Jump to content

NBA 2022/23 b2b ili problemi u raju?


Miki28 Teoljub

Recommended Posts

ma neka bude i tako (mada je lako iz fotelje reći idi na ulaz, čekaju te neka dva lika ispod koša) ali to ne menja činjenicu da je love odigrao odličan difens protiv igrača sa kojim su i najbolji defanzivci u inferiornom položaju a ne on, PF & slab defanzivac

 

give credit where credit's due.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Del Piero said:

Kad smo kod ove odbrane Lovea, nikad mi nije bilo jasno zasto je Curry toliko bio uporan da sutne za 3. Mnogo vremena do kraja, mogao je da ga obidje kao cunj. Panika odradila svoje.

Zato sto su tako igrali cijele sezone i ona mantra live by 3 die by 3. 

Ipak mora se reci da oni nisu dali kos nesto vise od 4 minuta gdje su redom sutirali Klay za 2, Igi za 3 pa cini mi se Green. 

Napad prije ovog sa snimka Steph je ispalio airball za 3. 

Svi su bili pogubljeni od Stepha pa do Kerra koji je imao 2 tajmauta. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dracarys said:

lol, odbrana Lava

 

Kari nema ono medju nogama, zato ima samo jedan FMVP od cetiri titule.

 

Gde je bila ta ista odbrana kada su primali 140 poena od GSW na redovnoj bazi.

Jednom je bio pokraden ružno doduše. Dva puta je Durant bio bolji svakako

Link to comment
Share on other sites

Jeste da je malo verovatno ali ako Curry ove sezone osvoji prsten :classic_biggrin:

 

To bi bas bilo komicno, za 20 godina prica neko kako je Lebump GOAT. 

 

-Koju je konkurenciju imao taj Lebron?

 

-Pa bio je jedan mali Curry.

 

-Koliko je on prstenova osvojio?

 

- 4 ili 5 (primera radi)

 

-Ahaaa a kada je taj osvojio to prstenje?

 

-Pa u vreme prajma Lebrona ali znas imao je bolje timove, Lebron je...

 

 

Edited by LordOfTerror
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izvini, ali Kari je uvek imao bolju podrsku od Brona, pa cak i te 2016. 

 

Bron je u medjusobnom duelu pokazao ko je tata. Spajanje sa jos jednim TOP20 svih vremena(Durent) nimalo ne ide na ruku Kariju po pitanju legacy. Samo je pokazao da je bespomocan da se izbori sa Bronom.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sad se setih da je Rasel sa onom sramotnom TD sezonom bio MVP jer je na silu dosao do TD-a u proseku.

 

Ko bi mu danas to dao kad Nidzo ima isto TD u proseku, bez da se sili i prvi je na zapadu?

 

Raselu bi ceo narativ propao, a tu su jos i Tejtum, Embid, Janis i Doncic sa MVP sezonama prakticno.

 

Dakle, za ono sto se ne tako davno davala MVP nagrada, danas je pitanje da li bi sa tim bio u top 5.

 

Pa kad se na ove MVP kandidate dodaju Micel, Morant, Buker...koji isto razbijaju, pa kad se doda da su tu i dalje Dzejms, Lenard, Durent, Kari, Dejvis, Pol... koji i dalje mogu do titule i FMVP, dodje se do toga da bas zivimo u prelepom dobu za kosarku.

 

A tu si i Zajon, Lilard.. 

 

 

I svidja mi se narativ sto su ovi trenutno najbolji momci - Jokic, Doncic, Janis, Embid i Tejtum, celu karijeru u jednom timu.

 

Podseca na one stare price, odes u Jutu, tamo te cekaju Stokton i Melon, odes u Cacak, ceka te Misovic itd.

 

Dzordz, LeBron, Harden, Durent, Lenard, Pol... i ta neka prosla generacija zvezda je vec promenila klub negde u njihovim godinama.

Link to comment
Share on other sites

Zato cu da ponavljam kao papagaj kad god se spomene legacy Karija, ima 3 prstena na ruci u kom nema FMVP priznanje.

 

Veruj mi, Bron bi, a verujem i MJ kada bi stavili prsten na ruku, a nisu bili najbolji u svom timu u tom finalu, istog momenta bi odsekli sebi prst

 

Pre bih prihvatio Kevinove 2 titule i 2 FMVP.

  • Like 2
  • Love 1
  • Ha-ha 2
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Dracarys said:

Veruj mi, Bron bi, a verujem i MJ kada bi stavili prsten na ruku, a nisu bili najbolji u svom timu u tom finalu, istog momenta bi odsekli sebi prst

 

zamišljam brona kako peva nema krsta bez tri prsta jer ih ima tri :lol_2:

---

grofe, danas su kaos i miki dali pohvale lebronu kakve ti i kosta (a moram teška srca da priznam ni delgado, makar ne u cca 5 godina), niste pomenuli. a to su pohvale koje su vrlo vrlo istinite, pa su time i jako bitne.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

GSW je 100 posto Karijev tim i sa Durentom, to je kao Jokic ne uzme FMVP, bas bi mu vristala jaja jer se zna ko je gazda i ko je najzasluzniji za titulu.

 

Titula nisu samo 4 pobede u finalu vec godine gradjenje necega da bi se doslo do te 4 pobede.

 

A i MJ-ov karakter je sustinski nesto negativno, on je uvek bio nesrecan covek, a i danas je. Covek imao talenat nevidjen, imao jedan od najjacih timova ikada, imao jednog od najboljih trenera ikada... i sada se kao potencira da je zbog svog tog ludackog ,,odseci cu prste ako nisam FMVP" mentaliteta uzeo 6 prstenova.

 

Da imam Dzeksona, skacem tri metra i saku za koju se lepi lopta, jednog Kukoca koji mi je sesti igrac, uzeo bih i ja bar 4 prstena sa ovim kljakavim mentalitetom.

 

I Kari je rodjeni pobednik, to sto ima drugaciji pristup, ne znaci da je mentalno inferiorniji. Na kraju, Kari je prakticno vise uradio od Dzordana u karijeri kad se uzme talenat koji im je Bog dao.

  • Thanks 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Miki28 said:

Ti si otisao na period od sredine '00tih do danas bez ikakvog razloga. 

Sta ima da mi poredis danas sa necim od prije 15 godina.

Spursi su tada bili dinastija. Greg Popovic je jedan od najvecih trenera ikad, prilagodio se svakoj eri. To je pokazao '13 i '14 a pokazao bi i '17 da nije bilo tog dzukackog poteza Zaze. Spursi sa fenomenalnim Gregom i Timijem i 2 vjerna pratioca Toni, Manu uz role playere mogu u bilo kojoj eri da se prilagode jer bi ti role playeri bili shodno toj eri. Ne znam cemu ovo pljuvanje Parkera i uporedjivanje sa danasnjim plejevima? Pa i danas bi Parker bio starter u dosta Nba timova.

 

Kobe Bryant nije imao tim da se suprostavi bilo kome od jacih ekipa lige tih par sezona do 07/08 sezone. U tom vremenu Spursi, Sunsi, Mavsi, Rocketsi i jos nekoliko ekipa su imali mnogo bolje timove od Lejkersa. Cim je dobio iole tim popunjen igracima opet je te Spurse, Sunse preslisavao i uzeo 2 titule. Ne sa Nba supertimom nego sa timom koji je imao Nba igrace u rosteru. 

 

DFish, Kobi, Ariza, Pau, Bynum, Odom, Walton, Vujacic, Farmar. Jako fino popunjen tim sa Nba igracima a ne Smush Parker, Kwame Brown, Chirs Mihm, Brian Cook.

 

Napisao sam zasto sam izvodio poredjenje. Bukvalno se procita post i to je to. Kako god, ne bih dalje posto mi se, uz duzno postovanje, cini da si jedan od Kobeovih svedoka:D

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Dracarys said:

Izvini, ali Kari je uvek imao bolju podrsku od Brona, pa cak i te 2016. 

 

Bron je u medjusobnom duelu pokazao ko je tata. Spajanje sa jos jednim TOP20 svih vremena(Durent) nimalo ne ide na ruku Kariju po pitanju legacy. Samo je pokazao da je bespomocan da se izbori sa Bronom.

 

Slazem se.

 

Lebron se svake trece sezone spaja sa po par takvih pa je za 20+ godina karijere osvojio 4 prstena...

 

Edit: Lebron ti dodje kao kosarkaska Wanda Nara, kad isrpci  sve resurse samo skoci sa jedne jedne na drugu... fransizu...

Edited by LordOfTerror
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, LordOfTerror said:

Edit: Lebron ti dodje kao kosarkaska Wanda Nara, kad isrpci  sve resurse samo skoci sa jedne jedne na drugu... fransizu...

Jasta, bolje da je zaigrao sa TOP5 igracem lige i sakrio se iza njegove suknje dok navlaci sebi prsten na ruku. 

 

Da li se secas kako ti se miljenik smorio kada je poceo da primecuje da nece biti FMVP?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naravno, posle dve titule Durenta i dva FMVP-a, pocelo je da se prica mnogo vise o njemu, nego o Kariju i onda sledece sezone, tacno 2019. godine nastupa ono cuveno Drejmondovo Durentu: Osvajali smo titulu i pre tebe. 

 

lolcina, Grin razotkriva pasivnu agresiju Karija

 

Sve to iz nemoci da bi se pobedio Bron, Kari je zrtvovao svoj legacy da bi imao prstenove.

 

Bron je svoje pokazao 2016. ta titula mu je ubedljivo najvrednija.

Edited by Dracarys
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...