Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

8 minutes ago, Dracarys said:

Kakav choke GSW ako ispadnu. Milvoki bar može da se vadi na povredu Janisa.

 

I da i ne. Zreli smo mi za ispadanje još od početka prošlogodišnjeg plejofa, ali miks iskustva, Stefovog ludila i iskakanje barem 3 igrača od ostatka ekipe su činili da se izvlačimo i onda u jednom trenutku i da kliknemo. U Milvokiju su svi u naponu fizičke snage i mladosti, kod nas je miks matorexa koji slabo gotive decu i mladih igrača koji igraju ekstremno promenljivo.

 

BIće luda G7, a zaista me ne bi čudilo - i ovo uopšte ne priželjkujem - da nas i sudije poguraju, jer je narativ LBJ - Steph suviše primamljiv za sve. A Kingsi su već pokazali da bi potpuno zasluženo prošli dalje i da je budućnost njina.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Sector said:

Svaka čast AD ali glavni utisak mi je matori GOAT. 

 

Kako gazi sa 40 godina.

 

vrhunsku seriju igra, svaka cast.

 

15 minutes ago, Dracarys said:

Kakav choke GSW ako ispadnu. Milvoki bar može da se vadi na povredu Janisa.

 

vojko-v-nemoze.gif

 

btw, dubsi igraju sedmu, djana je izgubio sve sto je odigrao. lepo je bill simmons bacio par stavki na sto u aktuelnom podcastu. normalno je da se ne uspe, smesno je traziti izgovore.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Budžak said:

šta znači klasična litvanska cjepanica, neki artefakt za popalu...

To je Robertas Javtokas.

 

Domantas Sabonis je više neka apstraktna postmodernistička litvanska cepanica.

Izgleda banalno i besmisleno, ali ga kritičari hvale, pa se pitaš da li se proseravaju ili si ti taj koji ne razume umetnost.

  • Like 5
  • Thanks 2
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

Sramotno izdanje. Nedopustivo je da se odlučujuća utakmica odigra ovako nonšalantno. 

 

Pul je ozbiljan kancer u ovoj seriji. On sa loptom u rukama izgleda groteskno, stalno se sapliće, gubi balans. I njegovi ulazi su užasni, sve nešto sa prvog koraka baca loptu. Cijelu seriju je najgori igrač u obje ekipe. 

 

Kingsi su odigrali baš dobro. Marej se opustio u napadu nakon prve 2-3 utakmice. Monk nas zatrpao u drugom poluvremenu. 

 

Veliko razočaranje. Mislim da smo završili priču za ovu sezonu. I Kingsi će sasvim zasluženo proći dalje. 

  • Like 5
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Smrtokapa said:

To je Robertas Javtokas.

 

Domantas Sabonis je više neka apstraktna postmodernistička litvanska cepanica.

Izgleda banalno i besmisleno, ali ga kritičari hvale, pa se pitaš da li se proseravaju ili si ti taj koji ne razume umetnost.

pošteno...a ne pod klasiku da mi uvaljuje romantizam...

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, Kvaratskhelia said:

Sramotno izdanje. Nedopustivo je da se odlučujuća utakmica odigra ovako nonšalantno. 

 

Pul je ozbiljan kancer u ovoj seriji. On sa loptom u rukama izgleda groteskno, stalno se sapliće, gubi balans. I njegovi ulazi su užasni, sve nešto sa prvog koraka baca loptu. Cijelu seriju je najgori igrač u obje ekipe. 

 

Kingsi su odigrali baš dobro. Marej se opustio u napadu nakon prve 2-3 utakmice. Monk nas zatrpao u drugom poluvremenu. 

 

Veliko razočaranje. Mislim da smo završili priču za ovu sezonu. I Kingsi će sasvim zasluženo proći dalje. 

Monk je strašan igrač. Čudi me da su se ga Lakersi tako olako odrekli. Moja velika želja za Sunse. Ali jbg sad. Nije to još gotovo mada psihološki su sada u prednosti Kingsi. Sabonis je očajan celu seriju. 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 4th and Goal said:

@40Wins čestitke na izborenoj G7. Kad si već tu, da priupitam; jel ok saditi paradajz i papriku jedno do drugoga (nešto sam kao čuo da i nije) ili da ih razmaknem (ima mjesta, sadim na otvorenom)? Znam da je možda prerano malo za sadnju al eto. Tikvice i krastavce još trebam zasadit, imam par sadnica, kako bi ti to rasporedio u odnosu na paradajz i papriku (znam da njima treba više prostora)? Dobro je osunčan plac, nema ‘lada. Može i na PM ako ti se da 😁🙂

Moze zajedno, ali da podvezes da ne padnu posle jedno na drugo, i na sunce, ali cela basta je na suncu tako da ok.

Tikvice i karastavac moras da pomaknes jedno od drugog jer ne idu dobro zajedno, tj jedno sa jedne drugo sa druge strane paradajza.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, bodo said:

Monk je strašan igrač. Čudi me da su se ga Lakersi tako olako odrekli. Moja velika želja za Sunse. Ali jbg sad. Nije to još gotovo mada psihološki su sada u prednosti Kingsi. Sabonis je očajan celu seriju. 

 

On je u Lakersima prosle sezone bio na minimalcu i zbog toga nisu mu mogli ponuditi ugovor koji je dobio od Kingsa. Mislim da je maksimum koji je mogao dobiti od Lakersa bio oko 6 miliona, a Kingsi su mu dali 19m na 2 sezone. 

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

kakav debakl memphisa. igrace treba da je sramota ovakvog izdanja nakon svih sranja koje su israli pre i tokom serije, a moze se reci i tokom citave sezone. 

ne spominje se mnogo, ali su bas zasrali letos kada su olako pustili meltona i andersona. 

 

warriorsi sa jednim od neocekivanih poraza ove sezone. skoro da niko vise nije ozbiljno shvatao ovu seriju, jer se mislilo da je gotovo. 

sada ce biti interesantno videti gm7, hoce li pobediti napaljenost ili iskustvo. reklo bi se da kingsi imaju sve sto treba da pobede warriorse, da vidimo hoce li se usput uplasiti te pobede. 

 

tuzna vest ovo za budenholzera, sada neke stvari imaju malo vise smisla. sada mi je ipak verovatnije da ce ostati trener, videcemo kako ce odluciti novi vlasnici. 

 

 

btw, ala mi se vise prikenjalo oko ove giannisove izjave. nike vec skocio da iskoristi bez da su mozda znali celu pozadinu situacije. :puke:

  • Like 9
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

On je u Lakersima prosle sezone bio na minimalcu i zbog toga nisu mu mogli ponuditi ugovor koji je dobio od Kingsa. Mislim da je maksimum koji je mogao dobiti od Lakersa bio oko 6 miliona, a Kingsi su mu dali 19m na 2 sezone. 

OK nisam bio upućen. Sad je jasnije. A bogami i vredi taj novac. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

najki je porastao kao kompanija zahvaljujuci w+k, spektakularnoj agenciji koja je takodje tada bila na pocetku;

 

njihov moto je "embrace failure"

Embrace-failure-T-shirt_NoText.jpg

 

..pa je najki to prihvatio za neke od milestone kampanja tih godina.

 

jedna od njih je [grofe, pokrij oci]

 

 

 

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, Smrtokapa said:

Izjava je bila odlična, baš mi se svidela.

I onda neverovatna brzina kojom se pretvara u gotov komercijalni proizvod, spreman za konzumaciju.

 

Radim u marketingu evo već više od 3 godine, ali baš mi se kenja od ovakvih poteza. Mada nije neočekivano od strane Nike brenda.

Jasno je i da gotivim Janisa, kao osobu i kao sportistu. Ali da je ovo izjavio npr. Embiid nakon eliminacije iz PO, ne bi bilo nikakvog PR stunta već bi ga svi razapeli, uključujući i nas na forumu.

 

Ja se ne slažem s njegovom izjavom, iz svog ugla kao gledateljke. Mislim da njihova sezona jeste neuspešna jer su bili 1st seed i po mnogima favorit za titulu. Ali mi se sviđa što je elokventno obrazložio svoje mišljenje i mislim da iz ugla profesionalnog sportiste ima poentu - za njih je ovo zdravo razmišljanje. U smislu prihvatanja poraza kao dela svakodnevnice.

Edited by DameTime
dopuna
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...