Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

1 minute ago, Dracarys said:

Opet šibni na Lejkerse, sigurica, jedino kada bude bilo WCF, to će biti teško pogoditi, jer jaki su Durent i Buker.

 

Ako budu Kingsi, sigurno opet igram na Lakerse. Za Dubse bih morala malo da razmislim, ali i tu sam bliža da dam prednost LAL. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast laser momcima što nisu skinuli gaće na gostujućem terenu i odigrai kao da 5 godina igraju u PO.

U zalivu svadbarska atmosfera.

Neće ovo proći bez odgovora u prestonici, ima da prsti.

 

Čim se pojavio Monkić odma je dosao i rezultat.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

@DameTime to moze biti opravdanje za Buda i ociglednu pogubljenost u seriji sa Majamijem ali iskreno, sad sam bas razocaran u njegove igrace jer su sigurno znali za tu nesrecu i opet nisu stali iza svog trenera i odigrali na max obrtaja vec totalno kontra. 

 

a sto se tice Hama, pa vidi nije iskljuceno jer je lik player friendly, on je no 3 Lebron fan posle delgada i grofa😀 samo sto je kao trener jos zelen.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

@DameTime to moze biti opravdanje za Buda i ociglednu pogubljenost u seriji sa Majamijem ali iskreno, sad sam bas razocaran u njegove igrace jer su sigurno znali za tu nesrecu i opet nisu stali iza svog trenera i odigrali na max obrtaja vec totalno kontra. 

 

I agree...

 

Ham je i No 3 fan Janisa, posle tebe i mene :lol_2: Mada rekao je da je bio u prilici da radi sa Kobeom i Janisom, ali nije video ništa kao što je nivo LBJ.

Od ostalih vesti 

 

 

Čekamo :classic_wink:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, Ljubitelj baklave said:

Kako putuju Kingsi/Warriorsi na medjusobna gostovanja? Jel avionom ili busom? 

140 km je udaljenost, da li ima smisla ici avionim na tako malu daljinu? 

 

LA udaljen podjednako od njih 600 km, komsijski derbiji.

 

Busom naravno, nekih sat i po voznje. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka čast Kingsima, očekujem da sedma utakmica bude neizvesna do kraja 4/4.

Ovaj Sabonis koga sam video u plej ofu je isti onaj Sabonis iz litvanske reprezentacije (u prevodu ništa posebno, da budem blag). Regularnu sezonu nisam gledao, šta je on tad igrao pa da zasluži onolike hvalospeve?

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Smrtokapa said:

Svaka čast Kingsima, očekujem da sedma utakmica bude neizvesna do kraja 4/4.

Ovaj Sabonis koga sam video u plej ofu je isti onaj Sabonis iz litvanske reprezentacije (u prevodu ništa posebno, da budem blag). Regularnu sezonu nisam gledao, šta je on tad igrao pa da zasluži onolike hvalospeve?

 

Klasična litvanska cjepanica.

Link to comment
Share on other sites

@40Wins čestitke na izborenoj G7. Kad si već tu, da priupitam; jel ok saditi paradajz i papriku jedno do drugoga (nešto sam kao čuo da i nije) ili da ih razmaknem (ima mjesta, sadim na otvorenom)? Znam da je možda prerano malo za sadnju al eto. Tikvice i krastavce još trebam zasadit, imam par sadnica, kako bi ti to rasporedio u odnosu na paradajz i papriku (znam da njima treba više prostora)? Dobro je osunčan plac, nema ‘lada. Može i na PM ako ti se da 😁🙂

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...