Jump to content

Srbija u Kataru


Recommended Posts

1 hour ago, Beonegro said:

 

Treba ipak odati priznanje gospođi Rajković, udala se prije 4 godine i već stigla da se dva puta razmnoži i da muža napravi rogonjom, tako sposobna žena treba da bude najmanje poslanica, ako ne i ministarka.

 

Bila u vezi sa Veljkom Ražnatovićem.  

Link to comment
Share on other sites

Neko je pitao za proslave gola. Opšti bench clearing posle prvog gola. Medju prvima Vlahović, koji je i skoro zadnji ostao da ljubi Pavlovića. Rajković je takodje na početku bio tu, grlio obojicu.

Kod drugog gola nisu bili svi, jer je Sergej odtrčao na drugu stranu terena, ali su ipak dotrčali neki (Radonja, Jović, Babić, Ilić, Mitrović, Eraković...)

Kod trečeg Mitar odtrčao do klupe, isto skakli svi kao kod prvog gola

 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, L' Imperatore said:

Po meni jedna od največih sramota srpskog fudbala, a bilo ih je... Baš taj odliv stopala što si spomenuo. Bila je konferencija za štampu tada, baš pred svetsko 2010. gde ga pitaju novinari za reprezentaciju i šansu da zaigra, gde on realno kaže kako su momci odigrali fantastično u kvalifikacijama i da jednostavno nije realno da on u svojim godinama tu nešto uskače. Ali da bi voleo posle svetskog da zaigra jednu prijateljsku u dresu Srbije i da se oprosti, jer misli da je to zaslužio. I pričajuči te zadnje reči, slomi mu se glas i zaplače. Što pokazuje koliko mu je bilo stalo do toga, a da je verovatno i znao da od toga nema ništa... Baš mučna scena.

Има та конференција у документарцу његовом, ја гледао са ћалетом као клинац, богами и ћалету су сузиле очи.

 

Иначе какви су све новинари отишли на СП, они несретници из РТС што бацају лоптицу од Катара до студија у Бг су још и најбољи.

Edited by Урош19
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ma vise su dosadni sa tim navodnim tračevima ko je koga karindjao i slično.Da smo dobili Kamerun,ne bi niko ništa pisao.

Nego odmah se pojavljuju nazovi insajderi sa eksluzivama kako je Vanja rekao nekom svom gariši o seksi aferama koje su meni apsolutno nerealne,iako je priča o reprezentaciji Srbije,gde su vecito neki skandali.

A tek ovo za Piksija kako neće vise da bude selektor zato sto Bjekovic nije predsednik saveza.Obična sprdačina.

Bjekovic je imao malo veću ulogu od mene u dovodjenju Piksija.Zna se da je veliki vodja razgovarao sa njim i praktično ga on doveo na kormilo reprezentacije.Čak i pre njegovog ustoličenja su bili zajedno na otvaranju neke fabrike iz Japana.
Tolike nebuloze čitam po tim raspalim društvenim mrežama evo već dva dana da mi se povraća.

Nije propast sveta,imamo par dana da se konsolidujemo,da dobijemo te Svajcarce i odemo u drugi krug.
Svakako smo mi tek na početku puta,treba nama par godina da budemo u rangu Hrvata.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Meni je jako čudna količina stvari koja dolazi iz medija. Da nije Srbija ja bih rekao da je verovatno istina ali ovo bukvalno izgledaju kao targetirani napadi, do pre mesec dana nije mogla jedna loša stvar da se nađe o Piksiju i igračima (a bilo ih je i tad) a sad odjednom svaki sajt izbacuje 30 članaka dnevno 

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Nicklord said:

Meni je jako čudna količina stvari koja dolazi iz medija. Da nije Srbija ja bih rekao da je verovatno istina ali ovo bukvalno izgledaju kao targetirani napadi, do pre mesec dana nije mogla jedna loša stvar da se nađe o Piksiju i igračima (a bilo ih je i tad) a sad odjednom svaki sajt izbacuje 30 članaka dnevno 

Неко је овде пред првенство написао да ће тако бити сигурно ако не остваримо све победе у групи, ја мислио нема шансе луд је, кад оно међутим.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Nicklord said:

Meni je jako čudna količina stvari koja dolazi iz medija. Da nije Srbija ja bih rekao da je verovatno istina ali ovo bukvalno izgledaju kao targetirani napadi, do pre mesec dana nije mogla jedna loša stvar da se nađe o Piksiju i igračima (a bilo ih je i tad) a sad odjednom svaki sajt izbacuje 30 članaka dnevno 

Ja sam nekako to i očekivao.

Od momemta kad je Terza rekao nešto afirmativno o Piksiju.....da to neće da izadje na dobro...:smiley33:

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Nicklord said:

Meni je jako čudna količina stvari koja dolazi iz medija. Da nije Srbija ja bih rekao da je verovatno istina ali ovo bukvalno izgledaju kao targetirani napadi, do pre mesec dana nije mogla jedna loša stvar da se nađe o Piksiju i igračima (a bilo ih je i tad) a sad odjednom svaki sajt izbacuje 30 članaka dnevno 

 

1 moguće objašnjenje:

 

 

 

 

 

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, L' Imperatore said:

 

Po meni jedna od največih sramota srpskog fudbala, a bilo ih je... Baš taj odliv stopala što si spomenuo. Bila je konferencija za štampu tada, baš pred svetsko 2010. gde ga pitaju novinari za reprezentaciju i šansu da zaigra, gde on realno kaže kako su momci odigrali fantastično u kvalifikacijama i da jednostavno nije realno da on u svojim godinama tu nešto uskače. Ali da bi voleo posle svetskog da zaigra jednu prijateljsku u dresu Srbije i da se oprosti, jer misli da je to zaslužio. I pričajuči te zadnje reči, slomi mu se glas i zaplače. Što pokazuje koliko mu je bilo stalo do toga, a da je verovatno i znao da od toga nema ništa... Baš mučna scena.

Gledao sam taj klip 100 puta. El Gringo sam pogledao čim je izašao. Dobri itlovi se nisu mogli nać jedno vrijeme, to se sjećam. I ovo nije floskula, ljudi u Europi ne mogu pojmit što je nogomet tamo, i kolika zvijezda on mora bit tamo. kad su biloi dečki iz Sofe u Podcastu su rekli da to dopk ne vidiš ne možeš shvatit. Da nije da su ludi za nogometom, nego 10000x nego mi mislimo. Sofa Score je u Brazilu najjača. Religiozno prate igrače iz njihove lige. Recimo, Gabigol je veća zvijezda tamo od svih Viniciusa, neyamara i ostalih Europljana zajedno. I onda skužiš šta je tamo (bio) Rambo.
EDIT: Ima i ona izjava Zagalla kad su ga pitali ko će osvojiti SP 2006. pa je rekao Srbija. Jer imaju 22 igrača bolja nego Petković.
sad vidim da je @Ding Hao već spomenuo ranije. Btw, Zagallo mu je bio trener kad je ovaj donio naslov Flamengu. Tako da vjerujem da je izjabva autentična. Ali i da nije, ima smlisla 100%

Edited by Bugl Khan
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, KfJ said:

 Bilo je to jos izrazenije doba menadzera, a on je igrao tamo, izvan njihovih shema. 
Jesu se igresili o njega malo, ali Rambo nije bio ta klasa igraca ipak. 
 

Od ostalog, Piksi ne moze da se poredi sa Modricem ni u shali. 

Šališ se? Uzmi roster Srbije za SP2006. i 2010. i reci da nije klasa za jedno 7-8 likova na popisu minimum. Ne mora bit najbolji od 22 da bi zaslužio da se nađe tamo.

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, L' Imperatore said:

 

Od "novinara" je nerealno da se očekuje nešto takvo. Oni se preživljavaju tračevia, abrovima, pa i lažima. Boli njih q i za svetsko i za reprezentaciju. Oni su svoj posao ovde odradili, a na nama je da se ne pecamo na gluposti.

 

 

Pa novinari to i pisu jer mi (ljudi) klikcemo na takva smeca. A onda i ovde puno postova o tome..

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...