Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Memphis izgleda kao nedorastao protivnik, da je ušlo pola otvorenih trica Lakersa bilo bi već sad 30+. Nevjerojatna dominacija Davisa pod košem, bila je na početku prikazana grafika koliko šutiraju 4 glavna Grizlija kad ih on čuva u ovoj seriji, najbolji je (bio) Morant sa 35%, najgori Bane sa 15%.
 

Velika pobjeda Kingsa, mislim da su favoriti u sedmoj zbog mladosti prije svega, igra se tekma već u nedjelju u 21.30 po našem vremenu, malo vremena za oporavak.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Koliko se uplašio Memfis, ne smiju ni pomisliti da uđu u reket više i onda uzimaju ove besmislene šuteve. Morent ove godine veliki korak unazad, baš nemoćno izgleda kao i čitav tim. U reket ne mogu, šut nemaju tako da nisu imali nikakvu šansu večeras. Dejvis vrhunska partija u odbrani, iz toga su i dobili ogromno samopouzdanje tako da sad sve ide

Link to comment
Share on other sites

samo treba još više voleti džimija

 

One player that surely is “not worried” about this matchup with the Knicks, let alone about his former head coach is Jimmy Butler, he of the multiple Buckets.

“I’m not worried about Thibs,” Butler said Wednesday after finishing the no. 1 seed Milwaukee Bucks’ season.

Butler has a long past and a deep connection to Thibs. Both shared time in Chicago and Minnesota, but Butler seems to have flipped the page on that relationship entirely and doesn’t feel like giving too much of a damn about the Knicks vs. Heat narrative, either.

Asked about the upcoming series, Butler said, “Honestly, you’re asking the wrong person.”

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

vando, beasley, pacov, schroder, hachimura; jel su to svi od bitnih a novih igrača nakon trejd dedlajna ili sam omašio nekoga?

svakako pola ekipe

Schroder je tu bio od starta. 

Ostali su dosli u trejdu tokom sezone, prvo Rui a onda trojka DLo, Vando i Beasley. 

 

Od tada su u samom vrhu u vecini kategorija, sto odbrana sto napad.

 

1 glas za najboljeg defanzivca. 1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RatzenStadt said:

moja prognoza:
kraljevi sa dvocifrenom razlikom dolaze do sedme utakmice

jezerasi zavrsavaju posao


U sridu.

 

12 hours ago, 4th and Goal said:

Više od 20 ljudi još nije ostavilo svoju prognozu za Denver-Phoenix. Serija počinje u noći sa subote na nedjelju, dakle za 30-ak sati a mislim da je u redu da je Freethrow zatvori večer prije (da ne mora čekati zadnju minutu - ili nakon toga :classic_biggrin:) dakle sutra navečer. Ostavite svoje prognoze na vrijeme, tagirat ću sutra one koji to još ne učine do tada. Nemojte čekati zadnji čas. Napominjem da i serija Knicks-Heat počinje u nedjelju u 19h a još je više onih koji nisu prognozirali tu seriju. Unesena je i serija Boston-Philadelphia pa možete i nju prognozirati.

 

 

 

 

Nitko me još nije poslušao, budući da me neće biti neko vrijeme odmah ću tagirati one koji nisu prognozirali


@realno *w @zorex @Kvaratskhelia @nlavrnja @NikadProtivKaline @AlexMaxim @mr clutch @Magia @Grunf @Manu @delgado @El Duderino @displejnejm @Sombor Shuffle @maXa88 @MrTwister @40Wins 

 

Ostavite prognozu za Denver-Phoenix do večeras. Sutra u 19 počinje Knicks-Heat a u noći sa ponedjeljka na utorak Boston-Phila pa možete i to prognozirati. Isto važi i za forumaše koji na prognozi imaju nickove BackTwoBack, M.R., Rasha75 i Civi.


https://freethrow.pythonanywhere.com/

Edited by 4th and Goal
  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Izgubiše G6 sa 40 razlike, potpuna nemoć Memfisa. Svaka čast za regularni deo sezone, treba zauzeti dobru pol poziciju, ali su baš razočarali u PO.

 

Mislim da Kingsi prolaze dalje. Nisam sigurna da su oni baš najgori match up za LAL. Ne bu im ovi sigurno dozvolili jurnjavu kao GSW, a sad imaju i par šutera. Sabonis bi dobio traume od Dejvisa, a on bi bio problem i Foxu ispod koša. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, DameTime said:

Izgubiše G6 sa 40 razlike, potpuna nemoć Memfisa. Svaka čast za regularni deo sezone, treba zauzeti dobru pol poziciju, ali su baš razočarali u PO.

 

Mislim da Kingsi prolaze dalje. Nisam sigurna da su oni baš najgori match up za LAL. Ne bu im ovi sigurno dozvolili jurnjavu kao GSW, a sad imaju i par šutera. Sabonis bi dobio traume od Dejvisa, a on bi bio problem i Foxu ispod koša. 

Da vidimo u nedelju ko prolazi, ne otpisujem ja sampione tako lako. Game 7 je cudo.

Ko god da dodje, Lejkersi itekako imaju sanse, posebno kada ovako igraju od starta koncentrisano i sa energijom. Da je neki iskusni strucnjak na klupi rekao bih da imaju ozb sanse za titulu ali sa Hamom vidjecemo, jednostavno zelen je, mnogo mu vremena treba da se prilagodi a to PO kosarka ne prasta. Ipak ako ne zna bar da ne puca u nogu svoj tim i nek pusti Lebrona i AD da igraju.

Svaku 2 noc mecevi, zanimljivo. Mislim da ostali timovi imaju u nekom trenutku po 2 dana pauze

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Miki28 said:

Da vidimo u nedelju ko prolazi, ne otpisujem ja sampione tako lako. Game 7 je cudo.

Ko god da dodje, Lejkersi itekako imaju sanse, posebno kada ovako igraju od starta koncentrisano i sa energijom. Da je neki iskusni strucnjak na klupi rekao bih da imaju ozb sanse za titulu ali sa Hamom vidjecemo, jednostavno zelen je, mnogo mu vremena treba da se prilagodi a to PO kosarka ne prasta. Ipak ako ne zna bar da ne puca u nogu svoj tim i nek pusti Lebrona i AD da igraju.

Svaku 2 noc mecevi, zanimljivo. Mislim da ostali timovi imaju u nekom trenutku po 2 dana pauze

 

Dubsi imaju 9 života, ali mislim da su baš iscedjeni posle ovih 6 utakmica. Otprilike je to razlog što naginjem na stranu Kingsa. Šteta što je Sabonis non factor u ovom PO. GSW je možda jedina ekipa protiv koje mogu proći uprkos tome.

Edited by DameTime
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, jabadabaadu said:

Golden Stejt dobija sedmu utakmicu, to je evidentno. 

Nisam siguran. Jedino da se Kingsi pogube ali gledajuci jutros kako su odigrali smireno i zrelo, pitanje je.

Na svaki nalet GS su odgovorili. 

Kad se Steph zapalio na pocetku 4/4 nisu panicili nego Fox i Monk odigrali majstorski. 

GS je bas ostao bez goriva u 4/4, game 7 u nedelju u 21.30h

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Biće zanimljivo videti da li Lakersi mogu da parirarju trčanjem bilo ko da im bude protivnik GSW/SAC.

Verovatno će probati da ih uvuku u sporiju igru, da spuštaju loptu na AD i LBJ.

Interesantno je da su Lakersi u drugom pol.igrali 95% vremena jedan napad, Step Up pick and roll i to isključivo na desnoj strani, prvo Rivs, pa Šruder i gotovo uvek su stvarali višak iz te situacije.

Ko god da bude protivnik, Jezerdžije nisu bez šansi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Napisao sam, mislim da je glavni problem bila energija tj. nedostatak iste večeras kod Golden Stejta u smislu "lako ćemo". Uopšte nisu imali fokus kao u prošloj utakmici, Grin je bio van utakmice zbog brzih faulova, nije unio energiju. I to je ono od čuvenog novinara Rajka: "Jeste li izgubili jer ste vi igrali loše ili jer su oni igrali dobro?". Ja mislim da je razlog više loša igra i nepostojanje odbrane. Odigrali su meč kao da je regularna sezna. Milvokiju se to obilo o glavu, a umalo i Bostonu.

Tako da u sedmoj očekujem ozbiljan pristup od početka, a Sakramento je itekako limitirana ekipa. 

Link to comment
Share on other sites

Sprdanje sa Memfisom. Sa pola snage.

1 hour ago, Miki28 said:

Da vidimo u nedelju ko prolazi, ne otpisujem ja sampione tako lako. Game 7 je cudo.

Ko god da dodje, Lejkersi itekako imaju sanse, posebno kada ovako igraju od starta koncentrisano i sa energijom. Da je neki iskusni strucnjak na klupi rekao bih da imaju ozb sanse za titulu ali sa Hamom vidjecemo, jednostavno zelen je, mnogo mu vremena treba da se prilagodi a to PO kosarka ne prasta. Ipak ako ne zna bar da ne puca u nogu svoj tim i nek pusti Lebrona i AD da igraju.

Svaku 2 noc mecevi, zanimljivo. Mislim da ostali timovi imaju u nekom trenutku po 2 dana pauze

Pa to je zato što Kingsi i Voriorsi igraju 7 utakmica i serija druge runde ne sme da zaostaje.

 

Koja god da prođe od ove ekipe, izaćiće umorni pred Lejkerse. Bron i AD makar imaju fin odmor do utorka večeri.

Link to comment
Share on other sites

Skandalozno ležerno izdanje GSW, ali koliko sam video prilično ubitačno efikasno izdanje Kingsa pre svega. Majk Braun plejing čes. Čestitke @40Wins, ćeraćemo se.

 

Čestitke LaLakersima i gaženju we re good in the West dinastije, kao i onima koji su prognozirali pobedu Lakersa od 4:2.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...