I Vucica naravno. Da je srece da mu je makar pritisak skocio veceras. 

Napisao si jedno deset ovakvih postova prethodnih dana. Drago mi je da si bar ti srećan.

 

A to što svima koji vole fudbal iznad drugih sportova učitavaš da su po difoltu Srbende da bi provukao svoje stavove je poprilično kvarno. Al' dovro, neka uživa "gradžanska, moderna, prosvećena" Srbija. 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, BattleBender said:

Pa koji je to individualni kvalitet?
Ok, jaci smo dosta od Kameruna.
Sta imamo od tima.

Tadic - jedina klasa, koja je u prirodnom padu zbog godina
SMS - precenjen igrac koji zahteva da se cela igra podredi njemu
Mitrovic - limitiran igrac
Pavlovic - ima veliki potencijal, dobar je ali se i on trazi posle Monaka
Milenkovic - oronuo igrac
Zivkovic - Paok?


Jednostavno nemamo kvalitet neki.


Vlahovic je vec sad strasan napadac, a siguran sam da ce godinama biti sami vrh jer momak ima sve. Njegovo izvodjenje i stavljanje trutine Jovica mi jos uvijek nije jasno jer mi nimalo nije izgledao nespreman. Kostic takodjer odlican fudbaler i takticki izuzetno zahvalan al ga se treba znati korsititi. Stoperi uopce nisu ovako losi kako su izgledali na SP, SMS mozda nije top klasa il sto se pisalo najkompletniji vezni Europe al i dalje jako kvalitetan igrac. Mitar je iznadprosjecan napadac al ima taj vrhunski kvalitet u skok igri i sigurno da ga se moze koristiti. Kako god, igra koja je prikazana je miljama daleko od kvaliteta koji ova ekipa ima.

Link to comment
Share on other sites

Piksi tek sad izgleda normalno, kao da se oslobodio tereta

 

U pravu je, ali moraš malo da se prilagodiš, njegova verzija fudbala je jednodimenzionalna, ali kad šljaka, ultra je zabavna 

 

To je to, to nam je limit kad nismo na maksimumu i stvarno bih se iznenadio kad sad ne bismo uradili klasičan pucanj u mogu i razjebali sve, a sve što nam treba je kontinuitet, pa makar i igrali uvek ovako i sa Piksijem

 

Vrv je on već bivši a uleteće neki defanzivni kamenjar i ode sve dođavola

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Barkley#34 said:

Napisao si jedno deset ovakvih postova prethodnih dana. Drago mi je da si bar ti srećan.

 

 

Reportuj za flodovanje?

 

4 minutes ago, Barkley#34 said:

A to što svima koji vole fudbal iznad drugih sportova učitavaš da su po difoltu Srbende da bi provukao svoje stavove je poprilično kvarno. Al' dovro, neka uživa "gradžanska, moderna, prosvećena" Srbija. 

 

Nigde nisam napisao da svi ljudi kojima je fudbal no. 1 nipodastavaju uspehe u drugim sportovima, nego sam se  kroz ''milion i po'' izrazio da ih ima previse. No ako mislis da sam nesto podmetnuo, reportuj za podmetanje?

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dzep said:

Vrv je on već bivši a uleteće neki defanzivni kamenjar i ode sve dođavola

Rekao je malopre da ceka start kvalifikacija za EURO,ali dvojim da ce biti tu marta meseca..imam osecaj da ce nekako biti "dobrovoljno primoran" da odstupi..

Link to comment
Share on other sites

Licno od mene ova ekipa ima najvecu mogucu podrsku. Dali su maksimum svojih mogucnosti u ovom trenutku.

 

Madjarska, Rumunija, Bugarska, Makedonija, Crna Gora, Italija, Slovenija, Austrija, Turska, BiH, Grcka - sve su to zemlje iz ovog dela Evrope (neke sa vrhunskim rezultatima na prethodnim SP) koje nisu imale priliku da gledaju svoje ekipe u Kataru, i mi mogli da budemo malo vise zahvalni kao nacija nasim momcima sto su nam omogucili to. To sto je u javnosti preveliko ocekivanje od njih to jeste, ali i nije njihov problem. Na kraju krajeva, pogledajte koje sve fudbalske sile i stalni ucesnici SP nisu prosle grupu.

 

Mnogo je bilo losih stvari ali i dobrih, i ovde ima dosta potencijala, imamo Pavlovica, Erakovica, Vlahovica, Jovica, Ilica - svi ti momci imaju manje od 25 godina i jos ce da napreduju, i mogli bi mnogo da naprave narednih godina.

 

Treba im se pruziti podrska, ide Evropsko prvenstvo na koje cemo se vrlo verovatno plasirati, a onda i Svetsko gde ucestvuje 48 ekipa i isto ce biti velike sanse za plasman na isti. Bitno je da imamo kontinuitet, a sa iskustvom ce doci i rezultati.

 

Edited by Laki1988
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Drug Crni said:

Rekao je malopre da ceka start kvalifikacija za EURO,ali dvojim da ce biti tu marta meseca..imam osecaj da ce nekako biti "dobrovoljno primoran" da odstupi..

 

Ne smarajte sa ovim vizijama i predvidjanjima. Oprosti sto se ovako obracam, ali iritira konstantno predvidjanje nekih scenarija. Rekao je da ostaje i kraj price. 

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, AgroLaki said:

Ovo je ekser, glogov kolac i srebrni metak zajedno u les koji se zove fudbalska reprezentacija Srbije. Da narednih 20 godina prolazimo do 1/4 na Euru i Svetskom ima da se prica: Ali nije bilo Sacirija i Dzake da nas zajebu. 

 

Ako fudbaleri ikad ista urade (prolazak grupe negde, pa na dalje), to nece biti grupa koju prati ogroman hajp i masa skucanih para, nego neka grupa underdogova ispracenih bez euforije i ocekivanja. 

Jel se secate onoga: Jos jedno leto jos jedno zlato? A onda jel se secate kako je Djordjevic ispracen na SP sa Bogdanovicem od 22 godine, Raskom i Simonovicem.

 

Fora je sto ovde nikad ni jedno fudbalsko dogadjanje nece biti ispraceno bez euforije, jer je ovo fudbalska zemlja i postoji bar milion i po ljudi koji bi dali sve kosarkaske, vaterpolo i odbojkaske medalje za jedno 1/4 finale na SP u fudbalu. E zbog tih srbendi mi je makar drago da 2 puta za redom ispadaju od ''S*ptara", ima dupe da ih boli jako narednih dana. 

Takodje mi je drago zbog kockarnica koje su ulozile milione u debilne reklame, RTS studija i Ace Stojanovica. I Vucica naravno. Da je srece da mu je makar pritisak skocio veceras. 

Sva sportska desavanja da saberes, sve kosarke, zimske i letnje olimpijade, formule, Vimbldone i ostale Garose, Planice i novogodisnje turneje, sav rukomet, odbojka, vaterpolo, nhl, nfl... Sve to nije ni delic spektakla koji donosi fudbal, narocito svetsko prvenstvo. Gledaju ga bogatasi, sirotinja u favalama, arapskim vukojebinama... Svetskog prvaka u fudbalu svi znaju, ko jos zna prvaka u odbojci 1986.

Nema tu srbovanja, fudbalska manija svuda dize taj nacionalni naboj. Svi su napaljeni, zastave svuda, himnu svi pevaju.

Sad, ako je tebi drago sto nas izbacuju dokazane dzukele kao sto su Dzaka i Saciri koji psuju majku nasim igracima, ako ti je drago da nas izbacuju oni kojima cestita pseto Kurti, onda ok.

 

  • Like 2
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Klotzen said:

Ostaje Piksi selektor, reče na konferenciji da se on uveliko sprema za prve mečeve u martu.

Možda smo zato tako nespremni izgledali na prvenstvu, koncentrisao se čovek na kvalifikacije :classic_biggrin:

 

U svakom slučaju, drago mi je da ostaje. Kontinuitet + nije Stolica/Janković/neki drugi isprdak iz batađorine škole. 

@Don Juan ako nije problem, prebaci i ove nove postove na drugu temu hvala.

Edited by Darko
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites



Sad, ako je tebi drago sto nas izbacuju dokazane dzukele kao sto su Dzaka i Saciri koji psuju majku nasim igracima, ako ti je drago da nas izbacuju oni kojima cestita pseto Kurti, onda ok.


Ovo nema veze sa fudbalom i sportom i dok god se tako posmatra nema tu leba. Ni za koga.
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Profesor said:

 

Ne smarajte sa ovim vizijama i predvidjanjima. Oprosti sto se ovako obracam, ali iritira konstantno predvidjanje nekih scenarija. Rekao je da ostaje i kraj price. 

Ma,ne ljutim se..nema potrebe da se izvinjavas.
Predobro znam kakav je olos u i oko saveza da bih to prihvatio zdravo za gotovo.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, AgroLaki said:

Reportuj za flodovanje?

Nije flodovanje ali ne doprinosi diskusiji. To bi trebalo da znaš.

 

9 minutes ago, AgroLaki said:

Nigde nisam napisao da svi ljudi kojima je fudbal no. 1 nipodastavaju uspehe u drugim sportovima, nego sam se  kroz ''milion i po'' izrazio da ih ima previse. No ako mislis da sam nesto podmetnuo, reportuj za podmetanje?

Bukvalno si napisao da ima milion i po (ili previše, ako si na to mislio) onih koji fudbal stavljaju iznad ostalog a onda si ih u drugoj rečenici sve nazvao Srbendama i bla, bla dalje. Na čast ti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

I dalje pod utiskom nedavne diskusije na drugom topiku, mi smo zemlja koja zivi u fudbalu od pre 30,40 godina.
Nemamo kulturu i razumevanje ovog sporta.
Takvi su ljudi koji prate ovde fudbal, takvi su ljudi ovde koji se bave njime. Fudbaleri nam nisu moderni. I ti koji su dobri, su tesko funkcionalni u danasnjem fudbalu.

Na kraju dobijes ovo da ti se reprezentacija brani sa 6,7 igraca iza lopta kao pogubljena banda, gde nakon prve kretnje bez lopte Svajcaraca, nasi se pogube totalno.

@uiniovo sto si video do nase reprezentacije je fudbal od pre 94/95 (nekakav nazovi threshold), Svajcarska je to posle toga.
Kad kod nas ljudi shvate da sada u nekakvom paralelnom univerzumu stavis onu Zvezdu,koja je bila prvak Evrope, da igra protiv danasnjeg Brajtona i da bi u tom hipotetickom mecu izgubila 6-2, 8-3, onda cemo i da postanemo nesto.

___________________________

Ovo prvenstvo me dodatno uverilo da nas fudbal moze da se digne na visi nivo samo ako 20 godina se nijedan nas bivsi fudbaler ne bavi njime. Mogu da postavljaju cunjeve i da sutiraju loptu u trampolinu kako bi zagrejali golmana. I toliko, ne vise od toga. 
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Послије Португала сам написао да обожавам овај 3-5-2 али да нам је танка задња линија за виши ниво фудбала у континуитету. Ми смо и квалификације и лигу нација одиграли боље и озбиљније у истој овој формацији али сада смо се тактички распали. У одбрани се не зна ко гдје удара а Вељковић и не постоји. Не аболирам ни Пиксија иако је ово већ успјешно играо са овом истом екипом, ипак чињеница је да смо осим тактички и физички ужасно стајали. Можда најјадније од свих на СП. Свако 2П распад. 
Ово је процес и требало би Пиксету оставити репрезентацију али не сумњам да ћемо наћи неког домаћег послушника са осигурачима и дуплим блоковима, јер нам је то и до сада доносило радост а нарочито уживање на трибинама и поред малих екрана…

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...