Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Lejkersi zavise od toga koliko je LBJ napunio baterije između utakmica. Čak i ako se vrati na svoj nivo, pitam se hoće li pre svega on i AD biti iscrpljeni npr. do kraja treće četvrtine ako ne budu mogli da isprate ritam koji će Memfis forsirati, tj. brze napade. Tu mi je maltene pola-pola.

GSW (bez obzira na ovaj početak) mi miriše da završava seriju noćas, zbog Foksovog prsta i činjenice da je Sabonis krajnje limitiran igrač, ali serija je luda, ništa nije nemoguće. 

Link to comment
Share on other sites

GS ceka drugo poluvreme za neki run, ne vidim drugi smisao ovog mrljavljenja.

Dozvoljavaju ovakvom sakramentu da vodi igru. Nemam nista protiv Sakramenta, gotivni su,

ali ovde igraju potpuno naivno i u grchu, u groznici decjih bolesti, tako da iako vode

izgleda kao da oni poradjaju poene a GS ubaci ponekad, kad hoce.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ridji prodaje Sakramento, užasan plejof za njega. 

 

A Kingsi igraju super zabavan basket, tempo je lud, medjutim Sabonis je toliko razotkriven u ovoj seriji, nikakva korist od njega. Kad je one trick pony Lajls korisniji od njega, vidiš koliko je sati. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, zorex said:

Ridji prodaje Sakramento, užasan plejof za njega. 

 

A Kingsi igraju super zabavan basket, tempo je lud, medjutim Sabonis je toliko razotkriven u ovoj seriji, nikakva korist od njega. Kad je one trick pony Lajls korisniji od njega, vidiš koliko je sati. 

Da nije pokupio one silne ofanzivne skokove bio bi potpuni krater na terenu

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kingsi su loš match-up za Ratnike. Žilavi, na jurnjavu odgovaraju još većom jurnjavom - mlađi, čak atletičniji za mene prave neočekivane probleme šampionu. Warriorsi ovo moraju da završe noćas inače im se ne piše dobro. U slučaju prolaska mislim da ih očekuje lakši posao u polufinalu. Domantas užasan! :ajme:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...