Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

1 minute ago, BattleBender said:

Akanji, Schar >> Milenkovic, Pavlovic
Xhaka > SMS
Embolo = Mitrovic/Vlahovic

U svakom slucaju su reprezentacija koja ima glavu i rep, mozda nemaju neki ludacki kvalitet. Mi nemamo ni glavu ni rep, niti znamo kako dolazi iz glave u rep.

 

U odbrani je skoro svako bolji od nas. Khaka ofenzivno nije bolji od SMS-a, ni Embolo nije bolji od Mitrovića pogotovo Vlahovića. U najmanju ruku mislim da smo izjednačeni po kvaliteti s Švajcarcima. Ali definitivni smo bolji od Kameruna.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ace Rimmer said:

 

U odbrani je skoro svako bolji od nas. Khaka ofenzivno nije bolji od SMS-a, ni Embolo nije bolji od Mitrovića pogotovo Vlahovića. U najmanju ruku mislim da smo izjednačeni po kvaliteti s Švajcarcima. Ali definitivni smo bolji od Kameruna.

Za neigranje u Laciu, Xhaka je bolji od SMS-a i ofanzivno.
Pre bih odabrao kvalitet Embola nego Mitrovica, iako overall je Mitrovic mozda bolji, za skroz malo, neznatno.

Kamerun je Zvezda/Partizan nivo. To je posebna sramota sto nisu pobedili...

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BattleBender said:

Xhaka > SMS


Ja sam nekad pocetkom prvenstva pisao da Xhaka nije nista losiji od SMSa na sta sam dobio odgovore da je to glupost i da je SMS najkompletniji veznjak u Europi il nesto na taj fazon. Koliki god Xhakq provokator i coban bio on je danas strasan igrac. SMS mora preci u vrhunski klub i isprofilisat se u kompletnog veznjaka. Za tu neku ofanzivnu rolu ala Tadic nema dovoljnk dobru tehniku, a za box to box rolu na sredini terena na ovom prvenstvu je djelovao takticki jako neozbiljan. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Ja sam nekad pocetkom prvenstva pisao da Xhaka nije nista losiji od SMSa na sta sam dobio odgovore da je to glupost i da je SMS najkompletniji veznjak u Europi il nesto na taj fazon. Koliki god Xhakq provokator i coban bio on je danas strasan igrac. SMS mora preci u vrhunski klub i isprofilisat se u kompletnog veznjaka. Za tu neku ofanzivnu rolu ala Tadic nema dovoljnk dobru tehniku, a za box to box rolu na sredini terena na ovom prvenstvu je djelovao takticki jako neozbiljan. 

Ma kurac od ovce profil igraca je SMS.

Nema gori tip igraca nego SMS. Manji debil od Pogbe kao lik, ali manje talentovan za fudbal od istog. Pogba kad upadne u taj svoj ritam na neke supermoci i zna da ostvari nesto.
Izgubljen igrac, izgubljena pozicija.
Meni bi u reprezentaciji pre igrao Krsticic, onaj iz prvog Zvezdinog mandata. I ne zajebavam se.

Njegov kvalitet je nekakav bully power u italijanskoj ligi, gde je Lacio uigran da mu daju lopte koje mu odgovaraju, kad uleti u deo gde mu odgovara. Pa on to nesto se zagradi, ima dobru tehniku, napravi neki visak.
To mu ne bi proslo u PL. Nikad.
On u PL bi npr mogoaa da igra samo ako ga neki trener promeni i koristi kao Fellaini-a u Evertonu, neki second striker. Sutra da ga dovede bilo koji tim iz PL-a, za 6 meseci bi zavrsio na pozajmici u nekoj ekipi van PL-a.
Kao navijac United-a muka mi je malo i od Freda i od McTominay-a, a i od McFreda. Pa bih obojicu birao pre SMS-a za sredinu terena.

Odbrana mu se svodi na to "Uf, sad cu lepo da uletim, i autoritativno da uzmem loptu".

Ne organizuje niti odbranu, niti napad. Njegova igra na malom prostoru moze jos da prolazi efektno i dovoljno ucestalo samo u fudbalu zarobljenom u vremenu...i blatu.
Neuticajan, ne cita igru, mindset mu je takav da se oslanja na to "kako cu sad da napravim neki potez, da lepo primim na grudi, da na rame zakacimm jednog igraca, pa da pustim neki fazon... kako cu da otresem sad nekog pa da sutnem sa 20 metra"

Edited by BattleBender
Link to comment
Share on other sites

Nemojte o Dzaki ponovo molim vas. Koji inace juce nije nista radio osim provocirao i hvala mu za rupe kod oba gola. Bukvalno alibi igrac, tigar od papira. Nas je razbio juce na prvom mestu Vargas, sto sam licno i ocekivao, kao i bekovi njihovi. Jos jedan idiotizam, Bremer dobija zuti na pocetku i umesto to da iskoristimo, mi nista nismo uradili tu. Isto, jedna od najvecih sansi za sistemsko razbijanje odbrane je propustena kod udvajanja bocnog igraca, oni to cesto rade. Umesto da SMS igra na tim pozicijama gde moze da se odigra dupli pas ili izolacija za sut, njega nema nigde. Bukvalno je mogao da se proslavi. Embolo je drvo. Mitrovic je za njega Batistuta, onakav gol kakav je Mitrovic sinoc dao Embolo ma koliko jak i glavat bio nece dati u zivotu. Ali se njegovi kvaliteti, ta snaga i brzina, koriste dobro i disciplinovan je igrac. Svajcarska definitivno ima manje individualnog kvaliteta od nas. Nismo cak ni blizu. Ali su spremni, disciplinovani i takticki potkovani. Ako to nemas, individualni kvalitet je nebitan.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ma nije tu fora ko je od koga individualno bolji. Ajde da upoređujemo australijske i danske igrače npr. 

 

Stvar je tim. Mi u nekim situacijima u poslednje vreme, kada možemo, funkcionišemo kao tim. Švajcarska je jednostavno bolji tim. Kompaktniji, skoncentrisaniji, iskusniji. Oni redovno u poslednje vreme prolaze grupe na SP i EP. Nije to više slučajnost, ušli su u tu rutinu jednostavno. E za nešto više i njima fali kvaliteta kad nalete na teže protivnike, ali mi taj njihov nivo na kojem su oni u poslednjih nekoliko godina još moramo da jurimo. I to je to.

Edited by dzoneee
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, McLeod said:

Nemojte o Dzaki ponovo molim vas. Koji inace juce nije nista radio osim provocirao i hvala mu za rupe kod oba gola. Bukvalno alibi igrac, tigar od papira. Nas je razbio juce na prvom mestu Vargas, sto sam licno i ocekivao, kao i bekovi njihovi. Jos jedan idiotizam, Bremer dobija zuti na pocetku i umesto to da iskoristimo, mi nista nismo uradili tu. Isto, jedna od najvecih sansi za sistemsko razbijanje odbrane je propustena kod udvajanja bocnog igraca, oni to cesto rade. Umesto da SMS igra na tim pozicijama gde moze da se odigra dupli pas ili izolacija za sut, njega nema nigde. Bukvalno je mogao da se proslavi. Embolo je drvo. Mitrovic je za njega Batistuta, onakav gol kakav je Mitrovic sinoc dao Embolo ma koliko jak i glavat bio nece dati u zivotu. Ali se njegovi kvaliteti, ta snaga i brzina, koriste dobro i disciplinovan je igrac. Svajcarska definitivno ima manje individualnog kvaliteta od nas. Nismo cak ni blizu. Ali su spremni, disciplinovani i takticki potkovani. Ako to nemas, individualni kvalitet je nebitan.

bold 1 - kakav god da je, bolji je od bilo kojeg naseg veznjaka
 

bold 2 - to isto mozes da kazes i za Mitrovica. Drvo. Ima jedan kvalitet, i to je da ga zakove glavom, kao niko na Svetu. I tacno je da to Embolo ne moze. Ali zato isto Mitrovic ne moze da radi sve ono sto Embolo moze. Da primi tu jebenu loptu, odlozio je, pobegne malo na stranu, kad je odlozi, brzo se okrene i otrci u neki prostor i sa sobom povuce nekog.

Kumulacija naseg individualnog kvaliteta je ovde jako precenjena. Ne znam sta toliko vidite u nasim igracima.
A plus kvalitet nam uopste nije funkcionalan. 2 visoka napadaca. Glavni igrac je prekaljeni veznjak koji sad najbolje partije pruza kao neki SS. Sva trojica (on i Mitrovic+VLahjovic zajedno ne mogu)O SMS-u sam vec pricao.
Beka desnog nemamo, i tog kojeg imamo, ne koristimo. Odbrana, blagi boze...
Vezni red definicija mediokriteta + precenjenosti.

 

Edited by BattleBender
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Baš su promašene priče o klubovima za koje nastupaju naši igrači. Da ne dajem primere upravo Švajcarske ili recimo Japana, Koreje...

 

Utakmice protiv Kameruna i Švajcarske su ozbiljan fail Piksija. Leži poneka odgovornost na igračima, ali selektor je taj koji je trebalo da smisli način kako najbolje da koristimo naše kvalitete i smanjimo protivnikove. Mi smo u ove dve utakmice radili suprotno - protivnik je lagano koristio sve svoje adute dok smo se mi uzdali na inspiraciju igrača u datom momentu. 
 

Na papiru ova 3-4-2-1/3-4-1-2 nam dozvoljava da prikrijemo nedostatke na bekovima i da uglavimo sve igrače koji bi trebalo da počinju. Lepo je delovalo poslednjih godinu i po dana, ali sada smo potpuno ogoljeni, sve potencijalne falinke koje smo znali su izašle na površinu. 
 

Videlo se da neki bitni igrači nisu spremni, setite se onih juriša Vlahovića u Oslu kada se vraćao nazad što jeste njegova vrlina, odličan work rate i korišćenje fizikalija skoro celu utakmicu. Ipak, selektor je baš preterao sa pričom o nespremnosti i povredama, one jednostavno nisu jedini, pa ni najveći problem ove reprezentacije. Ne sviđa mi se što ne preuzima odgovornost, što nakon očitih koncepcijskih problema slušamo ko je na 70% a ko na 80% spremnosti od napadača. 
 

Piski mora da ostane, ali mora i ozbiljno da analizira šta se ovde izdešavalo. Iskrena analiza, da podvuče svoje greške i greške igrača i nađe način da nas taktički uozbilji. Mi smo na ovom turniru najlošije postavljena ekipa, jedina koja nije uspela da sakrije svoje nedostatke a ugušila vrline. 

 

Mora da se nađe način kako bolje da koristimo Sergeja, ali za početak da se nađe način kako ova skupina igrača da pronađe koheziju i taktičku disciplinu. Da li to podrazumeva igru sa 4 pozadi, oslanjanje na neke manje talentovanije igrače ili žrtvovanje neke od vrlina, ne znam, ali neka promena koncepcije mora da se dogodi, inače ćemo ostati reprezentacija koja je nedorasla za bilo kakav prolaz skupina. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Miki28 said:

Problem je sto mi nismo ograli 3-5-2. Ta 3-5-2 formacina kada se koristi pravilno ke defanzivno jaka a dovoljno ofanzovna da napravi problema protivniku. 

 

Mi smo igrali sinoc 3-4-3 gdje su Tadic i Vlahovic bili uz Mitrovica. 

 

Ok, jasno mi je, napadas ali vec naprijed uz ofanzivnog Kostica imas dovoljno makar u prvih 45 min da  apravis stete. Druga strana mora biti defanzivnija. Isto tako na te 2 pozicije veznog moras staviti igrace koji pokrivaju rupe u defanzivi a samim tim sto Sergej igra to je problem jer on to nije, on se totalno pogresno koristi, on je ofanzivni vezni koji najbolje igra kad je blize golu. Problem je tu izmedju njega i Tadica, to je previse ofanzivno i naivno za ozbiljna takmicenja. 

 

Mnogo bi to bolje bilo da smo krenuli sa 3-5-2 iili 3-5-1-1 gdje bi Tadic bio uz Mitrovica ili iza ako vec Sergej igra a onda u 2 pol da predjemo na 3-4-3 i bude karambol. Svakako za svaku takvu formaciju Gudelj mora igrati, ili pored Lukica ili kspred Lukica jer Lukic sam u ovom sistemu nema apsolutno nikakvog smisla. Decko je ogranicen fudbaler, trci ko muva bez glave. Pogledas njegovu km posle meca, od toga je barem 3 ako ne i 4 km bespotrebno jer je ogranicen. O igri sa loptom da ne pricam, on dok obradi loptu promijenise se pozicije. Gudelj-Lukic uz Sergeja malo ispred kao 3 clana i Tadica i Mitrovica naprijed ovo bi bilo mnogo ozbiljnije dezanzivno. 

Ma nije toliko bitna formacija koliko tip igrača koje je postavio na teren. Kažeš 343 s Tadićem uz ovu dvojicu. Tadić nije špic i nije igrao u špicu. Drugo Kostić i Pavlović lijevo su mogli kolko toliko pokrit. Kostić je top tier wingback i može zatvarat iza. O napadačkim sposobnostima ne trebamo. Ali zato s druge strane takva rupa, pušta napad za napadom, Piksi korekcija neka, ništa, nula. Zabijate 2 gola na Mitrovu (glavom najbolji napadač na svijetu) nemoguću kvalitetu što se tiče igre glavom (da onu loptu onako šalje u suprotni kut, savršenstvo), i na grešku švicarske obrane koju ovaj put koristi Vlahović svojom individualnom kvalitetom i isto suprotno kretanju lijevom nogom gađa suprotni kut. Šta radi Piksi? Korekcije neke? Zatvara di curi? Ne, on psuje majku ši......u. U teoriji, 3 stopera, 2 wingbacka, braniš se sa 5 iza, ni ne treba ti korektor. Ali ako ti je jedan wingback rupa u obrani, a u napadu zato beskoristan, veznjacima nije u peti pomoći obrani, stoperi ne mogu iznijeti loptu, tj. nisu sposobni u kontinuitetu započinjati napade, onda ti je Gudelj neophodan. Ako ja kao Laik to vidim, kako on to ne vidi. Izašli ste kao na termin pa na pivu, maknut se od žene na 2 sata i tako ste i prošli.

  • Like 7
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, BattleBender said:

bold 1 - kakav god da je, bolji je od bilo kojeg naseg veznjaka
 

bold 2 - to isto mozes da kazes i za Mitrovica. Drvo. Ima jedan kvalitet, i to je da ga zakove glavom, kao niko na Svetu. I tacno je da to Embolo ne moze. Ali zato isto Mitrovic ne moze da radi sve ono sto Embolo moze. Da primi tu jebenu loptu, odlozio je, pobegne malo na stranu, kad je odlozi, brzo se okrene i otrci u neki prostor i sa sobom povuce nekog.

Kumulacija naseg individualnog kvaliteta je ovde jako precenjena. Ne znam sta toliko vidite u nasim igracima.
A plus kvalitet nam uopste nije funkcionalan. 2 visoka napadaca. Glavni igrac je prekaljeni veznjak koji sad najbolje partije pruza kao neki SS. O SMS-u sam vec pricao.
Beka desnog nemamo, i tog kojeg imamo, ne koristimo. Odbrana, blagi boze...
Vezni red definicija mediokriteta + precenjenosti.

 

 

Čak i da je Kljaka bolji od svih naših vezni, ostali Švajce nisu. Realno naš tim uopće nije loš, sad smo dobili i top golmana, u kvalifikacija rutiniski pobjeđujemo ekipe koje su bolje od Kameruna.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, BattleBender said:

bold 2 - to isto mozes da kazes i za Mitrovica. Drvo. Ima jedan kvalitet, i to je da ga zakove glavom, kao niko na Svetu. I tacno je da to Embolo ne moze. Ali zato isto Mitrovic ne moze da radi sve ono sto Embolo moze. Da primi tu jebenu loptu, odlozio je, pobegne malo na stranu, kad je odlozi, brzo se okrene i otrci u neki prostor i sa sobom povuce nekog.

Ovo jednostavno zvoni koliko nije tačno. Još je kao klinac u Partizanu radio upravo to - 90% lopti koje su išle na njega je ili primao pa odlagao ili se zagrađivao pa gurao sam ili su pravili faul.

 

Na stranu što je igru glavom doveo do savršenstva, on u Fulamu igra u oba pravca i često učestvuje u organizaciji. Da ne spominjem to da daje golove i levom i desnom nogom, čak i izvan 16. I sinoć je imao par lepih odigravanja, dok smo još ličili na nešto u napadu. To što je očigledno nedovoljno spreman i što nam je igra povremeno bila bez smisla je potpuno druga stvar.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Ja sam nekad pocetkom prvenstva pisao da Xhaka nije nista losiji od SMSa na sta sam dobio odgovore da je to glupost i da je SMS najkompletniji veznjak u Europi il nesto na taj fazon. Koliki god Xhakq provokator i coban bio on je danas strasan igrac. SMS mora preci u vrhunski klub i isprofilisat se u kompletnog veznjaka. Za tu neku ofanzivnu rolu ala Tadic nema dovoljnk dobru tehniku, a za box to box rolu na sredini terena na ovom prvenstvu je djelovao takticki jako neozbiljan. 

On već 5 godina prelazi u sve najveće klubove u Europi. Visok, vrhunska tehnika, pas...koliko ima u Europi takvih? 1 ili 2? Očito postoji razlog zašto ga nitko nije uzeo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prso je Piksi na ovom prvenstvu jer je nabio sam sebi bespotreban pritisak ovde. Baš se pogubio i nije znao da iskontroliše situaciju.

 

Kada sam video proslavu našeg drugog gola sve mi bilo jasno. Sve ono što je pričao pokazalo se na ovom prvenstvu da je laž. A ono kako se kaže u laži su kratke noge, i kad tad stigne to na naplatu. 

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

@BattleBender

 

Na stranu što subjektivno ocenjuješ, uzeo si da porediš igrače i ko gde igra i time pokušavaš da dokažeš da jednostavno numemo. Da ne pominjem ova smešna precenjivanja igrača, ceo fudbalski svet je očito u zabludi, prevaren od strane Sergeja. 
 

Individualni kvaliteti igrača jednostavno nisu problem. Kao da si nakon košarkaškog derbija napisao da je Dobrick bolji igrač od ne znam, Nanelija, eto tako neozbiljno zvuči ovo vozdizanje jebenog Granita Džake i srozavanje SMS-a. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, kendrick said:

@BattleBender

 

Na stranu što subjektivno ocenjuješ, uzeo si da porediš igrače i ko gde igra i time pokušavaš da dokažeš da jednostavno numemo. Da ne pominjem ova smešna precenjivanja igrača, ceo fudbalski svet je očito u zabludi, prevaren od strane Sergeja. 
 

Individualni kvaliteti igrača jednostavno nisu problem. Kao da si nakon košarkaškog derbija napisao da je Dobrick bolji igrač od ne znam, Nanelija, eto tako neozbiljno zvuči ovo vozdizanje jebenog Granita Džake i srozavanje SMS-a. 

Iskreno, po meni je SMS bolji igrač od Xhake. Svakako nadareniji. Svakako bi trebao biti traženiji. Ali Xhaka je godinama u Arsenalu. Ne samo da je tamo, nego je kapetan. SMS je kolko 7 godina u Laziju. Nije li to malo čudno za igrača koji je u današnjem nogometu unicorn.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Barkley#34 said:

Ovo jednostavno zvoni koliko nije tačno. Još je kao klinac u Partizanu radio upravo to - 90% lopti koje su išle na njega je ili primao pa odlagao ili se zagrađivao pa gurao sam ili su pravili faul.

 

 

Da, moze to da radi u Partizanu, u nasoj ligi i to je to.
Koliko to moze negde drugde da radi videlo se na prvenstvu kad je usrao 5+ odlicnih sansi, cim je morao da odigra nesto nogom.

Ni u Fulamu nije nekakav Suarez, Aguero, niti Kane. Samo Fulam igra uigrano preko njega, i to mu odgovara, ima svoj role.

Mislim, gotivim ja mnogo Mitrovic. 
Ali se ozbiljno, ali ozbiljno zavaravate sa njegovim kvalitetima i sposobnostima.

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, kendrick said:

@BattleBender

 

Na stranu što subjektivno ocenjuješ, uzeo si da porediš igrače i ko gde igra i time pokušavaš da dokažeš da jednostavno numemo. Da ne pominjem ova smešna precenjivanja igrača, ceo fudbalski svet je očito u zabludi, prevaren od strane Sergeja. 
 

Individualni kvaliteti igrača jednostavno nisu problem. Kao da si nakon košarkaškog derbija napisao da je Dobrick bolji igrač od ne znam, Nanelija, eto tako neozbiljno zvuči ovo vozdizanje jebenog Granita Džake i srozavanje SMS-a. 


Pa ocito je sa da SMS nije nivo za koji ga se od nekih dozivljava. Da jeste, on bi dosad sigurno presao u neki od najjacih klubova Europe, a ne bi bio u Laziu. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kendrick said:

@BattleBender

 

Na stranu što subjektivno ocenjuješ, uzeo si da porediš igrače i ko gde igra i time pokušavaš da dokažeš da jednostavno numemo. Da ne pominjem ova smešna precenjivanja igrača, ceo fudbalski svet je očito u zabludi, prevaren od strane Sergeja. 
 

Individualni kvaliteti igrača jednostavno nisu problem. Kao da si nakon košarkaškog derbija napisao da je Dobrick bolji igrač od ne znam, Nanelija, eto tako neozbiljno zvuči ovo vozdizanje jebenog Granita Džake i srozavanje SMS-a. 

Sto ga taj ceo svet nije doveo.
Pao si na price Mozzarta i slicnih od tih 100 miliona za SMS-a. Smesno.

Link to comment
Share on other sites

To ne mora ništa da znači i Jović je bio u Realu i Maguire u Junajtedu i Ziyech je u Čelsiju.  

 

SMS nikada nije ni forsirao prodaju iz Lazia toliko kao recimo Kostić iz Frankfurta. Ili neki ostali igrači iz svojih bivših klubova. Mošta mu se sviđa taj put jednostavno bolje biti prvi u selu nego jedan od ili poslednji u gradu.

Edited by dzoneee
Link to comment
Share on other sites

Bukvalno sam frapiran koliko ljudi ovde podležu onom neozbiljnom kriterijumu - ume/nume. Kao da čitam sportsku sekciju kurir.rs. 
 

Ako je odbrambeni mehanizam, cool, ali baš je promašena priča. 
 

Inače, neko je pominjao igrače 2010 i za koje klubove su nastupali. Biće da je Lane Jovanović i Liverpul, bez ikakvog konteksta, vrlo bitan argument zašto nam Rikardo Rodrigez duplim pasom plodi po levoj strani. Inače takođe igrač osrednjeg Torina gde ima naših igrača, koji je sinoć izgledao kao Theo Hernandez. 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Redstar0356 said:

Kako sam se ismejao dobro na ovo 

 

The 2016 Olympic Summer Games in Rio de Janeiro had global audience of approximately 3.2 billion.
...
A combined 3.572 billion viewers which is more than half of the global population tuned in to world football's ultimate competition, according to audience data for official broadcast coverage of the 2018 FIFA World Cup 

 

Prema poslednjim podacima 

 

Tour de France

3.5 billion

2

Soccer World Cup

3.3 billion

3

Cricket World Cup

2.6 billion

4

Summer Olympic Games

2 billion

5

Winter Olympic Games

2 billion.  

 

 

Ne znam o kakvim igrama pricamo jer ne postoji nijedan promer gde su Oi bile gledanije od Sp

 

 

 

 

 

 

Nisam pominjao gledanost nego šta je veći sportski događaj. I opet, u tim ciframa iz prve rečenice se vidi da je gledanost tu negde. (po ovom tvom tekstu)

 

I ovi podaci tipa letnje OI i zimske OI na istom nivou gledanosti? Pa onda tour gledaniji od WC u fudbalu?

 

Ajde, možeš ti to bolje da sklepaš.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Devil In My Pants said:

Mi nemamo sistem od saveze do terena. Nisu to losi igraci, ali malo precenjeni..posebno defanziva i sredina terena. Mi smo Kamerunu i Svici dali dva i tri gola..niko im nije dao vise...Odbrana je krs krseva..mogli smo primiti jos 4-5 komotno..

Kad se kaze odbrana mi imamo problem sistemskog branjenja a to podrazumeva ceo tim.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, dzoneee said:

To ne mora ništa da znači i Jović je bio u Realu i Maguire u Junajtedu i Ziyech je u Čelsiju.  

 

SMS nikada nije ni forsirao prodaju iz Lazia toliko kao recimo Kostić iz Frankfurta. Ili neki ostali igrači iz svojih bivših klubova. Mošta mu se sviđa taj put jednostavno bolje biti prvi u selu nego jedan od ili poslednji u gradu.


Čovek uživa u Rimu, ima brutalne uslove, tek ulazi u svoj prime i već godinama ga traže ovi klubovi koje @BattleBender smatra top tier. Da ne pominjem Lotita i njegove mehanizme čuvanja ključnog igrača. 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...