Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

Na ovom prvom snimku se vidi da Janis pokušava da pokaže prstom na imaginarni sat na ruci ali potpuno promašuje čitav zglob, što ukazuje na izuzetno slab nivo propriocepcije za nivo vrhunskog sportiste u sportu u kojem je preciznost prilično bitna. 

 

 

 

 

  • Like 2
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

I meni je bilo prilično smorno, ali već par godina unazad All-Star posmatram više kao zabavu za same igrače nego zabavu za nas. Lepa je prilika da se podruže i za interkonferencijski bonding. Plus neki igrači koji inače ne dobijaju mnogo medijske pažnje imaju priliku da se pokažu u dobrom svetlu. 

Edited by DameTime
reč
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

54 minutes ago, DameTime said:

I meni je bilo prilično smorno, ali već par godina unazad All-Star posmatram više kao zabavu za same igrače nego zabavu za nas. Lepa je prilika da se podruže i za interkonferencijski bonding. Plus neki igrači koji inače ne dobijaju mnogo medijske pažnje imaju priliku da se pokažu u dobrom svetlu. 

 

Pošto je uvek navijačka dilema da li je bolji istok ili zapad bilo bi dobro da se naprave takve ekipe pa da vidimo koja je konferencija bolja 🙂

Da se vrati taj rivalitet što je bio pre 2 decenije.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Samo da ne idu na ovo USA vs World jer je toliko besmisleno. Ameri fazon u top 20 igraca imaju 5 krila i 5 plejeva, nidje centra, ostatak sveta nagomilan visokim igracima... morali bi neki nakaradni timovi da se prave plus bi neki Amerikanac morao nepravedno da ispadne da bi upao neko ko je iz ostatka sveta jer i dalje je medju 24 najbolja vise Amerikanaca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

in my book treba da vrate old skul east - west podelu.

 

utisak večeri: kakav mozak treba da budeš pa da uzmeš 31 šut na jebenoj all star tekmi. a nije ni jaylen brown bio mnogo bolji. celticsi bili na spidu ili nešto.

 

sunsi kao neki tier 1 favoriti za titulu, a nemaju single predstavnika na ASG. ni damion lee s najboljim procentom šuta za 3 u celoj ligi nije bio pozvan.

Edited by João Palhinha
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Vec ne znam ni koja godina olstara da ne pogledam ni sekund jer ono stvarno nema poente, ni hajlajt me ne zanima

Cak i ako neku godinu iznenade dobra kucanja, trice, pa cak je bilo i par solidnih zavrsnica, meeh, to je bilo zanimljivo kad sam tek pocinjao da pratim nba

 

@freethrow Spremaj se za tekmu u cetvrtak na petak, da znas da je to moj neradni dan i da sigurno biti ispred malog ekrana

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja sam zaista pokusao da odgledam ovaj allstar ali ni onaj "draft" ne izdrzah ni do kraja istog koliko je krindza bilo. Na Lebrona sam navikao vec ali i da Giannis ovako se isto ponasa sa nekim prelosim forama i "humorom" od 0.02$ meni licno to ne treba u zivotu.

Ono kapiram da ne ocekuje niko nista i da trika nema da utakmica bude iole takmicarska ili makar zabavna, ali i kad Elam Ending obesmislis koji je dizajniran da bar tu zavrsnicu napravi zanimljivom, onda tu zaista nema pomoci. Ljudi dodju tamo na te zurke svaku noc allstara da se omrče od alkohola i ostalog i posle da ocekujes da ti odigraju nesto konkurentno, ne moze zaista.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Chaos Is Me said:

Potpuno besmislen događaj je ovakav all star, ne znam kako se i igrači ne smore da se tako šetkaju po terenu dok onaj koji ima loptu radi šta hoće.

 

All star je zločin protiv košarke i za to su krivi samo igrači.

 

Prošle godine je dotaknuto dno po pitanju gledanosti, a ove godine otprilike na istom nivou. To više nikome nije zanimljivo i potrebne su im promene, ako ih uopšte zanima da oživljavaju taj događaj.

 

Od cele priče, tu je jedino ostao prestiž među igračima i to je to.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...